Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Poměrně zdařilé ceny zpátečních letenek z Milána do jihovýchodní Asie nabízí saúdský dopravce Saudi. Vyměňte nejisté počasí v Evropě za slunce, azurové nebe a teploty okolo 30°C. Letenky na Srí Lanku (z Prahy za 11.879 Kč) zakoupíte za 8.981 Kč, případně více lákavé Filipíny navštívíte za 10.661 Kč. K dispozici je mnoho termínů od února do května. Při cestě navíc máte možnost udělat si přestávku v italské metropoli módy.

  • Cestovní období: 01.02. - 20.05.2015
  • Maximální délka pobytu 1 měsíc
  • Prodej do 15.01.
Odlety za stejné ceny jsou dostupné též z Říma či Ženevy. V ceně jsou zahrnuta dvě zavazadla, každé o hmotnosti 23 kg (neplatí u přípojů). Transitní vízum v Saúdské Arábii není potřeba v případě, kdy přestup trvá méně jak 18 hodin.

Jak se dostat do Milána (letiště Malpensa)

Přípoj do Milána zakoupíte na webu easyJet.com – létají přímo na letiště Malpensa. Zpáteční letenka se bude pohybovat okolo 1.500 - 2.000 Kč. Při cestě tam z důvodu ranního spoje budete muset nocovat minimálně na letišti (místa na spaní spoustu). Při cestě zpět na sebe lety díky 2 spojům denně vhodně navazují.

Levnější alternativou jsou lety na letiště Bergamo, kam lze zakoupit zpáteční letenky od 658 Kč. K přejezdu mezi letišti se inspirujte v tomto článku – Bergamo – Malpensa. Vzhledem k nižším počtům spojů budete muset strávit alespoň jednu noc v Miláně.

S kým dál z Manily?

Národní manilský dopravce Cebu Pacific nabídne levné  přípoje na okolní ostrovy, např. Boracay, za pár stokorun.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele marketaprudikova
marketaprudikova

Ahoj, koupili jsme letenky z Milána do Manily na termín od 25.4. do 12.5. resp. 13.5. Teď řešíme levné letenky/jízdenky do/z Milána. Bohužel i s EasyJet vychází v těchto termínech zpáteční letenka se zavazadlem na 4 tis. Nevíte o nějak levnější variantě? Díky moc, M.

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele vasek.dvorak
vasek.dvorak

Ahoj Dave, plánujeme se ženou Filipíny na cca 14.11. až 6/14.12. Koukali jsme na Emirates, kteří to nyní nabízí za cca 17tis. Do kdy má cenu čekat na nějakou akci podobnou této a kdy už se "vyplatí " to radši koupit, aby to nebylo ještě dražší? Vašek Díky,

před 8 lety
Avatar uživatele Petr76
Petr76

Klidně do konce prázdnin nebo i později, to datum je až v zimním letovéhm řádu 2015/16. Kupovat letenku za nikterak zajímavou, standardní cenu 11 měsíců předem je nesmysl a akorát by sis nadával až se objeví nějaká zajímavější cena. Pro ilustraci: teď koupíš letenku s odletem za 6 týdnů za cenu kolem 15,000.

před 8 lety
Avatar uživatele vasek.dvorak
vasek.dvorak

OK, díky za radu!

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele
Lukáš Matys

myslim ze se líp vyplatí tato akce (https://www.cestujlevne.com/letenky-z-prahy-colomba-po-cely-rok-11-879-kc/) . se zavazadlama do milana a tam pres noc nekde na letisti vyjde skoro cenově stejne . ale jinak díky !

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

To 100% ano, příspěvek byl původně zaměřen jen na Filipíny, ale CMB za 9tis. jsem prostě neodolal.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele PAiNther
PAiNther

jak je to s bagáží? nikde jsem se nedočetl...

před 8 lety
Avatar uživatele Vendy
Vendy

Ahoj Michale, informace o zavazadlech jsou uvedeny v článku pod cestovním obdobím -> V ceně jsou zahrnuta dvě zavazadla, každé o hmotnosti 23 kg (neplatí u přípojů).

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Canal Grande most
ušetříš až 66%
Všude dobře, co doma!
Sicílie
ušetříš až 59%
Tam chceš!
Madridská katedrála
ušetříš až 62%
Tam chceš!
Bordeaux most
ušetříš až 66%
Tam jsi ještě nebyl!
5551 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Srí Lanka - rybáři
Srí Lanka

Perla v Indickém oceánu

Srí Lanka (do roku 1972 Cejlon) je ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii. Od Indie je oddělen tzv. Adamovým mostem, řetězem korálových útesů v délce asi 20 kilometrů. Na východě se nachází Bengálský záliv, na jihu Indický oceán.

Srí Lanka má nádherné pláže, hory, čajové plantáže i historické památky. Během několika dnů z ní můžete uvidět to nejzajímavější a projet ostrov skrz naskrz. Pokud budete chtít, můžete se dostat na místa, kde je minimum turistů. Výhodou je také to, že ostrov se dá navštívit celoročně.

Průvodce pro Srí Lanka

Zavřít boční panel
FIlipíny
Filipíny

Rozmanité a zábavné, to jsou Filipíny

Filipíny jsou ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii v Tichém oceánu. Nejbližsími sousedními státy jsou Taiwan na severu, Indonésie na jihu a Malajsie na jihozápadě.

Cestovatelé na Filipíny jezdí kvůli jejich biodiverzitě. Najdete zde překrásné pláže, hory, vodopády, rýžová pole, deštné pralesy, jeskyně a především místa na šnorchlování a potápění, která patří k nejvyhledávanějším a nejkrásnějším na světě.

Průvodce pro Filipíny