Dillí, Indie z Milána (prosinec - březen) - 8.725 Kč.

Jak akci využít?

Nejen na Vánoční pobyt v Indii láká tento tarif na letenky z Milána do Nového Dillí. Letenky od společnosti Saudi Arabian airlines jsou dostupné během prosince až března 2014. Rozhodnete-li se zůstat na Nový rok v Indii, cena za letenky zůstává stále stejná - 8.725 Kč.

Vízum do Indie si vyřídíte na Indickém velvyslanectví v Praze. Doba vyřízení trvá přibližně 7 dní. Více info na mzv.cz/indie. Přečtěte si také prosím varování od MZV, především pro ženy.

Do Milána levně!

Zpáteční letenky z Prahy, Brna, Bratislavy či jiných dalších měst zakoupíte za pár korun. Troufám si říci, že nedáte více jak 1.000 Kč za zpáteční letenku. Lowcost dopravci létají na letiště Bergamo (BGY), odkud je nutné za pár € přejet na letiště Malpensa (MXP). Pokud byste chtěli cestovat se zavazadlem, doporučuji využít akčních letenek od ČSA na letiště Malpensa za 2.200 Kč, kde odpadají starosti s přejížděním.

Hledáte ubytování?

Poté využijte služeb našich partnerů. Například online rezervace hotelu v Indii nemusí stát více jak 145 Kč / 2 osoby! Podívejte se na nabídky s garancí nejnižší ceny!

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele nejezchlebova.t

já jsem byla v indii minulý rok, přijela jsem tam sama za přítelem, sice jsem se od něj za ten pobyt nehla, ale rozhodně dle mých cestovatelským zkušeností lepší než v arabských zemích - indové sice okukují, ale jsou povětšinu hodní - snaží se i fakt pomoct...byla jsem V maroku, Mexiku...a v indii mi to přišlo nejlepší...samozřejmě se můžou stát různé věci,asi jako všude jinde

Avatar uživatele panzerdragon

2Dave jj super. Pro mě prostě Indie nee, kamarádka tam byla loni, letěla tam sama a tam měla sraz s nějakou partou a prej je úplně normální, že se na tebe (na holku) tak nějak pořád mačkaj místní, šahaj na tebe, že je musíš napomínat :-), to si neumim představit, bych tam asi někomu něco udělal kdybych to viděl. By zasloužili, zavřít hranice a nemít prachy z turistů.

Pokud budeš celý život koukat na pytel a pak přijde žena, která je jenom v tílku, udělá to s člověkem divy :D tím samozřejmě nechci hájit to, co se tam děje. Ale jsem realista a média beru s rezervou. Před 2 lety nikdo neletěl do Egypta na dovolenou, protože TV Nova vysílala každý den jen o tom, jak se to v Egyptě mele atd. To, že v letoviscích byl klid a prázdné pláže už nikdo nezmínil. Prostě se to někomu nehodí do krámu. Každá země není pro všechny, někdo upřednostňuje to, druhý zase ono. Rozhodně se najde spoustu lidí, kteří akce využili / využijí. A já jsem jen rád, pokud někomu pomůžu splnit sen a podívat se na vzdálená místa. Nikoho na cestu nenutím, jen nabízím levné varianty k cíli.

Avatar uživatele panzerdragon

http://www.mzv.cz/newdelhi/cz/vizove_a_konzularni_informace/varovani_pro_turistky_cestujici_do_indie.html neni to bezdůvodný varování..

Přidal jsem to do příspěvku. Díky.

Avatar uživatele panzerdragon

nemyslim si to, přijde mi to v indii hodně špatný oproti civilizovanejm zemím jako sme my když to vezmu tak nějak po paměti, tak ta mrtvá studentka z autobusu, pak hromadně znásilněná švýcarka, teď nedávno znásilněná malá holčička.. já sem chlap jak hora, boxer, ale stejně bych si netrouf tam jet na dovolenou s přítelkyní a kdo to udělá tak je blázen, natož holky samotný to sem samozřejmě jmenoval jen to co se dostalo ven, nedělam si iluze jak to chodí pod pokličkou, co se nedostane ven

Avatar uživatele panzerdragon

Indii bych bojkotoval za ty prasárny co se tam dějou, i na dětech

Avatar uživatele juraj.sasko

Ale v tom prípade by si mal bojkotovať aj ČR, SR a v podstate všetky ostatné krajiny, všade nájdeš podobné prípady, nemyslíš?

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

To budou fotky!

Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura nebo Lanzarote z Lipska (i přes Vánoce)
-31 %

To bude jízda!

Přímé lety z Prahy do Basileje na víkend
-55 %

Jedem!

Další akce