Mapa

Důležité: informace k akci ALITALIA / aktualizace 23. říjen, 22:37.

66 komentářů
2012-10-21T11:37:35+02:00

O akci

Vzhledem k množícím se dotazům a žádostem o radu, jsem založil tento příspěvek, kde budu dávat všechny nové informace k tomuto tématu.¨

Oč se tedy jedná? Během včerejška a současně dneška bylo možná na stránkách Alitalie využít slevový kód PROMOJP na japonské mutaci oficiálního webu dopravce. Díky tomuto se podařilo prodat několik tisíc letenek za cenu rovnající se 0 - tedy ZDARMA! Dalších spoustu z nás neodolalo nabídce typu - USA z Prahy za 1.400 Kč atd. Nyní k jednotlivým otázkám a dotazům.

[alert]23.10. 22:37 v systému vidím několik rezervací na destinace související s těmito akcemi, jelikož letenky nebudou, nezapomeňte si stornovat i ubytování ![/alert]

20:14 připojte se k petici proti fungování Alitalie.

18:08 jako dar od teď budete dostávat newsletter od Alitalie na "povedené akce" :D (zkontrolujte si email)

17:57 další článek k tématu, tentokrát na iDNES

22: října, 14:00 Vyjádření na webu TV Nova k akci od Alitalie

20:17 Kde udělat check-in pro lety operováné Air One (Milán, Pisa, Benátky) - https://book.flyairone.com/SearchWebCheckIn.aspx 6ti písmenné číslo + Jméno + Příjmení

Při check-inu nemusíte zadávat sedadlo, klikněte dále a nic nemusíte platit. Sedadla budou přiřazena automaticky.

20:11 pro lety do USA - http://www.theflightdeal.com/2012/08/10 ... z29wq2MOO8 naději máme.. Již jsem psal email ohledně těchto letenek (ty zdarma neřeším, tam nemám morální hodnoty tak vysoké abych se jich domáhal :D ), takže vyčkejme, jak se rozhodnout odpovědět.

20:01

Vzhledem k množícím se dotazům - mám check-in, už na mě nemůžou apod. upozorňuji na fakt, že pokud budou chtít letenky stornovat, tak je stronují nezávisle na check-inu atd. 

Vyčkejte prosím na oficiální reakci aerolinky, toto je příliš velký průser, aby se odbyl robotickým emailem o "zrušení letenky".

[notice]Kde vytisknout / uložit potvrzení o letence?[/notice]

na http://www.saudiairlines.com/ jděte na Manage My Bookings, zvolte E-Ticket a zadejte 055 - zbytek čísla + příjmení. Vytiskněte nebo uložte ticket pro další manipulaci s ním

19:10 

Můžete podpořit také výkřiky v sociálních sítích:

https://www.facebook.com/pages/Alitalia-Give-Me-My-Ticket-Back/370775259674590

https://www.facebook.com/events/457711377613637/

 

11:36

Lze ještě rezervovat tyto letenky? NE, japonci už stránku zablokovali a rezervační systém nejede.

Zaplatil jsem 3 letenky, ale letět chceme jen 2, je to problém? Není, na check-in přijde tolik lidí kolik přijde.

Při rezervaci jsem nezadával žádné číslo OP ani pasu. V rámci EU se již prodávají letenky bez těchto údajů.

Mohu změnit jméno / datum / stornovat letenky? NE, tarif toto neumožňuje.

Zakoupil jsem letenku, přišel email s rezervačním číslem, co teď? V tuto chvíli nezbývá nic jiného než čekat, co s tím Alitalia vymyslí. Je zde možnost storna všech letenek, storna jen letenek zdarma nebo potvrzení všech rezervací. V žádném případě není nutné letenky nijak potvrzovat ani kontaktovat pobočku. Pokud nastali během rezervace problémy, zkontrolujte si Vaši rezervaci v tomto odkazu https://mm.alitalia.com/ru_en/BOOKING/Apvsearch.aspx kam se přihlásíte pomocí 6ti písmenného kódu, který Vám přišel emailem. Naleznete zde také celou rezervaci v latince.

Žádný email nedošel? Je mi líto, Vaše letenka nebyla vůbec rezervována.

K odkazu výše: ano, všichni tam máme, že letenky nebyly vystaveny. To mají ale i ti, kteří již letenku kupovali v minulých akcí a klasicky za ni zaplatíly. Proto se tohoto neděste a vyčkejte dalších informací. Dole uvidíte celkovou částku letenky bez slevy. To je proto, protože tento klient nepočítá s žádnou slevou. Nic se neděje, vše je OK.

[alert]Prosba na závěr - ubytování[/alert]

Vzhledem k počtu prodaných letenek, se dá taktéž předpokládat velké množství prodaného ubytování. Pokud chcete již nyní rezervovat pokoj v dané destinaci, rezervujte s možností STORNA ZDARMA. Tuto možnost nabízí drtivá většina hotelů v nabídce celosvětově nejoblíbenějšího prodejce Bookingu.

Zároveň všechny prosím, pokud již budete rezervovat ubytování přes Booking, rezervujte proklikem z těchto stránek! Cena se nezvýší a pomůžete dobré věci - k získání XML seznamu veškerých ubytování. To znamená jediné - největší libovky každý den přeheldně pro Vás. A v druhé řadě pomůžete autorům těchto stránek zdokonalovat služby a dáte tím najevo své Díky :)

Ubytování v Římě _ Milánu _ Pise _ Benátkách

Máte-li další otázky, napište je do komentáře a budeme je postupně doplnovat.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2012-10-21T11:37:35+02:00

66 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Načíst všechny komentáře

Další akce