Doprodej letenek do Peru: Lima - 7.490 Kč.

Jak akci využít?

Upřednostňujete-li západní část Jižní Ameriky vydejte se do Peru. Letenky na trase Madrid - Lima - Londýn jsme tu již několikrát měly - nyní probíhá doprodej posledních volných míst pro cesty duben - červen.

Letenky do Madridu

Nejlevnější letenky z Prahy do Madridu zakoupíte přes prodejce Vueling.com, který nabízí nejlevnější letenku  za 68€. Do Madridu můžete letět také s nějakým lowcostem např.  z Budapešti nebo Krakova s Ryanairem.

Případně si zkuste dokombinovat letenky s klasickými přepravci – cena se pohybuje okolo 5.000 Kč za trasu PRG – MAD / LHR – PRG.

Letenky z Londýna

Naprosto stejná situace. Za pár stovek přiletíte tam kam potřebujete. Jedinou podmínkou je přesun z letiště Heathrow na Stansted, Gatwick nebo Luton. Počítejte s cenou 500 – 800 Kč na letenku bez odbaveného zavazadla.

Lima, Peru – víza

Vstupní podmínky stanovují, že občané ČR, SK nemusejí při pobytu do 90 dní žádat o vízum. Podmínkou je platný pas s minimální dobou alespoň půl roku po odletu.

Při své návštěvě neopomeňte především Machu Pichu, Titicata, Arequipy a Nazci.

Levné hotely v Limě

Finanční rozpočet Vám rozhodně nezatíží ani ubytování v tomto městě. Levné hotely v Limě začínají na 306 Kč za 2-lůžkový pokoj.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Např. 12.6. (tak aby to sedělo na návrat z Limy) je Londýn - Praha za 540 Kč (resp. 917 Kč pokud nejsi členem WDC) wizzair.com Kdyžtak napiš kdy bys chtěl letět zpět a kam přesně chceš letět.

Avatar uživatele dpdp

no prave se jedna o to, ze 27.4. bych potreboval do Parize v podvecer a 13.5. z londyna do prahy. .... jestli neco najdes? na wizzair jsem se uz dival

Avatar uživatele Pe.pee

To by mě teda zajímalo, kde beres ty ceny letenek z Londýna?? Ja jsem nenašel levnější než 1500 jedna cesta:(

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem do Evropy za polovic
-50 %

To musíš vidět!

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

A už tam budem?

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

To budou fotky!

Další akce