Španělsko - Valencia

Cesta kolem světa z Prahy za 19.764 Kč.

13 komentářů
2016-10-28T10:12:49+02:00

O akci

Pouze ze tří separátních letenek jsme pro vás sestavili úžasnou cestu kolem světa, a to při minimálních nákladech na dopravu. Navíc díky chybnému tarifu společnosti Iberia je možné vůbec poprvé do svých itinerářů zařadit i Střední či Jižní Ameriku. Ve fantazii se v tomto směru meze nekladou.

 • Španělsko,
 • Japonsko,
 • Jižní Korea,
 • Čína,
 • USA,
 • Kuba / Dominikánská republika.

Jak na to?

Kupte následující 3 letenky, termíny jsou libovolné.
 • Praha – Tokio / Havana – Berlín za 5.874 Kč rezervuj >> (př. 6.3.–3.4.)
 • Praha – Tokio / Punta Cana – Berlín za 6.241 Kč rezervuj >> (př. 6.3.–3.4.)
Návrat lze zvolit též do Vídně a lze vybrat lety s delším mezipřistáním v Madridu.
 • Tokio – Soul za 8.350 yenů / 2.100 Kč rezervuj >> (př. 12.3.)
K přeletu z Japonska do Jižní Korei využijeme nízkonákladových dopravců, v tomto případě aerolinek Peach. Pozor dejte na jiné odletové letiště Haneda (blíž k centru) a případnou nutnost dokoupení zavazadla.
 • Soul – Kanton – New York – Havana za 11.790 Kč rezervuj >> (př. 13.-15.-27.3.)
 • Soul – Kanton – Los Angeles – Havana za 12.420 Kč rezervuj >> (př. 13.-15.-27.3.)
 • Soul – Kanton – New York – Punta Cana za 13.581 Kč rezervuj >> (př. 13.-15.-27.3.)
 • Soul – Kanton – Los Angeles – Punta Cana za 14.561 Kč rezervuj >> (př. 13.-15.-27.3.)
Z Korei přes USA do Střední Ameriky využijeme kombinací aerolinek China Southern s Air Mexico či JetBlue. Letět můžeme přes LA či NY a navolíme si bezvízový pobyt v čínském Kantonu.

Náhledy:

Co dál?

Před odletem si nezapomeňte vyřídit byrokratické nutnosti. Do USA požádejte o ESTU, na Kubu vízum za 750 Kč a na Dominikánskou rep. turistickou kartu za 10 $ po příletu.

Náklady je vhodné odhadnout ještě před nákupem letenek, zejména ubytování může být nákladné. Počítejte zhruba na USA i Japonsko 1.500 Kč za hotel + 500 Kč za jídlo na den.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2016-10-28T11:12:49+02:00

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele bouckova
bouckova
před 7 lety

Taktéž mám špatnou zkušenost se společností Peach. Zrušili mi bez náhrady letos v červnu letenku z Okinawy do Osaky. Sice nabízeli jiný let ale o 2 dny později a to jsem už odlétala z Japonska do Evropy. Nová letenka do Osaky mě stála více než všechny lety po cestě tam i zpět dohromady. Náhradou nabízeli pár bodů do jejich věrnostního programu ...

Avatar uživatele Zbyněk
Zbyněk
před 7 lety

Ahoj, když se ví, že je to chybný tarif, tak ta společnost Iberia má možnost koupené letenky stornovat, nebo zakoupené přepravy prostě musí realizovat bez možnosti dodatečného zrušení vystavených elektronických letenek? Díky předem za echo.

Avatar uživatele rouca.d44
rouca.d44
před 7 lety

Letěl jsem před pár lety s Iberii na chybný tarif(díky klukúm z cestujlevně) Rio a nebyl vůbec žádný problém,dokonce nám načetli plný počet mil do věrnostního programu.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Něco k tomu sepíšu.. ale v krátkosti, pokud máš etix, tak letíš. Podobně informační články budeme vydávat až s novým webem, v šuplíku je toho dost :)

Avatar uživatele
Michal Ďuriš
před 7 lety

A kedy sa môžeme tešiť na nový web ? :)

Avatar uživatele www.Petr
www.Petr
před 7 lety

Peach .... Varuji vas pred japonskou nizkonakladovkou Peach, casto rusi lety, popr. nenechaji nastoupit pasazera do letadla z ruznych byrokratickych duvodu. Me zrusili let z Okinawa na Taiwan, a kvuli nim jsem se musel zdrzed v Japonsku o dva dny dele. Mam s nimi i dalsi spatne zkusenost. Naopak pomerne dobra japonska nizkonakladovaka je scoot. Vsem preji pekny a plynuly vylet.

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 7 lety

To jsi asi měl zrovna smůlu. Tady je mají na 6. místě v Asii hned po Scootu: http://www.worldairlineawards.com/Awards/worlds_best_lowcost_airlines.html Na Tripadvisoru jsem na Peach při zběžném pohledu neviděl moc stížností.

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 7 lety

Jo a Scoot není japonská firma ale singapurská. A letět se Scootem třeba z Tokia do Sappora přes Tchaj-wan (za mnohonásobek ceny s Peach) není zrovna vhodná alternativa, i kdyby bylo velké riziko zpoždění. Jsou tam ale i jiné nízkonákladovky, třeba Jetstar Japan a Skymark.

Avatar uživatele luc.vancova
luc.vancova
před 7 lety

Ahoj, děkuji, super tip, Praha-Tokio/Havana-Berlín, už opravili?

Avatar uživatele blu
blu
před 7 lety

Prvni letenka koupena. 28.2. Tokio, z Havany 3.4. Jak dlouho mam cekas s nakupem dalsich letenek, aby mi tu prvni nakonec nezrusili..

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Pokud přišel etix, tak je to OK. Riziko změny letu je vždy, ale při netěsných termínech je to jedno.

Avatar uživatele roman.sochora
roman.sochora
před 7 lety

Ahoj Dave, můžeš mi prosím poradit, jde někde, nějak, následující letenku rozdělit, tak abych zůstal cca 4 dni v Bogote, 1 den v Kantonu, 1 den v NY? https://www.kiwi.com/cz/hledej/soul-jizni-korea/havana-hav/2017-03-17/jednosm%C4%9Brn%C3%BD?sortBy=price Díky. Roman

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Koupit zvlášť a navolit si termíny, http://letenky.cestujlevne.com ICN-CAN-JFK a JFK-BOG-HAV.

Další akce