Mešita Šejcha Zayeda

Dubaj na prodloužený víkend (letenky, 4* hotel, snídaně, bazén) za 8.655 Kč.

27 komentářů
2016-07-14T12:19:20+02:00

O akci

Zesílených spojů na lince Praha - Dubaj můžete využít k naplánování prodloužených víkendů v této arabské metropoli vhodné jak k městské turistice, tak nákupům či odpočinku na pláži Jumeirah. Od listopadu bude letecká společnost Flydubai létat z Prahy dvakrát denně a letenky lze v aktuální akci zakoupit za 5.500 Kč. Např. s odletem o půlnoci v pátek a návratem před půlnocí v pondělí.

K letenkám pak jednoduše dokoupíte hotel dle libosti. V našem příspěvku jsme pro názornost zvolili 4* hotel Moscow se snídaní a bazénem na střeše hotelu nedaleko letiště i centra a stanice metra. Za 3 noci a pokoj zaplatíte 6.306 Kč včetně poplatků a tax.

Prodloužený víkend o celých čtyřech dnech tak vyjde jednu osobu na příjemných 8.655 Kč.

Při výběru hotelu myslete na to, že v ceně nejsou uvedeny poplatky ve výši 20% a městská taxa okolo 60 Kč za noc.

Jak z letiště na hotel?

Využijte služeb taxi - v Dubaji jsou levné, spolehlivé a rychlé. Za jízdu z letiště na hotel zaplatíte zhruba 200 Kč.

Co v Dubaji nevynechat?

Naprostou povinností každého cestovatele je návštěva dubajského obchodního centra Dubai Mall. Jedná se o nejrozlehlejší obchodní dům na světě, uvnitř kterého najdete i zimní kluziště, vodopády či obrovské akvárium. Po výlezu z obchodního domu se rázem ocitnete ve stínu nejvyšší budovy světa Burj Khalifa, měřící úctyhodných 828 metrů. Večer se tu stavte ještě jednou, každou půl hodinu se totiž probouzí k životu největší fontána svého druhu a do rytmu hudby a světel předvádí úžasnou podívanou.

Až vám půjde hlava kolem z toho všeho "nej", naskočte na taxi a nechte se dovézt na jednu ze tří pláží Jumeirah. Zde v malých zátokách užívejte teplého moře a mírných vln. Voda na pláži stojí 1 dirham.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2016-07-14T13:19:20+02:00

27 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce