Červenec na Kypru v 4*h s All Inclusive (15.-22.7.) - 8.700 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

V aktuální nabídce zájezdů během letních prázdnin naleznete 1 velmi zajímavý, ač podezřelý, zájezd do oblasti Severního Kypru. Jedná se o týdenní pobyt ve 4* resortu Riverside Garden se stravováním typu Soft All Inclusive - tedy bez alkoholických nápojů. Zájezd se prodává za velmi pěkných 8.700 Kč a padesát haléřů k tomu. V ceně je zahrnuta zpáteční letenka z Ostravy v termínu 15. - 22.července.

Tento jediný termín je prodáván s ubytováním typu Standard, ostatní dražší jsou v Premium pokojích. Zároveň je možné zvolit mezi studii s 1 či 2 ložnicemi. Objednávky jsou nezávazné, je nutné potvrzení prodejcem.

  • Riverside Garden**** za 8.700 Kč rezervuj zájezd >>
  • Termín: 15. - 22.07.
  • Stravování: All Inclusive
  • Odlet: Ostrava
Poloha hotelu: resort se nenachází v těsné blízkosti kyperských pláží, ale 2 kilometry od nich (mapa). Hotelem je zajišťován bezplatný svoz 2x denně. Hotelový komplex však obsahuje 3 velké bazény. Pozitivní recenze hotelu v angličtině zde.

Údaje k letům: odlet je 15.7. v 21:25 s příletem na letiště Ercan ECN v 2:40 ráno. Zpáteční cesta je s odletem 22.7. v 17:10 a příletem v 20:25 místního času.

Kam na výlet? Zhruba 15 kilometrů od hotelu se nachází hlavní město Kypru Nikósie, kam jezdí autobusy z místní vesničky Kyrenia každých 15 minut - info. Za návštěvu stojí i místní starý přístav či hrad v Kyrenii.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele David

Tady ten zájezd už byl od čtvrtku na jiných stránkách, takže proto byl hned pryč...

Avatar uživatele lukas_cz

Koukam, ze je to jiz fuc. To byla rychlost.

Bylo zřejmě dostupné poslední studio. Víc rezervací nevidím.

Avatar uživatele jorge69

Už neplatí. CK cenu hned zvedla.

Avatar uživatele jorge69

Už není ani platné. Cenu CK hned zvýšila. Takže opět pozdě.

Avatar uživatele lenka.pospa

Buď jsem slepá nebo to už opravili...

Avatar uživatele Lipis

už opravené

Avatar uživatele jan.horky

A je to tu, tipy na letní dovolené. Tento sice nevyužiju, čekám na avůj vysněný Zakynthos (viz loni: https://www.cestujlevne.com/recky-zakynthos-letecky-tyden-prahy-6-990-kc/), ale díky za ně!

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

Tam chceš!

Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura nebo Lanzarote z Lipska (i přes Vánoce)
-31 %

To budou fotky!

Přímé lety z Prahy do Basileje na víkend
-55 %

To budou fotky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Kypr  

Křišťálově čisté moře a neodolatelné jídlo

Ostrov Kypr se nachází ve východní části Středozemního moře. Jeho sousedy jsou na severu Turecko, na východě Sýrie a Libanon, a na jihu Izrael a Egypt.

Kypr se pyšní až 300 slunečnými dny ročně, což z něj činí ráj pro milovníky moře a slunce. Pobřeží lemují nejkrásnější pláže v Evropě a na své si rozhodně přijdou i milovníci vodních sportů. Útesy a zátoky vám odkryjí nezapomenutelné výhledy. Pokud by vám bylo až příliš teplo, vydejte se do hor a vychutnejte si Souvlaki v jedné z mnoha horských vesniček.

Kypr si užijí jak milovníci diskoték, tak i lidé zajímající se o historii. Kypr je také vyhlášený svou výbornou kuchyní a vínem.

Průvodce pro Kypr