Colombo nebo Manila s odletem z Milána - 8.981 Kč.

Srí Lanka , Filipíny
Před 2 lety

Jak akci využít?

Poměrně zdařilé ceny zpátečních letenek z Milána do jihovýchodní Asie nabízí saúdský dopravce Saudi. Vyměňte nejisté počasí v Evropě za slunce, azurové nebe a teploty okolo 30°C. Letenky na Srí Lanku (z Prahy za 11.879 Kč) zakoupíte za 8.981 Kč, případně více lákavé Filipíny navštívíte za 10.661 Kč. K dispozici je mnoho termínů od února do května. Při cestě navíc máte možnost udělat si přestávku v italské metropoli módy.

  • Cestovní období: 01.02. - 20.05.2015
  • Maximální délka pobytu 1 měsíc
  • Prodej do 15.01.
Odlety za stejné ceny jsou dostupné též z Říma či Ženevy. V ceně jsou zahrnuta dvě zavazadla, každé o hmotnosti 23 kg (neplatí u přípojů). Transitní vízum v Saúdské Arábii není potřeba v případě, kdy přestup trvá méně jak 18 hodin.

Jak se dostat do Milána (letiště Malpensa)

Přípoj do Milána zakoupíte na webu easyJet.com – létají přímo na letiště Malpensa. Zpáteční letenka se bude pohybovat okolo 1.500 - 2.000 Kč. Při cestě tam z důvodu ranního spoje budete muset nocovat minimálně na letišti (místa na spaní spoustu). Při cestě zpět na sebe lety díky 2 spojům denně vhodně navazují.

Levnější alternativou jsou lety na letiště Bergamo, kam lze zakoupit zpáteční letenky od 658 Kč. K přejezdu mezi letišti se inspirujte v tomto článku – Bergamo – Malpensa. Vzhledem k nižším počtům spojů budete muset strávit alespoň jednu noc v Miláně.

S kým dál z Manily?

Národní manilský dopravce Cebu Pacific nabídne levné  přípoje na okolní ostrovy, např. Boracay, za pár stokorun.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele marketaprudikova

Ahoj, koupili jsme letenky z Milána do Manily na termín od 25.4. do 12.5. resp. 13.5. Teď řešíme levné letenky/jízdenky do/z Milána. Bohužel i s EasyJet vychází v těchto termínech zpáteční letenka se zavazadlem na 4 tis. Nevíte o nějak levnější variantě? Díky moc, M.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele vasek.dvorak

Ahoj Dave, plánujeme se ženou Filipíny na cca 14.11. až 6/14.12. Koukali jsme na Emirates, kteří to nyní nabízí za cca 17tis. Do kdy má cenu čekat na nějakou akci podobnou této a kdy už se "vyplatí " to radši koupit, aby to nebylo ještě dražší? Vašek Díky,

Přidal se 30. 08. 2013
Napsal 324 příspěvků
Aktivní před hod
Zobrazit profil
Avatar uživatele Petr76

Klidně do konce prázdnin nebo i později, to datum je až v zimním letovéhm řádu 2015/16. Kupovat letenku za nikterak zajímavou, standardní cenu 11 měsíců předem je nesmysl a akorát by sis nadával až se objeví nějaká zajímavější cena. Pro ilustraci: teď koupíš letenku s odletem za 6 týdnů za cenu kolem 15,000.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele vasek.dvorak

OK, díky za radu!

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil

myslim ze se líp vyplatí tato akce (https://www.cestujlevne.com/letenky-z-prahy-colomba-po-cely-rok-11-879-kc/) . se zavazadlama do milana a tam pres noc nekde na letisti vyjde skoro cenově stejne . ale jinak díky !

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4238 příspěvků
Aktivní před 8 hod
Zobrazit profil

To 100% ano, příspěvek byl původně zaměřen jen na Filipíny, ale CMB za 9tis. jsem prostě neodolal.

Přidal se 21. 08. 2015
Napsal 19 příspěvků
Aktivní před 6 měs
Zobrazit profil
Avatar uživatele PAiNther

jak je to s bagáží? nikde jsem se nedočetl...

Přidal se 30. 10. 2014
Napsal 1 příspěvků
Aktivní před 3 lety
Zobrazit profil
Avatar uživatele Vendy

Ahoj Michale, informace o zavazadlech jsou uvedeny v článku pod cestovním obdobím -> V ceně jsou zahrnuta dvě zavazadla, každé o hmotnosti 23 kg (neplatí u přípojů).

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Madeira na týden z Prahy s 4* ubytováním
-45 %

Tam jsi ještě nebyl!

Na road trip do Kalifornie z Berlína
-35 %

Hurá za zážitky!

O prázdninách z Norimberku do Verony či Bergama
-65 %

To budou fotky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Srí Lanka  

Perla v Indickém oceánu

Srí Lanka (do roku 1972 Cejlon) je ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii. Od Indie je oddělen tzv. Adamovým mostem, řetězem korálových útesů v délce asi 20 kilometrů. Na východě se nachází Bengálský záliv, na jihu Indický oceán.

Srí Lanka má nádherné pláže, hory, čajové plantáže i historické památky. Během několika dnů z ní můžete uvidět to nejzajímavější a projet ostrov skrz naskrz. Pokud budete chtít, můžete se dostat na místa, kde je minimum turistů. Výhodou je také to, že ostrov se dá navštívit celoročně.

Průvodce pro Srí Lanka

Zavřít
Ikona pinu
Filipíny  

Rozmanité a zábavné, to jsou Filipíny

Filipíny jsou ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii v Tichém oceánu. Nejbližsími sousedními státy jsou Taiwan na severu, Indonésie na jihu a Malajsie na jihozápadě.

Cestovatelé na Filipíny jezdí kvůli jejich biodiverzitě. Najdete zde překrásné pláže, hory, vodopády, rýžová pole, deštné pralesy, jeskyně a především místa na šnorchlování a potápění, která patří k nejvyhledávanějším a nejkrásnějším na světě.

Průvodce pro Filipíny