Buenos Aires, Argentina z Mnichova - 14.445 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Ochutnat pravý argentinský steak či zažít atmosféru vášnivého tance Tanga můžete díky akčnímu tarifu společnosti Delta airlines. Za zpáteční letenky z Německa či Rakouska nemusíte zaplatit více jak 16 tisíc, nejméně však 14.445 Kč. Stačí když se na svou cestu vydáte ve vhodně zvolené datum, neboť dostupnost této ceny je značně omezená.

Rezervací pomocí níže uvedených odkazů naleznete nejnižší ceny téměř v kterémkoliv týdnu.

  • Rezervuj na cestujlevne.com/letenky
  • Cestovní období: 12.srpna - 17.prosince 2013 a 6.ledna - 31.března 2014
  • V ceně je 1 kus odbaveného zavazadla
Při své cestě do Buenos Aires budete potřebovat povolení ke vstupu na území USA - ESTA. Vízum do Argentiny není třeba vyřizovat, pokud Vaše cesta nepřesáhne více jak 90 dní.

Dostupné ceny:

Př. termíny: 26.9.-10.10., 7.-22.10., 7.-22.11., 14.-24.2.2014  a jiné

Letenky z Mnichova do Buenos Aires - 14.460 Kč

Jak na letiště

Na všechny zmíněné letiště se snadno dopravíte se společností Student agency. Pohodlné autobusy Vás zavezou přímo na letištní terminál za pár stokorun, v případě Vídně a Mnichova cena z Prahy nepřesáhne 1.000 Kč.

Hotely v Buenos Aires

Ubytování v Buenos Aires je cenově velmi dostupné stejně tak jako hotely po celé Argentině. Nejlevnější dvoulůžkový pokoj zakoupíte za 324 Kč. Přehled hotelů s nejrůznější kvalitou si prohlédněte zda – Buenos Aires ubytování. Při nákupu skrz tento odkaz máte garanci nejlepší ceny.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele luciebubnikova

ahoj už tahle akce asi neplatí, vid? nepomohl by jsi mi najít kdykoliv mezi listopadem-prosincem letošního roku?Děkuji

Ahoj, vyhledej v tomto systému (https://www.cestujlevne.com/go-letuska) Mnichov - Buenos aires např. 14-28.listopadu - vychází to kolem 17 tis.

Avatar uživatele olgavolfova

Ahoj Dave, predpokladam ze pres Vanoce to bude drazsi ale nenasel bys neco v terminu 20.12-13.01? Klidne posunutelny o 3 dny? Diky Olga

Avatar uživatele plesek13

Čau Dave, našel bys tam prosím nějaký tarif v únoru či březnu 2014? Frankfurt popřípadě Vídeň, předem děkuji :)

Je mi líto, našel jsem jen z Frankfurtu za 14.793 Kč :D tedy díky, ještě si mi pomohl srazit trochu cenu! http://bit.ly/197KeH9 Jinak teď stačí když si v tom odkaze přenastavíš data. Dal jsem tam Deltu jako primárního dopravce, takže to najde tarify, které jinde nejsou ;)

Tak Mnichov za 14.460 Kč ! http://bit.ly/14rJUSF

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Jedem!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Jedem!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Argentina  

Země stříbra

Tango, fotbal, maso – to je pravá a typická Argentina. Ale tahle země má daleko více co nabídnout. Skrývá v sobě přírodní krásy, ale i moderní projevy urbanismu. Jedinečné jsou pro tuhle zemi svatyně, zcela odlišné od ostatních. Milovníky masa potěší hovězí vyznačující se vysokou kvalitou. Sami Argentinci o sobě říkají, že jsou nejevropštějším národem celé Jižní Ameriky. Je to způsobeno italskými jídly a španělským jazykem.

Každý člověk si najde to, co ho okouzlí – horské vesničky i rušná města, příroda je zde rozmanitá. Najdete tu deštné pralesy, pampy se stády dobytka, velehory i ledovce. Národním mottem je „En Union y Libertad“ – Jednota a svoboda.  

Průvodce pro Argentina