Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Ať se již chystáte na prodloužený víkend do Bruselu nebo jste nedávno využili akce charterového dopravce Jetairfly a sháníte nejlevnější přípoj, využijte této akce. Nejnižší letenky mezi Prahou a Bruselem poskytuje belgický národní dopravce Brussels airlines, a to za 3.046 Kč. V kombinaci se slevou díky promo kódu na 10% se dostaneme na cenu těsně pod 3 tisíce, konkrétně 2.952 Kč. V ceně je zavazadlo do 23 kg a standardní servis klasických dopravců.

Pro získání promo kódu se stačí registrovat a po potvrzení e-mailu obdržíte slevu ve výši 10% na Vaši rezervaci. Sleva se odečítá s tarifu letenky bez tax a poplatků. Lze ji využít i na lety do USA a jiných destinací.

Tip na ubytování - 4*hotel za 1.170 Kč

Nejen letenky z Prahy pod 3 tisíce jsou lákavé, ovšem největším hitem tohoto příspěvku je akční nabídka na ubytování v luxusním 4* hotelu v centru Bruselu! Tato akce se vztahuje na hotel Martin´s Central Park a většina dostupných termínů je právě na víkendové pobyty od pátku do neděle. Dostupnost je od srpna do října 2013. V ceně je ubytování pro 2 osoby a volný vstup do sauny. Určitě stojí za zmínku to, že hotel je situován v samotném srdci Bruselu, vzhledem k této poloze budete denně vystavování lákavé vůni belgických vaflí.. Pokud by Vám tento hotel nevyhovoval, největší nabídku hotelů naleznete zde.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Výroční Korunovační kapsle
ušetříš až 54%
A už tam budem?
Pohled ze střechy dómu
ušetříš až 60%
Všude dobře, co doma!
Wall Street
ušetříš až 36%
Tam chceš!
New York z Prahy během zimy
8 373 Kč
2022-08-17T08:49:00+02:00 1 komentář
Source d'Argent
ušetříš až 47%
Honem, dokud jsou místa!
5568 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Belgie
Belgie

Království čokolády, piva i historie

Belgické království (nizozemsky: Koninkrijk België, francouzsky: Royaume de Belgique, německy: Königreich Belgien), běžně označované pouze jako Belgie, leží v západní Evropě. Jeho břehy omývá Severní moře, nejdelší hranici má na jihu s Francií, na východě sousedí s Lucemburskem a Německem a jeho severním sousedem je Nizozemsko.

Co vás napadne první, když se řekne Belgie? Čokoláda? Pivo? Brusel a Evropská unie? Belgie je rozmanitá země, která nabízí spoustu možností poznávání i relaxace. Je plná středověkých památek, je místem, kde tvořili přední světoví umělci. Její města pulzují rušným životem a v jejich ulicích se potkávají různé národy a kultury. Každý z belgických regionů má svá specifika, vlastní jazyk a obyvatele s rozličnými povahami. A to všechno dohromady dodává Belgii její jedinečnost.

Průvodce pro Belgie