Budapešť: luxusní 4*h se snídaní v centru - 1.005 Kč.

Jak akci využít?

Pokud již nyní pokukujete do které metropole pojedete letos navštívit vánoční trhy, mohu Vám doporučit nejhezčí město na Dunaji - Budapešť. Tento elegantní 4* hotel Soho se nachází na východním okraji centra města, hned nedaleko největších atrakcí typu ulice Váci, synagogy, budapešťské "Broadway" včetně těch nejlepších restaurací a v neposlední řadě Maďarské státní opery.

Ubytování ve 4* dvoulůžkovém pokoji na noc stojí 39€ / 1.005 Kč. V ceně je krom noclehu taktéž pozdní odhlášení z hotelu (v 15:00) a snídaně podávané každé ráno bufetovou formou.

SOHO hotel Budapest

Doprava do Budapešti

Hotel se nachází nedaleko železničních stanic, pro fanoušky železniční dopravy se tak jeví nejvýhodnější doprava s ČD, kde zakoupíte jízdenku okolo 800 Kč / zpáteční cesta. Ostatně za 800 Kč se do Budapešti dopravíte i s autobusovými dopravci jako Orangeways nebo Student Agency.

Osobně doporučuji využití služeb společnosti Eurolines. Za zpáteční jízdenku zaplatíte od 680 Kč, o víkendech od 730 Kč při včasném nákupu, což tento okamžik je. Lístky jsou dostupné zatím do konce října a prodej na měsíc listopad začne v nadcházejících dnech. Časově vycházejí spoje velmi vhodně i pro dvoudenní návštěvu.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

8 komentářů

Avatar uživatele rp2000

Zajímalo by mě, jak je to s tou cenou 800,- Kč za zpáteční jízdenku, pokud pojedu s ČD. Na drahách mi teď spočítali, že když pojedu ve dvou lidech, tak mě to přijde na 3610,- Kč. Jak se tedy dostanu na 800,- Kč za zpáteční jízdenku vlakem do Budapešti?

Samozřejmě není cena na všechny spoje a dny stejná, mrkni na https://www.cd.cz/eshop/ tam je najdeš.

Avatar uživatele rp2000

OK, díky moc za ten odkaz! Vychází to o 1500 levněji, než řekla ta paní za přepážkou :-D

Avatar uživatele mkfotografka

Dá se pořídit i včasná jízdenka, platí většinou na ne tolik vytížené spoje, které jsou v noci nebo brzy ráno z Prahy, ale ve dvou lidech jsme takhle jeli do Budapešti za 2000,- :)

Avatar uživatele rp2000

Opravím: částka se předem neplatí, platí se až na místě a storno není zdarma (ale za kolik, to nevím a zjišťovat nebudu :-)

Avatar uživatele stanic8

jak je to s možností zrušení rezervace?

V této akci se platí celá částka předem a je nevratná.

Avatar uživatele stanic8

I tak to prubnu, díky :-)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)