Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Vydejte se za dobrodružstvím na nejznámější ostrov Indonésie - na Bali! Ostrov, kde se mísí starobylá kultura s multikulturní zábavou v centru města Kuta. Ostrov, kde z rozlehlých pláží můžete přejet za doprovodu slunečných paprsků k jezeru Batur.

V rámci 3 denní promo akci arabských aerolinek Qatar Airways rezervujte letenky s 30% slevou. Například lety na trase Istanbul - Bali zakoupíte právě za 440€ / 12.080 Kč.

Vyzkoušet můžete také open-jaw variantu Istanbul - Bali - Vídeň za 13.668 Kč.

Do Istanbulu se levně dopravíme například z Budapešti, a to do 1.500  Kč.

Vízum do Indonésie obdržíte po příletu na letiště v Jakartě, a to za 25 $ na dobu 30 dní. K ceně je nutné připočítat odletovou taxu z Indonésie, která v Denpasaru činí 300 Kč na mezinárodních letech.

Jak se dostat do Istanbulu

Nejlevnější cesta, jak již jsem v úvodu zmínil, vede přes Budapešť. Zde rezervujete zpáteční letenky přes Wizzair v cca 1.500 Kč relaci. Další možností jsou lety z Vídně, Mnichova a dalších letišť přes aerolinky Pegasus - zde jsou letenky od cca 90€, v ceně je však zavazadlo do 20 kg. Praha s Istanbulem nemá příliš levné možnosti (cca 4,5tis.), proto doporučuji za nižší cenou dojet.

Tyto letecké společnosti létají na letiště Sabiha, je ještě nutné přejet na letiště Ataturk. Nechte si pár dní v Istanbulu na návštěvu tohoto města.

Přelety na ostrov Lombok

Lombok je opravdovým rájem na zemi.. Pokud se nechcete plavit téměř polovinu dne, rezervujte si letenky. Ty lze zakoupit pouze přes web místních společností, letenky na Lombok najdete na:

Ubytování v Indonésii

Ubytování na Bali budete nejspíše hledat v lokalitě města Kuta. Dvoulůžkové pokoje zde s přehledem rezervujete do 300 Kč / noc. Doporučuji však zjistit alespoň předem umístění hotelů.

Shánění pokojů až na místě není absolutně žádný problém - jistota rezervace na prvních pár dní je však mnohdy výhodnou strategií. Rozhodnete-li si půjčit skútr, nezapomeňte na mezinárodní řidičský průkaz (na počkání za 50 Kč), neboť policie v Kutě není příliš milosrdná!

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele istwantheodor
istwantheodor

Myslíš že stačí na přestup v doha 1 hodina 5 minut.

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Určitě, cokoliv nad 50 minut je na každém letiště luxusní čas ;) A kdybyste to náhodou nestihli, zdarma Vás přesunou na další let a poskytnou občerstvení.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele petr969_1
petr969_1

To je zase jedna "výhodná" nabídka pro ty co neumějí počítat...

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

To je výhodná nabídka pro ty z východních Čech a Slovenska.. Nebuďme pragoisti a připusťme fakt, že Cestujlevne.com není jen o letech z Prahy ;)

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele Lucy-rada-cestuje
Lucy-rada-cestuje

Už chápem - medzi 24.6. a 13.9. to neplatí...

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele Lucy-rada-cestuje
Lucy-rada-cestuje

Pozdravujem a prosím o pomoc - píšete, že je cestovné obdobie až do decembra, na august mi to ale už vyhadzuje ceny cca o 200e vyššie..robím niečo zle, alebo sa cez letné obdobie na takú dobrú cenu, akú uvádzate proste nedostanem? Sú prípadne nejaké iné destinácie v JV Ázii, na ktoré sa dajú Qatar Airways s touto zľavou využiť a vychádza to fajn aj v lete...? Ide mi konkrétne o to, aby boli v termíne zahrnuté dni 18. a 19. august a bolo to tak 15-17 dní...Pokojne aj BKK, ďalej to už ide aj po vlastnej osi :) Vďaka za pomoc!!

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Výroční Korunovační kapsle
ušetříš až 54%
Všude dobře, co doma!
Pohled ze střechy dómu
ušetříš až 60%
Honem, dokud jsou místa!
Wall Street
ušetříš až 36%
Tam to bude krásný!
New York z Prahy během zimy
8 373 Kč
2022-08-17T08:49:00+02:00 1 komentář
Source d'Argent
ušetříš až 47%
A už tam budem?
5568 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Indonésie
Indonésie

Smaragdový náhrdelník na rovníku

Indonésie je ostrovním státem v jihovýchodní Asii, který tvoří ho více než 17.000 ostrovů, z nichž největší jsou Sumatra, Jáva, Kalimantan (o ten se Indonésie dělí s Malajsií a Brunejí), Sulawesi a Nová Guinea (k Indonésii patří západní polovina ostrova). Na severu přes moře sousedí s Malajsíí a Filipínami, na jihu s Austrálií. Hlavním městem je Jakarta na ostrově Jáva.

Indonésie je neskutečně rozmanitá země, na její národní heslo „jednota v rozdílnosti“ budete narážet všude – na každém ostrově se setkáte s jinými kulturami, zvyky, jazyky, lidmi i jejich obyčeji. Ačkoliv je tato země republikou, najdete zde sultanáty, království nebo kmeny, jejichž způsob života se od doby kamenné příliš nezměnil, v kontrastu s moderními a pohodlnými velkoměsty přetíženými dopravou.

Milujete-li přírodu, jste tu správně, je to nádherná zelená země s druhou nejrozmanitější biodiverzitou na světě, mnoha přírodními parky a rezervacemi. Můžete se sem vydat s cestovkou, nebo na vlastní pěst – Indonésie vás přijme s otevřenou náručí. Jak moc dobrodružná bude vaše cesta touto zemí, záleží jen a pouze na vás.

Průvodce pro Indonésie