Chartery z Prahy: Keňa, Tanzanie, Thajsko - 9.990 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Ojedinělá nabídka v podobě charterových letů z Prahy je tu! Navštivte kouzelnou Afriku - užijte si Slunce a nekonečně dlouhé pláže v Keni a Tanzanii. Dáváte-li přednost Asii, leťte do Thajského království, kde jsou kromě letenky zahrnuty taktéž 2 noci v luxusním 4* hotelu.

Letenky nabízí cestovní kancelář ESO Travel pouze na uvedené termíny. Lety jsou operovány letouny na krátké tratě Boeing 737-800 leteckou společností Travel Service, a to s technickým mezipřistáním v egyptské Hurghadě.

Rezervuj letenku (esotravel.cz):

Z Prahy se odlétá v 00:05 s příletem na Zanzibar v 12:45, případně do Mombasy v 14:40. Zpět je odlet 18.1. ze Zanzibaru v 13:45, z Mombasy pak v 15:40. Na této lince je aktuálně 10 volných míst.

Víza do Keni a Tanzanie zakoupíte po příletu na mezinárodní letiště. Cena víza činí 50$/osoba. V případě cesty na Zanzibar se platí odletová taxa přímo na letišti, která činí 48$/osoba.

Víza do Thajska řešit nemusíte, bezvízový styk platí pro cesty nepřekračující 30 dní.

K parkování na letišti v Praze využijte promo kód CLC001 u společnosti Goparking.cz.

Kde se ubytovat

Nejlevnější ubytování v oblasti Mombasy pro data 07.-18.01 začíná na 8.903 Kč / 11 nocí pro dva. Na Zanzibaru se ubytujete nejlevněji v 2*hotelu od 11.129 Kč / 11 nocí.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele medea

pisi, ze cena do Mombasy nezahrnuje letistni taxy. Kolik je to s taxama? Ja jenaby to pak nebylo "vyhodne".

Asi chybka ve čtení, letištní taxy jsou zahrnuty ;) Cena 9.990 Kč je za letenku konečná. Více cestovce nezaplatíš. Další částky jsou vybírány za vízum, případně odletovou taxu ze Zanzibaru - ty jsou vybírány místní vládou.

Avatar uživatele zelig

Diky padrinovi za sdílení cestovatelských zkušeností.

Avatar uživatele petr.veit

Dobrý den, neporadí někdo kam teď za nějaké podobné peníze za teplem. Děkuji moc za tipy.

Avatar uživatele padrino11

zkus gayklub, bude ti to stačit na dýmku míru i cestu kolem světa

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Tanzanie  

Afrika pro začátečníky

Tanzanie má rozlohu 947.000 km2, největší město a zároveň ekonomické centrum Dar es Salaam se nachází na východním pobřeží, vláda však sídlí v Dodomě, v centrální Tanzanii.

Tanzanci používají jako oficiální jazyk angličtinu a svahilštinu. Tanzanie sousedí na severu s Keňou a Ugandou. Západní hranici tvoří s Rwandou a Burundi, jižní hranice má se Zambií a Malawi.

Pokud někoho táhne poznání afrického kontinentu, měl by začít s Tanzanií. Tato země nabízí snad vše, co může běžný turista na své cestě po světě chtít vidět. Neuvěřitelné snímky divoké zvěře, adrenalin při stoupání na vrchol Kilimandžára či potápění s korálovými žraloky. Směs místního obyvatelstva, které je navíc k cizincům poměrně přátelské, posunuje tuto zemi v oblíbenosti na první příčky celého kontinentu. Bezpečnostní situace je velmi dobrá, nehrozí vám žádné útoky na turisty, po tanzanské divočině i ve městech se dá pohybovat bezpečně. Pro milovníky nákupů je tato země rájem, nabízí nepřeberné množství suvenýrů od sošek makonde až po umění místních malířů zvané tinga tinga. Každý si v Tanzanii najde své.

Tanzanie je se svými parky jednou z mála zemí, která lidem toužícím zažít dobrodružství a setkat se s divokými zvířaty zaručuje škálu možností. Nejnavštěvovanější Ngorongoro je sice z pohledu nezávislého cestovatele poněkud turističtější, ale můžete zde zahlédnout nosorožce dvourohého, nebo v brzkém ranním oparu sledovat Masaje se svými obrovskými stády krav sestupující do kráteru, aby zvěř napojili. To, že ve vzdálenosti 200 m od vody leží smečka lvů, Masaje, ozbrojené pouze dřevěnými palicemi, absolutně nerozruší.

Průvodce pro Tanzanie

Zavřít
Ikona pinu
Keňa  

To nejlepší z černé Afriky

Keňa se nachází ve východním cípu Afriky. Na severu sousedí s Jižním Súdánem a Etiopií, na západě s Ugandou, na jihu s Tanzanií a na východě s nestabilním Somálskem. Keňské východní pobřeží pak omílá Indický oceán.

Keňa v sobě snoubí to nejlepší z pravé Afriky, kterou známe z cestopisných dokumentů, a moderního vzkvétajícího státu poskytujícího západním turistům dostatečný komfort. Díky tomu lze v jedné zemi vidět rozlehlá safari plná volně pobíhajících lvů, slonů či zeber, tradiční vesničky plné hliněných chýší, v nichž jako by se zastavil čas, ale zároveň i moderní velkoměsta plná širokých a dlouhých bulvárů a prosklených mrakodrapů.

Průvodce pro Keňa