Dublin: letenky do Irska s odletem z Prahy - 1.590 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Nejen pro milovníky irské whisky a zeleného piva je přichystán tento tip do hlavního města Irska. Do Dublinu můžeme letět přímou linkou z Prahy se společnosti Ryanair, která na pár zajímavých termínů nabízí ceny pod 2 tisíce korun.

  • Rezervuj letenky z Prahy do Dublinu od 1.590 Kč (ryanair.com)
  • 1.590 Kč: termín 14. - 21. říjen
  • 1.758 Kč: termíny 1.-8. a 5.-8. duben
  • 1.910 Kč: termín 7. - 14.říjen
  • 1.920 Kč: termíny 1.-3., 1.-7., 3.-8., 4.-8. a 5.-7. duben,  10.-13., 12.-13., 13.-17., 15.-17., 13.-19. a 15.-19. květen
Ceny a termíny jsou aktuální k času publikace příspěvkuNenechte se obalamutit a zaplaťte skutečnou cenu letenky! Před rezervací doporučujeme prostudovat náš návod.

Cena letenky zahrnuje přepravu 2 ks palubních zavazadel, přičemž první nesmí přesáhnout rozměry 55 x 40 x 20 cm a hmotnost 10 kg, druhé pak 35 x 20 x 20 cm.

Při online odbavení vám bude taktéž zdarma přiděleno místo v letadle a pokud vás bude cestovat více na jednu rezervaci, systém vám přidělí, bude-li to možné, místa vedle sebe nebo poblíž.

Ubytování, pronájem auta

Pokud naplánujete okružní jízdu Irskem, ať už autem nebo autobusy a vlaky, nejlevnější nabídku noclehů v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných po celém Irsku naleznete na portálu booking.com, nabídku hostelů pak hledejte na nejznámějším webu hostelworld.com.

Týdenní pronájem vozu s vyzvednutím na letišti Dublin začíná na částce 3.562 Kč.

Pokud si netroufáte usednout za volant, spojení do všech koutů Irska hledejte na webu autbusového dopravce Aircoach.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele posta

Díky, říjnovej termín koupenej.. :)

Avatar uživatele mgr.martin.krupicka

Je možné sehnat ještě zpáteční letenky za slušnou cenu na den sv. Patrika?

Martine, aktuální ceny naleznete na webu dopravce.

Ještě doplním kolegu, že Ryanair bude létat z Prahy až od dubna, takže na březnový St Patrick's Day hledejte letenky např. z Wroclawi nebo Krakowa do Dublinu.

Avatar uživatele pstrmenova

Dakujeme za super tip, letenky kupene :)

Avatar uživatele Iva.Urbaskova

Dobry den, mohu se zeptat na dotaz, ktery se netyka Dublinu. Koupila jsem si letenky na Ibizu, ale je tam prilet bohuzel az kolem pulnoci. Nevite jak se to da udelat s ubytovanim, jelikz vsude je check in do pulnoci. Dekuji za odpoved

Ivo, s tím není absolutně problém. Jen musíte počítat s tím, že ubytování budete platit již za tu první noc. Dobré je však zvolit hotel s 24h recepcí ;)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Cestovatelská výzva: Z Prahy přes Bratislavu a Balkán do Asie s Emirates
-56 %

Všude dobře, co doma!

Nejlevnější letenky z Prahy nejen na Benátský karneval
-54 %

A už tam budem?

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Irsko  

Země zelené barvy

Není Irsko jako Irsko, název ostrova se v tomto případě nerovná názvu státu. A mnohá klišé o Irsku a o Irech už dávno neplatí. Třeba že Irové jsou chudí příbuzní Britů (ti by vám dali!) nebo že jde o zemi, kde se většina obyvatel pachtí při práci na farmách.

Irsko udělalo od počátku druhé poloviny 20. století fantastický pokrok a i přes nedávné hospodářské potíže mají Irové do budoucna dobře našlápnuto. Země přitom neztratila mnoho ze své autentičnosti – pořád je tolik odlišná od Británie a vlastně od všech ostatních evropských zemí.

Už to by stačilo jako důvod pro návštěvu; přidejte k tomu krásnou, zadumanou krajinu, srdečné a hrdé obyvatele i mimořádné památky a máte turistickou destinaci, o jaké je v Evropě pomalu už nouze.

Průvodce pro Irsko