Jak akci využít?

Jednoznačně nejméně profláklé, ale za to více romantické belgické město Bruggy můžete navštívit v průběhu letošního podzimu. Nová linka společnosti Ryanair z Prahy do belgického Charleroi je aktuálně k dostání za 1.267 Kč. Letenky samozřejmě můžete využít též k cestě do samotného Bruselu, Bruggy figurují pouze jako tip na trip do Belgie.

Doplněny varianty o odlety z Bratislavy a Budapešti.

  • Budapešť - Charleroi za 6.180 ft/550 Kč rezervuj na wizzair.com
  • Bratislava - Charleroi za 40€/1.099 Kč rezervuj na ryanair.com
  • Praha - Charleroi za 1.267 Kč rezervuj na ryanair.com
Jako vždy najdete nejnižší ceny přehledně v kalendáři na airixo.com. Ryanair umožňuje přepravu 2 kusů příručních zavazadel - rozměrech 55x40x20 cm a 35x20x20 cm.

Z letiště Charleroi provozuje přímé spojení mezi dalšími městy autobusový dopravce Flibco. Výhodou je, že první várka jízdenek vždy začíná na ceně 5€/140 Kč, tedy 280 Kč za zpáteční jízdenku. Vydat se tak můžete nejen do samotného hlavního města Bruselu, ale třeba taktéž do romantického městečka Bruggy na severu Belgie, kde se natáčel stejnojmenný film V Bruggách.

[start][odlet]Praha[/odlet][mezikrok][prg][konec]

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Skrblik
Skrblik

Super zpráva vzhledem k tomu, že v Charleroi je významný hub Ryanairu a mají odtama linky např. do Maroka :)

Odpovědět
před 5 lety
borshop

Dave, doplnil bych tip na Lucembursko. FlibCo jezdí z Charleroi přímou linku 6x denně do Lucemburku, cena taktéž od 5 EUR a jízda 2,5 hodiny, absolvovali jsme to před 14 dny a pohoda!

Odpovědět
před 5 lety
haxs

Dneska to tu pěkně sázíte, chlapi. Palec hore;)

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Tam chceš!
Listopadové víkendy v Avignonu
1 500 Kč
2019-09-22T16:12:00+02:00 0 komentářů
ušetříš až 36%
A už tam budem?
ušetříš až 51%
Tam chceš!
ušetříš až 35%
Všude dobře, co doma!
4482 starších akcí
Zavřít boční panel
Belgie

Království čokolády, piva i historie

Belgické království (nizozemsky: Koninkrijk België, francouzsky: Royaume de Belgique, německy: Königreich Belgien), běžně označované pouze jako Belgie, leží v západní Evropě. Jeho břehy omývá Severní moře, nejdelší hranici má na jihu s Francií, na východě sousedí s Lucemburskem a Německem a jeho severním sousedem je Nizozemsko.

Co vás napadne první, když se řekne Belgie? Čokoláda? Pivo? Brusel a Evropská unie? Belgie je rozmanitá země, která nabízí spoustu možností poznávání i relaxace. Je plná středověkých památek, je místem, kde tvořili přední světoví umělci. Její města pulzují rušným životem a v jejich ulicích se potkávají různé národy a kultury. Každý z belgických regionů má svá specifika, vlastní jazyk a obyvatele s rozličnými povahami. A to všechno dohromady dodává Belgii její jedinečnost.

Průvodce pro Belgie