Do Laponska k polárnímu kruhu z Prahy - 3.355 Kč.

Jak akci využít?

Jste-li zastáncem severské krásy, neměli byste opomenout Laponsko. Na seznam navštívených míst si můžete přidat rodné městečko Santa Clause, ve kterém naleznete taktéž muzeum / vesničku tohoto dobrodince, Rovaniemi! Letenky do tohoto města, které leží pouze 5 km od Severního polárního kruhu zakoupíte za 130€ / 3.350 Kč, a to v případě kdy zkombinujete letenky z Prahy do Helsinek a dále z Helsinek do Rovaniemi.

Navštívit tak během jednoho výletu můžete, spíše musíte, dvě zajímavá města. Letenky na zpáteční cestě na sebe vhodně navazují, takže přestávku v Helsinkách můžete podniknout pouze jedenkrát.

Díky poloze města si budete moci užít Sluncem téměř nepoznamenanou polární noc!

Vesnička Santa Clause

Návštěvu Rovaniemi rozhodně nesmíte ošidit, hlavní zimní atrakcí je zajisté vesnička Santa Clause. Do Vesničky dojdete i z letiště, tedy pokud Vám v tom návaly sněhu nebudou bránit. V nejhorším případě jezdí každou chvíli sobí spřežení z hlavního nádraží v Rovaniemi včele s Rudolfem.

Otevírací doba:

  • od 23.listopadu 2013 do 11.ledna 2014
  • denně od 10:00 do 18:00

Ubytování ve Finsku

Levné hotely v Helsinkách můžete rezervovat i s možností zrušení rezervace zdarma pro případ akčních nabídek v okolí. Průměrná cena hotelů v Helsinkách se pohybuje okolo 2.000 Kč za noc pro 2 osoby. Levnější variantou mohou být určitě hostely, případně soukromé apartmány. Využijte jeden z největších portálů poskytujících ubytování v apartmánech Airbnb.cz a uplatněte slevu 495 Kč na první rezervaci.

Oproti tomu hotely v Rovaniemi nabízí kvalitnější 4* ubytování v hotelu Scandic za téměř podobnou cenu, nutné je však vychytat správné termíny. Nejlevnější hotel můžete rezervovat od 1.600 Kč.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Cestovatelská výzva: Z Prahy přes Bratislavu a Balkán do Asie s Emirates
-56 %

Tam chceš!

Nejlevnější letenky z Prahy nejen na Benátský karneval
-54 %

Tam chceš!

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

A už tam budem?

Další akce