Budapešť: luxusní 5* hotel Mamaison - 1.070 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Pokud jste využili akce 1+1 jízdenka zdarma směrem Budapešť, jistě vám přijde vhod i tato nabídka na ubytování v luxusním hotelu Mamaison Andrassy. Tento 5* hotel se nachází v samotném centru města, kterému se přezdívá Perla Dunaje.

Nabídka se vztahuje na dvoulůžkové pokoje v ceně 39€ / 1.070 Kč za noc. V ceně je zahrnut welcome drink v hotelu.

Hotel je umístěn přímo na Andrassiho třídě, kousek od metra a v docházkové vzdálenosti od Szecheniyho lázní. Tyto nejznámější lázně se nacházejí v nádherném parku vedle Náměstí hrdinů v centru Budapešti.

Hotel se nachází u stanice metra Bajza Utca. Informace o veřejné dopravě naleznete na stránkách věnovaných metru v Budapešti.

Nechcete-li využít akce 1+1 jízdenka zdarma, jeďte vlastním automobilem. Parkovací stání je u hotelu a je zdarma.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

36 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Ubytování v hotelu bylo moc pěkné, a restaurace ve které podávali welcome drink také :)

Avatar uživatele matolak

Jak si prosím můžu zarezervovat ten hotel od 4.2. - 6.2. Děkuji..

Dobrý den, nabídka byla platná do 1.2., tedy do včerejšího dne. Momentálně lze mít noc v hotelu o 300 Kč dráže, než je zde uvedeno. rezervace zde - http://bit.ly/1fCy9NV

Avatar uživatele honza.bauer

prosim jak je to se snidani_ je v cene nebo za kolik se da dokoupit?

Dle informací z Bookingu je snídaně za 400 Kč / osoba - nic moc.. Lepší zapadnout do nějaké kavárny / pekárny ;) http://www.booking.com/hotel/hu/andrassy.cs.html?aid=355333;label=rezervuj

Avatar uživatele ondrej.kinkor

Hláška, která se tam objevuje celý dnešní den po zadání dat a Go to booking: We´re sorry for this inconvenience and we´re working on a solution. Please try again in a few minutes. Fehlercode: undefined

Zkoušel si jiný prohlížeč?

Avatar uživatele ondrej.kinkor

Chrome a Explorer

Avatar uživatele dump

ta hlaska se tam objevuje jiz od vcerejska. Porad se snazim zarezervovat a bez uspechu. Prisel nekdo jak na to?

Avatar uživatele terka.pav

mám ten samý problém :(

Avatar uživatele barborapecivova

Mam ten samy problem, snazim se od vcera a porad nic. Navic nabidka dnes konci.

Je to divné, u jiných hotelů s tím problém není.. Zkoušel jsem i přes jinou jazykovou mutaci a stejný problém..

Avatar uživatele t.cerny

Včera jsem provedl rezervaci hotelu prostřednictvím HRS. Přišel mail potvrzující rezervaci s informací, že Mamaison hotel automaticky rezervaci znovu potvrdí. K potvrzení zatím nedošlo... Má někdo z vás již potvrzení rezervace přímo od hotelu? Díky za informace!

Tomáši, pokud přišlo potvrzení rezervace a platba proběhla úspěšně - mělo by to být v pořádku. Hotely mi nikdy nepotvrzovaly rezervace skrz agenta.

Avatar uživatele petullik

Diky!

Avatar uživatele teri.tris

Chtěla jsem rezervovat ten hotel a při té rezervaci to po mně chce veškeré údaje o kartě. Chápu to při placení prostřednictvím nějaké pay brány, ale takhle? Nemusím se bát zneužití?

Určitě se bát zneužití nemusíte, pokud je váš počítač dostatečně chráněn. Údaje zadáváte proto, že je nutné rezervaci podat konkrétní osobě, a jak jinak ji chcete ověřit než platební kartou? Navíc je tato nabídka nestornovatelná, takže v případě nenastoupení do hotelu bude částka stejně stržena.

Nabízím dvoulůžkový pokoj v termínu od 14.3. do 16.3., rezervovali jsme si to dneska a bohužel už teď víme, že nakonec nemůžeme. Rezervace se dá přejmenovat. Za 78€. Kdyby měl někdo zájem pište prosím na tereza.himlova@seznam.cz

Avatar uživatele shooterror

Nabízím 2 noci v termínu od 14.3. do 16.3. Bohužel jsme si to rezervovali a nakonec v tento termín nemůžeme tak nabízím tento víkend. Vychází to pro dva na 78 Euro.

Avatar uživatele shooterror

sleva bude určitě :)

Avatar uživatele terka.pav

Termín pozměnit nelze? Rezervace mi hází chybu, ale zrovna tento termín se mi nehodí..

Avatar uživatele t.wencel

Zdravím, možná spatně chápu, ale ta cena něco přes 1000Kč je za letenku+hotel na jednu noc? nebo 1000 letenka +1000 hotel? Dík za odpověď :)

Zdravím Tome, cena 1.070 Kč, resp. 39€ je za pokoj / noc. Tedy 535 Kč za osobu a noc. Jízdenku v akci 1+1 zakoupíš skrz jiný příspěvek, kde tuto akci popisujeme - https://www.cestujlevne.com/akce-11-zdarma-jizdenky-eurolines-cz/ Tam vychází cena za "zpáteční jízdenku z Prahy" na 900 Kč / 2 osoby ;) Takže ne letecky, ale autobusem.

Avatar uživatele kosmider

Koupil jsem si 3 dny v hotelu a těším se! Nemám rád autobusy, preferuji vlak, ČD mi nabídly zpáteční cenu okolo 1000 korun, což je dobrá cena, ale poletím zrovna z Berlína s easyjet za hubičku. Zpátky pojedu do Prahy vlakem za 500 korun (nutno koupit na stránkách MAV.

Avatar uživatele beruna

prosím nevíte jestli to je se snídaní?

Bohužel, snídaně zde není zahrnuta v ceně.

Avatar uživatele tomas.vacek

nevíš kolik tam stojí snídaně?

Avatar uživatele happy007

Dal jsem hledat na noc od 15.2 do 16.2 :) Ale ukazuje mi to cenu 2081 :) Nevíte kdy jsou ty termíny za 1070? :-)

Avatar uživatele happy007

Tak už nic. už jsem to našel. Díky :)

Avatar uživatele prochazka.v

Díky Dave, na valentýna super dárek :D

Tak to mi vůbec nedošlo! :D Díky za upozornění..

Ahoj, myslím, že Mamaison Andrassy má jen čtyři hvězdy...to jen pro přesnost:-)

Avatar uživatele David

Oficiálně má 4 a půl * viz odkaz http://www.mamaison.com/budapest-andrassy-hotel.html

To co je na jejich stránkách uvedeno, je hodnocení TrustYou.com (něco jako TripAdvisor), nemyslím si, že by existovalo něco, jako čtyři a půl hvězdy. Podle Five Star Alliance: http://www.fivestaralliance.com/luxury-hotels/553/europe/hungary/budapest, mají hvězdy pouze čtyři. To však není podstatné, důležitá je spokojenost klientů, a ta je v tomto případě vysoká.

Avatar uživatele petr.jurcik

Odkaz nefunguje :-(

Který odkaz Petře?

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Low-costově z Drážďan i Vídně na Kubu do konce roku
-35 %

Tam jsi ještě nebyl!

Filipíny po celý rok s odletem z Krakova
-20 %

Tam jsi ještě nebyl!

Z Pardubic do Londýna za pětikilo
-48 %

To budou fotky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Maďarsko  

To není jen guláš

Maďarská republika je středoevropský vnitrozemský stát, jehož sousedy jsou Slovensko, Ukrajina, Rumunsko, Srbsko, Chorvatsko, Slovinsko a Rakousko.

V Maďarsku se určitě nudit nebudete, na nepříliš velké rozloze nabízí nečekanou škálu příležitostí. Na své si přijde jak návštěvník historických památek, tak sportovně založený jedinec. Zklamán nebude ani vyznavač odpočinkově pojatého výletu za dobrým vínem nebo termálními prameny. Nepřestane vás udivovat, jak je tato geograficky blízká země v mnoha aspektech podobná té naší, a zároveň v jiných ohledech tak moc odlišná.

Průvodce pro Maďarsko