Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Obnovení nabídky cestovní kanceláře Blue Style směřující do Tuniska s sebou nese dostatek míst v letadle a tudíž i skvělou příležitost pořídit si dovolenou u moře za pár kaček. Létá se vždy ve středu a sobotu v poledne až do konce října. Zejména pak na zářijové termíny najdete dovolenou u moře již od 4 990 Kč.

Rezervovat zájezdy do Tuniska můžete:

  • přímo přes blue-style.cz
  • nebo travelportal.cz
  • Upozornění: Při vstupu do Tuniska musíte mít PCR test ne starší než 72 hodin před odletem i v případě, kdy jste plně očkovaní. Test hradí zdravotní pojišťovna a výsledky jsou maximálně do 48 hodin, zpravidla do druhého dne. Je nutné si rezervovat termín.

Nejlevnější termín míří do 3* hotelu Novostar Royal s all-inclusive a pobytem na 3 noci od střed 22. září do soboty 25. září.

Jakýkoliv jiný hotel a jiný termín v září vás však prakticky nikdy nevyjde na více jak 7 tisíc. Za 5 990 Kč poletíte na 8 dní třeba do resortů One Resort Jockey & aqua park, Calimera Yati Beach Djerba, El Mouradi Djerba Menzel, Skanes Serail, Dar Djerba Resort Narjess. Další nabídka najdete o 200 Kč dráž...

Detailní podmínky vstupu do země najdete na koronavirus Tunisko.

Sdílej akci s přáteli

Akční zájezd

Tunisko
Tunisko na 4 nebo 8 dní s all-inclusive
Tunisko
Letecky 3 hvězdičky All-inclusive
Tunisko
Tunisko v 4* resortu na týden s all-inclusive
Tunisko
Letecky 4 hvězdičky All-inclusive

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Ras al-Khaimah
ušetříš až 29%
To musíš vidět!
Playa de Benijo
ušetříš až 42%
Tam jsi ještě nebyl!
Agios Georgios
ušetříš až 57%
Tam chceš!
Gran Tarrajal
ušetříš až 32%
Tam jsi ještě nebyl!
5466 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Tunisko
Tunisko

Země písečných dun a zeleného pobřeží

Tunisko se nachází v severní Africe mezi Libyí a Alžírskem na břehu Středozemního moře a je vzdáleno od evropské Sicílie pouze 150 km. 

Stát, jehož území bylo osídleno již ve 12. století před naším letopočtem a který je silně ovlivněn francouzskou kolonizací, nabízí jak velmi zajímavou a exotickou přírodu, tak i kulturní vyžití pro milovníky historie a památek. Velká výhoda Tuniska je, že na africké poměry má díky své poloze poměrně pohodové klima a i obyvatelé tohoto celkem malého státu (opět na africké poměry) jsou kultivovaní lidé. Zkrátka tu lze najít ideální kombinaci pro dovolenou spojenou s relaxací u moře, obdivováním zachovalých památek i adrenalinovým výletem pouští a přírodou plnou oáz, bez přehnaných obav z kulturních rozdílů a jiných nebezpečí. 

Průvodce pro Tunisko