Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Posedět v irské hospůdce u pinty piva nebo se vydat poznávat irskou historii v samotném hlavním městě? Díky levným letenkám z Bratislavy do Dublinu zvládnete obojí. Za zpáteční letenku totiž v říjnu zaplatíte pouze 65€ / 1.695 Kč. Termínů není mnoho a tak se dá očekávat vyprodání kapacit ještě během dnešního dne. Cena je totiž například oproti nejlevnějším letenkám z Prahy s AerLingus o 50% nižší.

Rezervuj letenku na ryanair.com

Dostupné termíny za 65€:

  • Bratislava - Dublin: 1, 6, 8, 9, 10, 11, 15.října
  • Dublin - Bratislava: 1, 2, 7, 8, 9, 10, 16.října

Akce na 3* hotel za 880 Kč

Tento příspěvek se netýká pouze letenek. V akci je totiž nyní i 3* hotel na kraji centra Dublinu jen za 34€ / 880 Kč pro dvě osoby, tedy za pokoj. Nabídka termínů také potěší pouze flexibilní cestovatele, během října je na výběr několik dostupných dnů. Pokud se ale chystáte na návštěvu Vánočního Dublinu, na výběr máte jakýkoliv den v prosinci.

Rezervuj hotel na hrs.de/dublin

Pokud by Vám nevycházela tato kombinace letenek a hotelu, pestrou nabídku hotelů všech kvalit naleznete zde - ubytování Dublin.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Bavaro Punta Cana
ušetříš až 54%
Všude dobře, co doma!
Sofie
ušetříš až 60%
Hurá za zážitky!
Bosa
ušetříš až 67%
To musíš vidět!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
To musíš vidět!
5560 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Irsko
Irsko

Země zelené barvy

Není Irsko jako Irsko, název ostrova se v tomto případě nerovná názvu státu. A mnohá klišé o Irsku a o Irech už dávno neplatí. Třeba že Irové jsou chudí příbuzní Britů (ti by vám dali!) nebo že jde o zemi, kde se většina obyvatel pachtí při práci na farmách.

Irsko udělalo od počátku druhé poloviny 20. století fantastický pokrok a i přes nedávné hospodářské potíže mají Irové do budoucna dobře našlápnuto. Země přitom neztratila mnoho ze své autentičnosti – pořád je tolik odlišná od Británie a vlastně od všech ostatních evropských zemí.

Už to by stačilo jako důvod pro návštěvu; přidejte k tomu krásnou, zadumanou krajinu, srdečné a hrdé obyvatele i mimořádné památky a máte turistickou destinaci, o jaké je v Evropě pomalu už nouze.

Průvodce pro Irsko