Mapa

Costa Rica, Panama nebo Curacao z Mnichova - 13.380 Kč.

0 komentářů
2012-12-29T11:29:11+01:00

O akci

Rozmanitou nabídku pro lety do střední Ameriky přinášejí dopravci Delta airlines a Air Berlin z mnichovského letiště. Ohřát kosti si tak můžete na plážích, kam mnoho českých turistů nevkročí. Letenky jsou dostupné od ledna do konce dubna, v případě Curacao pak od února do dubna.

San José, Costa Rica

Kostarická republika má jako hlavní měnu kostarický colón. Výhodou pro občany ČR je fakt, že vízová povinnost byla zrušena v roce 2000 a pro pobyt do maximální délky 90 dní Vám tedy postačí platný cestovní pas. Při odletu se na letišti platí taxa ve výši 26$ / osoba - počítejte tedy s tímto dodatečným nákladem.

Letenky do Costa Ricy

Letenky do hlavního města tohoto státu zakoupíte za 13.430 Kč za zpáteční let se společností Delta airlines. K výběru dat poslouží kalendář letenek.

Ubytování v Costa Rice

Ubytování v Costa Rice je velmi levné a není problém zakoupit kvalitnější 3* nebo 4* hotely za cenu do 1.000 Kč. Konkrétně pak v hlavním městě San José ubytování začíná na 419 Kč za dvoulůžkový pokoj.

Panama v Panamě

Další exotickou destinací, která přímou sousedí s Kostarickou republikou je Panama. Jistě si všichni pamatujeme ze svých školních let spojení Panamský průplav. Právoplatně se řadí mezi největší díla lidstva. Stejně tak jako v Kostarice, i zde je zrušena vízová povinnost. Od 15.4.2004 Vám tak postačí pouze platný cestovní doklad pro cesty do 90 dní. Při odletu budete platit odletovou taxu ve výši 20$.

Letenky do Panamy

Letecky se dopravíte do hlavního města Panamy taktéž se společností Delta airlines. Zpáteční letenky vč. zavazadel zakoupíte za 13.456 Kč. I zde Vám poslouží kalendář s letenkami.

Hotely v Panamě

Ubytování v Panamě nabízí pobyt ve více jak 80 hotelech, jejichž ceny začínají na 474 Kč ve 2* hotelu. I zde se dočkáte kvalitních služeb nepřekračující cenu 1.000 Kč za noc / pokoj.

Curacao

Ostrov Curacao je autonomní oblastí Nizozemského království, což pro nás znamená taktéž bezvízový styk. Omezení je však stanoveno pobyt maximálně 3 měsíců. Curacao naleznete pár km severně od Venezuely. Rozhodně si nezapomeňte přibalit opalovací krém.

Letenky Curacao

Zpáteční letenky na trase Mnichov - Curacao zakoupíte nejlevněji z těchto tří destinací. Tedy za 13.380 Kč. Termínů je však podstatně méně, ale na klasickou dovolenou postačí. Letenky vybírejte v kalendáři.

Hotely Curacao

Vzhledem k členství tohoto ostrova do Nizozemského království počítejte s vyššími cenami nejen za ubytování. Nejlevnější hotely v Curacau zakoupíte za 1.009 Kč pro 2.

Jedeme do Mnichova

Zpáteční jízdenky z Prahy do Mnichova zakoupíte za cenu +- 1.000 Kč ať se rozhodnete pro kteréhokoliv dopravce. Pro mnohé bude jistě varianta přímého spoje na letiště od společnosti Student Agency. Pro detailní informace o letišti a parkování na letišti v Mnichove (MUC) navštivte tento odkaz.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2012-12-29T11:29:11+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce