New York

Do Kalifornie z Prahy: San Francisco / LA - 11.878 Kč.

12 komentářů
2013-08-20T08:45:32+02:00

O akci

Stále platný atraktivní tarif společnosti Virgin atlantic umožňuje podniknout levnou cestu na západní pobřeží USA. Letenky z Prahy s přestupem v Londýně do Kalifornie zakoupíte již od 11.878 Kč. Návrat je přes Londýn do Manchesteru, odkud létá easyjet a Jet2 přímou linkou do Prahy za pár stovek. Jednoduchou kombinací dvou letenek můžete ušetřit až několik tisíc oproti klasické letence.

  • Rezervuj na cestujlevne.com/letenky
  • Cestovní období: říjen - 30.březen 2014
  • Rezervujte letenku na dny: pondělí - čtvrtek
Kalifornie: New York:
  • New York - 7.769 Kč (odlet z Varšavy)
Po zakoupení letenek si nezapomeňte zažádat taktéž o vstupní povolení do USA – ESTA. Vyřízení zabere několik minut a cena činí 14$ za 2 roky.

Letenky do San Francisca

Jak z Manchesteru

Nejen do Prahy můžete letět z Manchesteru. Například s easyJet nebo Jet2 zakoupíte letenky od 980 Kč, v ceně je příruční zavazadlo, které je u easyjetu limitované pouze rozměrem, nikoliv vahou. Přikoupení dalšího zavazadla činí 400 Kč, a to o hmotnosti až 22 kg. Do Katovic či Krakova létá společnost Ryanair za samé peníze.

Ačkoliv jsou letenky dostupné pro návrat do Manchesteru / Edinburghu, můžete svou cestu ukončit při přestupu v Londýně, odkud dále pokračovat do Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavy a dalších x letišť ve Vašem okolí. V tomto případě si nechte dostatečný časový prostor, jelikož budete přejíždět mezi letišti. Metrem z Heathrow a poté Terravision na konkrétní letiště za +/- 10 liber. Případně přímou linkou s British od 82 liber.

Hotely, autopůjčovny v Kalifornii

Akční nabídky hotelů naleznete v tomto odkaze. Doporučuji však nejdříve porovnat nabídky hotelů ve srovnávači hotelscombined.com Dvou hvězdičkové hotely nabízí pokoje od 780 Kč.

Pokud chcete udělat kalifornský okruh (LA, Vegas, San Francisco) doporučuji si rezervovat automobil předem. V našem srovnávači cen naleznete sazby od 511 Kč / den.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-08-20T09:45:32+02:00

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce