Brusel přímým letem z pražského letiště - 2.952 Kč.

Jak akci využít?

Ať se již chystáte na prodloužený víkend do Bruselu nebo jste nedávno využili akce charterového dopravce Jetairfly a sháníte nejlevnější přípoj, využijte této akce. Nejnižší letenky mezi Prahou a Bruselem poskytuje belgický národní dopravce Brussels airlines, a to za 3.046 Kč. V kombinaci se slevou díky promo kódu na 10% se dostaneme na cenu těsně pod 3 tisíce, konkrétně 2.952 Kč. V ceně je zavazadlo do 23 kg a standardní servis klasických dopravců.

Pro získání promo kódu se stačí registrovat a po potvrzení e-mailu obdržíte slevu ve výši 10% na Vaši rezervaci. Sleva se odečítá s tarifu letenky bez tax a poplatků. Lze ji využít i na lety do USA a jiných destinací.

Tip na ubytování - 4*hotel za 1.170 Kč

Nejen letenky z Prahy pod 3 tisíce jsou lákavé, ovšem největším hitem tohoto příspěvku je akční nabídka na ubytování v luxusním 4* hotelu v centru Bruselu! Tato akce se vztahuje na hotel Martin´s Central Park a většina dostupných termínů je právě na víkendové pobyty od pátku do neděle. Dostupnost je od srpna do října 2013. V ceně je ubytování pro 2 osoby a volný vstup do sauny. Určitě stojí za zmínku to, že hotel je situován v samotném srdci Bruselu, vzhledem k této poloze budete denně vystavování lákavé vůni belgických vaflí.. Pokud by Vám tento hotel nevyhovoval, největší nabídku hotelů naleznete zde.

Sdílej akci s přáteli

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 41%
A už tam budem?
ušetříš až 45%
Tam jsi ještě nebyl!
3805 starších akcí