Colombo nebo Manila s odletem z Milána - 8.981 Kč.

Jak akci využít?

Poměrně zdařilé ceny zpátečních letenek z Milána do jihovýchodní Asie nabízí saúdský dopravce Saudi. Vyměňte nejisté počasí v Evropě za slunce, azurové nebe a teploty okolo 30°C. Letenky na Srí Lanku (z Prahy za 11.879 Kč) zakoupíte za 8.981 Kč, případně více lákavé Filipíny navštívíte za 10.661 Kč. K dispozici je mnoho termínů od února do května. Při cestě navíc máte možnost udělat si přestávku v italské metropoli módy.

  • Cestovní období: 01.02. - 20.05.2015
  • Maximální délka pobytu 1 měsíc
  • Prodej do 15.01.
Odlety za stejné ceny jsou dostupné též z Říma či Ženevy. V ceně jsou zahrnuta dvě zavazadla, každé o hmotnosti 23 kg (neplatí u přípojů). Transitní vízum v Saúdské Arábii není potřeba v případě, kdy přestup trvá méně jak 18 hodin.

Jak se dostat do Milána (letiště Malpensa)

Přípoj do Milána zakoupíte na webu easyJet.com – létají přímo na letiště Malpensa. Zpáteční letenka se bude pohybovat okolo 1.500 - 2.000 Kč. Při cestě tam z důvodu ranního spoje budete muset nocovat minimálně na letišti (místa na spaní spoustu). Při cestě zpět na sebe lety díky 2 spojům denně vhodně navazují.

Levnější alternativou jsou lety na letiště Bergamo, kam lze zakoupit zpáteční letenky od 658 Kč. K přejezdu mezi letišti se inspirujte v tomto článku – Bergamo – Malpensa. Vzhledem k nižším počtům spojů budete muset strávit alespoň jednu noc v Miláně.

S kým dál z Manily?

Národní manilský dopravce Cebu Pacific nabídne levné  přípoje na okolní ostrovy, např. Boracay, za pár stokorun.

Sdílej akci s přáteli

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele marketaprudikova
marketaprudikova

Ahoj, koupili jsme letenky z Milána do Manily na termín od 25.4. do 12.5. resp. 13.5. Teď řešíme levné letenky/jízdenky do/z Milána. Bohužel i s EasyJet vychází v těchto termínech zpáteční letenka se zavazadlem na 4 tis. Nevíte o nějak levnější variantě? Díky moc, M.

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele vasek.dvorak
vasek.dvorak

Ahoj Dave, plánujeme se ženou Filipíny na cca 14.11. až 6/14.12. Koukali jsme na Emirates, kteří to nyní nabízí za cca 17tis. Do kdy má cenu čekat na nějakou akci podobnou této a kdy už se "vyplatí " to radši koupit, aby to nebylo ještě dražší? Vašek Díky,

před 4 lety
Avatar uživatele Petr76
Petr76

Klidně do konce prázdnin nebo i později, to datum je až v zimním letovéhm řádu 2015/16. Kupovat letenku za nikterak zajímavou, standardní cenu 11 měsíců předem je nesmysl a akorát by sis nadával až se objeví nějaká zajímavější cena. Pro ilustraci: teď koupíš letenku s odletem za 6 týdnů za cenu kolem 15,000.

před 4 lety
Avatar uživatele vasek.dvorak
vasek.dvorak

OK, díky za radu!

Přidat odpověď
před 4 lety
Lukáš Matys

myslim ze se líp vyplatí tato akce (https://www.cestujlevne.com/letenky-z-prahy-colomba-po-cely-rok-11-879-kc/) . se zavazadlama do milana a tam pres noc nekde na letisti vyjde skoro cenově stejne . ale jinak díky !

před 4 lety
David Eiselt

To 100% ano, příspěvek byl původně zaměřen jen na Filipíny, ale CMB za 9tis. jsem prostě neodolal.

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele PAiNther
PAiNther

jak je to s bagáží? nikde jsem se nedočetl...

před 4 lety
Avatar uživatele Vendy
Vendy

Ahoj Michale, informace o zavazadlech jsou uvedeny v článku pod cestovním obdobím -> V ceně jsou zahrnuta dvě zavazadla, každé o hmotnosti 23 kg (neplatí u přípojů).

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 35%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 36%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 27%
Tam jsi ještě nebyl!
3813 starších akcí