Dovolená na Kypru s polopenzí na týden z Prahy - 3.980 Kč.

Jak akci využít?

Využijte dnešní last-minute nabídky dovolené na Severním Kypru a naplánujte si příští týden pobyt v jednom z mnoha hotelů napříč oblastí Kyrenia. V nabídce jsou dostupné jak 3*, tak i kvalitnější 4* hotelové komplexy s polopenzí (od 3.890 Kč) či all inclusive (od 5.893 Kč) stravováním. Odlety jsou naplánovány na sobotu či neděli z Prahy ve večerních hodinách.

  • Vyber si zájezd na Kypr od 3.890 Kč s polopenzí na travelportal.cz
  • Odlet 18. a 19.června z Prahy
  • All Inclusive od 5.893 Kč v 3* nebo 6.202 Kč v 4* hotelu
Počítejte s tím, že hotely se nenachází přímo u pláže a budete se vždy vydávat na 2 km procházku, případně se necháte dopravit zdarma k pláži hotelovým shuttlem zdarma (u 4* varianty).

Ideální kombinaci pak vidím v zájezdu s polopenzí a půjčením auta nebo skútru. Každý den máte prostor pro poznávání Severního Kypru z naprosto jiného úhlu, a to za vskutku směšný peníz.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele michal.jerabek07
michal.jerabek07

Je tam potřeba pas nebo si vystačím s občankou? Díky za info

před rokem
Avatar uživatele Jerry87
Jerry87

Pozor: pro vstup do oblasti tzv.“Severokyperské turecké republiky“ je zapotřebí cestovní pas platný min. 6 měsíců po návratu.

Avatar uživatele nivnicanka1
nivnicanka1

Dodala bych, že lety vždy obsahují mezipřistání v Antálii,cestovky uvádějí cca 30min, my měli zastávku v obou směrech kolem hodiny, mění se i posádka. Okolí Kyrenie je krásné, hodně toho je tam k vidění, pohodlně se dá dostat všude dolmuší nebo taxi za pár korun. Co se týče hotelů.. v této oblasti jich dosti nemá pláž ... nebo spáše má jen molo. Za sebe můžu doporučit L.A. hotel vzrálen cca 7km západně od Kyrenie

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele hanixov
hanixov

byl jsem na Recke casti, hned bych jel na severni, bohuzel letosni porodni podminky nedovoluji cestovat :) snad priste :) urcite to tam bude super...

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele Petros34
Petros34

jen na ten skutr bych to nevidel prilis, je tam dost silný provoz.....

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele anton11
anton11

parada, severny cyprus je exkluziv, vnutrozemie uplne prazdne a nedotknute a daju sa najst prazdne palze bez problemov. a zvyknut sa na lavu stranu da zachvilu :)

před rokem
Avatar uživatele praguna
praguna

taky bych si vybral sever ,Super nabídka .Hranice mezi Tur. a řeckým Kyprem už jsou otevřené

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 58%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 30%
To musíš vidět!
ušetříš až 70%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 65%
Tam jsi ještě nebyl!
Zavřít boční panel
Kypr

Křišťálově čisté moře a neodolatelné jídlo

Ostrov Kypr se nachází ve východní části Středozemního moře. Jeho sousedy jsou na severu Turecko, na východě Sýrie a Libanon, a na jihu Izrael a Egypt.

Kypr se pyšní až 300 slunečnými dny ročně, což z něj činí ráj pro milovníky moře a slunce. Pobřeží lemují nejkrásnější pláže v Evropě a na své si rozhodně přijdou i milovníci vodních sportů. Útesy a zátoky vám odkryjí nezapomenutelné výhledy. Pokud by vám bylo až příliš teplo, vydejte se do hor a vychutnejte si Souvlaki v jedné z mnoha horských vesniček.

Kypr si užijí jak milovníci diskoték, tak i lidé zajímající se o historii. Kypr je také vyhlášený svou výbornou kuchyní a vínem.

Průvodce pro Kypr