Mapa

Dovolená v Tunisku, All In, odlet z ČR - 6.999 Kč.

2 komentáře
2013-05-24T08:27:16+02:00

O akci

Ti, kteří se nechtějí za levnou dovolenou trmácet pár hodin autobusem na letiště v zahraničí mohou využít last minute nabídky české cestovní kanceláře. 8 denní pobyt v tuniské Mahdii v 3* hotelu s All Inclusive zakoupte za 7.299 Kč, a to s odletem jak z Prahy, tak i Brna nebo Ostravy!

Aktualizace 21:50 - pro odlety z Ostravy je cena 6.999 Kč

  • Rezervujte na dovolena.cz/tunisko
  • Termín: 28.05.-04.06.
  • V ceně: letenky z Prahy, Brna, Ostravy, transfer na 3* hotel, All Inclusive
  • V případě odletu z Prahy, parkování na letišti zdarma
Mahdia je známá především díky kvalitě vody. Moře v této oblasti je nejčistší z celého Tuniska. Aktuální teplota moře je 23°C a vzduchu 28°C.

Recenze na hotel (dostupné po kliknutí na název hotelu):

  • Hotel jsem vybrala kvůli ceně, nicméně mě velmi mile překvapil.
  • Velmi příjemný hotel přímo na pláži, ochotný personál, dobré jídlo, vybavení odpovídající ceně, do města lze dojít pěšky, popř levnými taxíky.
  • Hotel byl příjemn malý a čistý, pláž nádherná, moře teploučké. Lehátek na pláži byl dostatek, nebylo potřeba se ráno honit. Matrace nám nosili, ani jsme za to nemuseli připlácet. Když opominu jednotvárnou stravu, byla to pohodová a odpočinková dovolená. Personál až na animátory velmi příjemný a přátelský. Jen zábava tam velmi vázla (v noci byly nějaké diskotéky, které byly slyšet i na pokojích a přes den občas beach volejbal) - ale tu jsme nepotřebovali :). Vadilo mi neustálé pouštění českých písniček, nejezdím do zahraničí, abych poslouchala k jídlu nebo u bazénu Michala Davida a Holky z naší školky - ale ostatním to možná vyhovovalo :). Pokud hledáte odpočinek a krásnou pláž, je to dobrá volba. Nikdo Vás tu nebude otravovat a jídla i pití byl dostatek - i když pořád toho stejného. Delegátku jsme viděli při příjezdu a ani nevnucovala žádné výlety, jak bývá obvyklé - asi už byla po hlavní sezóně unavená :).

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-05-24T08:27:16+02:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele hi
hi
před 10 lety

preco sem davate sponzorske odkazy na dovolena.cz ?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Nechápu otázku... Nikoho nesponzorujeme :) dávám odkaz na nabídku o které pojednává příspěvek.

Další akce