Dovolená na Kypru s polopenzí na týden z Prahy - 3.980 Kč.

Kypr
Před 9 měs

Jak akci využít?

Využijte dnešní last-minute nabídky dovolené na Severním Kypru a naplánujte si příští týden pobyt v jednom z mnoha hotelů napříč oblastí Kyrenia. V nabídce jsou dostupné jak 3*, tak i kvalitnější 4* hotelové komplexy s polopenzí (od 3.890 Kč) či all inclusive (od 5.893 Kč) stravováním. Odlety jsou naplánovány na sobotu či neděli z Prahy ve večerních hodinách.

  • Vyber si zájezd na Kypr od 3.890 Kč s polopenzí na travelportal.cz
  • Odlet 18. a 19.června z Prahy
  • All Inclusive od 5.893 Kč v 3* nebo 6.202 Kč v 4* hotelu
Počítejte s tím, že hotely se nenachází přímo u pláže a budete se vždy vydávat na 2 km procházku, případně se necháte dopravit zdarma k pláži hotelovým shuttlem zdarma (u 4* varianty).

Ideální kombinaci pak vidím v zájezdu s polopenzí a půjčením auta nebo skútru. Každý den máte prostor pro poznávání Severního Kypru z naprosto jiného úhlu, a to za vskutku směšný peníz.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

7 komentářů

Avatar uživatele michal.jerabek07

Je tam potřeba pas nebo si vystačím s občankou? Díky za info

Avatar uživatele Jerry87

Pozor: pro vstup do oblasti tzv.“Severokyperské turecké republiky“ je zapotřebí cestovní pas platný min. 6 měsíců po návratu.

Avatar uživatele nivnicanka1

Dodala bych, že lety vždy obsahují mezipřistání v Antálii,cestovky uvádějí cca 30min, my měli zastávku v obou směrech kolem hodiny, mění se i posádka. Okolí Kyrenie je krásné, hodně toho je tam k vidění, pohodlně se dá dostat všude dolmuší nebo taxi za pár korun. Co se týče hotelů.. v této oblasti jich dosti nemá pláž ... nebo spáše má jen molo. Za sebe můžu doporučit L.A. hotel vzrálen cca 7km západně od Kyrenie

Avatar uživatele hanixov

byl jsem na Recke casti, hned bych jel na severni, bohuzel letosni porodni podminky nedovoluji cestovat :) snad priste :) urcite to tam bude super...

Avatar uživatele Petros34

jen na ten skutr bych to nevidel prilis, je tam dost silný provoz.....

Avatar uživatele anton11

parada, severny cyprus je exkluziv, vnutrozemie uplne prazdne a nedotknute a daju sa najst prazdne palze bez problemov. a zvyknut sa na lavu stranu da zachvilu :)

Avatar uživatele praguna

taky bych si vybral sever ,Super nabídka .Hranice mezi Tur. a řeckým Kyprem už jsou otevřené

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)