Mapa

easyJet: nově z Prahy do Říma - 1.585 Kč.

5 komentářů
2013-12-19T09:25:26+01:00

O akci

Před pár dny jsme vás informovali o expanzi dopravce easyJet na ruzyňském letišti, která znamená zavedení přímé linky do Říma. EasyJet bude na římské letiště Fiumicino nalétávat každodenně se sympatickými odletovými časy, a to z Prahy ve 14:45, odlety z Říma jsou ve 12:15. Jak jsme již naznačili, nová linka do Říma bude pro mnohé znamenat přípoj do dalších destinací, ať už s easyJetem nebo dalšími neméně významnými dopravci.

Nejlevnější zpáteční letenka stojí 1.585 Kč, k této ceně je nutno připočítat administrativní poplatek ve výši 330 Kč nezávisle na počtu osob. Administrativní poplatek je při rezervaci již zahrnut v cenách letenek. Za zmínku stojí, že za tuto cenu lze zakoupit letenky i v období Velikonoc.

  • Letenky rezervujte na www.easyjet.com
  • Cestovní období: březen – říjen
  • Tip: využijte měsíční / roční přehled pro nalezení nejnižších cen
V ceně letenky je příruční zavazadlo neomezené hmotnosti o maximálních rozměrech 56x45x25 cm.

Z letiště Fiumicino do centra pojedeme přímým autobusem. Zpáteční jízdenky při zakoupení online vycházejí na 8€ / 205 Kč. Ačkoliv se jízdenky kupují na konkrétní čas, v případě zpoždění letu máte nárok na bezplatnou jízdu následujícím spojem.

Ubytování v Římě

Hotely v Římě dle požadavků naleznete na největším portálu booking.com, případně sledujte akce a slevy  na ubytovací kapacity v Římě. Pokud dáváte přednost levnějším hostelům, kompletní nabídku naleznete zde.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2013-12-19T09:25:26+01:00

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce