Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Nejen na Vánoční pobyt v Indii láká tento tarif na letenky z Milána do Nového Dillí. Letenky od společnosti Saudi Arabian airlines jsou dostupné během prosince až března 2014. Rozhodnete-li se zůstat na Nový rok v Indii, cena za letenky zůstává stále stejná - 8.725 Kč.

Vízum do Indie si vyřídíte na Indickém velvyslanectví v Praze. Doba vyřízení trvá přibližně 7 dní. Více info na mzv.cz/indie. Přečtěte si také prosím varování od MZV, především pro ženy.

Do Milána levně!

Zpáteční letenky z Prahy, Brna, Bratislavy či jiných dalších měst zakoupíte za pár korun. Troufám si říci, že nedáte více jak 1.000 Kč za zpáteční letenku. Lowcost dopravci létají na letiště Bergamo (BGY), odkud je nutné za pár € přejet na letiště Malpensa (MXP). Pokud byste chtěli cestovat se zavazadlem, doporučuji využít akčních letenek od ČSA na letiště Malpensa za 2.200 Kč, kde odpadají starosti s přejížděním.

Hledáte ubytování?

Poté využijte služeb našich partnerů. Například online rezervace hotelu v Indii nemusí stát více jak 145 Kč / 2 osoby! Podívejte se na nabídky s garancí nejnižší ceny!

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele nejezchlebova.t
nejezchlebova.t

já jsem byla v indii minulý rok, přijela jsem tam sama za přítelem, sice jsem se od něj za ten pobyt nehla, ale rozhodně dle mých cestovatelským zkušeností lepší než v arabských zemích - indové sice okukují, ale jsou povětšinu hodní - snaží se i fakt pomoct...byla jsem V maroku, Mexiku...a v indii mi to přišlo nejlepší...samozřejmě se můžou stát různé věci,asi jako všude jinde

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele panzerdragon
panzerdragon

2Dave jj super. Pro mě prostě Indie nee, kamarádka tam byla loni, letěla tam sama a tam měla sraz s nějakou partou a prej je úplně normální, že se na tebe (na holku) tak nějak pořád mačkaj místní, šahaj na tebe, že je musíš napomínat :-), to si neumim představit, bych tam asi někomu něco udělal kdybych to viděl. By zasloužili, zavřít hranice a nemít prachy z turistů.

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Pokud budeš celý život koukat na pytel a pak přijde žena, která je jenom v tílku, udělá to s člověkem divy :D tím samozřejmě nechci hájit to, co se tam děje. Ale jsem realista a média beru s rezervou. Před 2 lety nikdo neletěl do Egypta na dovolenou, protože TV Nova vysílala každý den jen o tom, jak se to v Egyptě mele atd. To, že v letoviscích byl klid a prázdné pláže už nikdo nezmínil. Prostě se to někomu nehodí do krámu. Každá země není pro všechny, někdo upřednostňuje to, druhý zase ono. Rozhodně se najde spoustu lidí, kteří akce využili / využijí. A já jsem jen rád, pokud někomu pomůžu splnit sen a podívat se na vzdálená místa. Nikoho na cestu nenutím, jen nabízím levné varianty k cíli.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele panzerdragon
panzerdragon

http://www.mzv.cz/newdelhi/cz/vizove_a_konzularni_informace/varovani_pro_turistky_cestujici_do_indie.html neni to bezdůvodný varování..

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Přidal jsem to do příspěvku. Díky.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele panzerdragon
panzerdragon

nemyslim si to, přijde mi to v indii hodně špatný oproti civilizovanejm zemím jako sme my když to vezmu tak nějak po paměti, tak ta mrtvá studentka z autobusu, pak hromadně znásilněná švýcarka, teď nedávno znásilněná malá holčička.. já sem chlap jak hora, boxer, ale stejně bych si netrouf tam jet na dovolenou s přítelkyní a kdo to udělá tak je blázen, natož holky samotný to sem samozřejmě jmenoval jen to co se dostalo ven, nedělam si iluze jak to chodí pod pokličkou, co se nedostane ven

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele panzerdragon
panzerdragon

Indii bych bojkotoval za ty prasárny co se tam dějou, i na dětech

před 9 lety
Avatar uživatele juraj.sasko
juraj.sasko

Ale v tom prípade by si mal bojkotovať aj ČR, SR a v podstate všetky ostatné krajiny, všade nájdeš podobné prípady, nemyslíš?

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Wall Street
ušetříš až 36%
Tam jsi ještě nebyl!
New York z Prahy během zimy
8 373 Kč
2022-08-17T08:49:08+02:00 0 komentářů
Source d'Argent
ušetříš až 47%
A už tam budem?
Hagia Sophia, Istanbul
ušetříš až 62%
Všude dobře, co doma!
Istanbul nejlevněji z Prahy
1 155 Kč
2022-08-16T15:49:43+02:00 10 komentářů
Pantheon
ušetříš až 60%
Hurá za zážitky!
5566 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?