Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Jste-li zastáncem severské krásy, neměli byste opomenout Laponsko. Na seznam navštívených míst si můžete přidat rodné městečko Santa Clause, ve kterém naleznete taktéž muzeum / vesničku tohoto dobrodince, Rovaniemi! Letenky do tohoto města, které leží pouze 5 km od Severního polárního kruhu zakoupíte za 130€ / 3.350 Kč, a to v případě kdy zkombinujete letenky z Prahy do Helsinek a dále z Helsinek do Rovaniemi.

Navštívit tak během jednoho výletu můžete, spíše musíte, dvě zajímavá města. Letenky na zpáteční cestě na sebe vhodně navazují, takže přestávku v Helsinkách můžete podniknout pouze jedenkrát.

Díky poloze města si budete moci užít Sluncem téměř nepoznamenanou polární noc!

Vesnička Santa Clause

Návštěvu Rovaniemi rozhodně nesmíte ošidit, hlavní zimní atrakcí je zajisté vesnička Santa Clause. Do Vesničky dojdete i z letiště, tedy pokud Vám v tom návaly sněhu nebudou bránit. V nejhorším případě jezdí každou chvíli sobí spřežení z hlavního nádraží v Rovaniemi včele s Rudolfem.

Otevírací doba:

  • od 23.listopadu 2013 do 11.ledna 2014
  • denně od 10:00 do 18:00

Ubytování ve Finsku

Levné hotely v Helsinkách můžete rezervovat i s možností zrušení rezervace zdarma pro případ akčních nabídek v okolí. Průměrná cena hotelů v Helsinkách se pohybuje okolo 2.000 Kč za noc pro 2 osoby. Levnější variantou mohou být určitě hostely, případně soukromé apartmány. Využijte jeden z největších portálů poskytujících ubytování v apartmánech Airbnb.cz a uplatněte slevu 495 Kč na první rezervaci.

Oproti tomu hotely v Rovaniemi nabízí kvalitnější 4* ubytování v hotelu Scandic za téměř podobnou cenu, nutné je však vychytat správné termíny. Nejlevnější hotel můžete rezervovat od 1.600 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Burj Khalifa v mlze
ušetříš až 41%
To budou fotky!
Prodloužený víkend v Dubaji
4 388 Kč
2021-11-29T09:19:16+01:00 7 komentářů
Flag Beach
ušetříš až 38%
To budou fotky!
Ryanair
ušetříš až 75%
Tam to bude krásný!
Socha svobody
ušetříš až 36%
Jedem!
5227 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?