Brusel přímým letem z pražského letiště - 2.952 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Ať se již chystáte na prodloužený víkend do Bruselu nebo jste nedávno využili akce charterového dopravce Jetairfly a sháníte nejlevnější přípoj, využijte této akce. Nejnižší letenky mezi Prahou a Bruselem poskytuje belgický národní dopravce Brussels airlines, a to za 3.046 Kč. V kombinaci se slevou díky promo kódu na 10% se dostaneme na cenu těsně pod 3 tisíce, konkrétně 2.952 Kč. V ceně je zavazadlo do 23 kg a standardní servis klasických dopravců.

Pro získání promo kódu se stačí registrovat a po potvrzení e-mailu obdržíte slevu ve výši 10% na Vaši rezervaci. Sleva se odečítá s tarifu letenky bez tax a poplatků. Lze ji využít i na lety do USA a jiných destinací.

Tip na ubytování - 4*hotel za 1.170 Kč

Nejen letenky z Prahy pod 3 tisíce jsou lákavé, ovšem největším hitem tohoto příspěvku je akční nabídka na ubytování v luxusním 4* hotelu v centru Bruselu! Tato akce se vztahuje na hotel Martin´s Central Park a většina dostupných termínů je právě na víkendové pobyty od pátku do neděle. Dostupnost je od srpna do října 2013. V ceně je ubytování pro 2 osoby a volný vstup do sauny. Určitě stojí za zmínku to, že hotel je situován v samotném srdci Bruselu, vzhledem k této poloze budete denně vystavování lákavé vůni belgických vaflí.. Pokud by Vám tento hotel nevyhovoval, největší nabídku hotelů naleznete zde.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem do Evropy za polovic
-50 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam to bude krásný!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Belgie  

Království čokolády, piva i historie

Belgické království (nizozemsky: Koninkrijk België, francouzsky: Royaume de Belgique, německy: Königreich Belgien), běžně označované pouze jako Belgie, leží v západní Evropě. Jeho břehy omývá Severní moře, nejdelší hranici má na jihu s Francií, na východě sousedí s Lucemburskem a Německem a jeho severním sousedem je Nizozemsko.

Co vás napadne první, když se řekne Belgie? Čokoláda? Pivo? Brusel a Evropská unie? Belgie je rozmanitá země, která nabízí spoustu možností poznávání i relaxace. Je plná středověkých památek, je místem, kde tvořili přední světoví umělci. Její města pulzují rušným životem a v jejich ulicích se potkávají různé národy a kultury. Každý z belgických regionů má svá specifika, vlastní jazyk a obyvatele s rozličnými povahami. A to všechno dohromady dodává Belgii její jedinečnost.

Průvodce pro Belgie