Jak akci využít?

Před pár dny jsme vás informovali o expanzi dopravce easyJet na ruzyňském letišti, která znamená zavedení přímé linky do Říma. EasyJet bude na římské letiště Fiumicino nalétávat každodenně se sympatickými odletovými časy, a to z Prahy ve 14:45, odlety z Říma jsou ve 12:15. Jak jsme již naznačili, nová linka do Říma bude pro mnohé znamenat přípoj do dalších destinací, ať už s easyJetem nebo dalšími neméně významnými dopravci.

Nejlevnější zpáteční letenka stojí 1.585 Kč, k této ceně je nutno připočítat administrativní poplatek ve výši 330 Kč nezávisle na počtu osob. Administrativní poplatek je při rezervaci již zahrnut v cenách letenek. Za zmínku stojí, že za tuto cenu lze zakoupit letenky i v období Velikonoc.

  • Letenky rezervujte na www.easyjet.com
  • Cestovní období: březen – říjen
  • Tip: využijte měsíční / roční přehled pro nalezení nejnižších cen
V ceně letenky je příruční zavazadlo neomezené hmotnosti o maximálních rozměrech 56x45x25 cm.

Z letiště Fiumicino do centra pojedeme přímým autobusem. Zpáteční jízdenky při zakoupení online vycházejí na 8€ / 205 Kč. Ačkoliv se jízdenky kupují na konkrétní čas, v případě zpoždění letu máte nárok na bezplatnou jízdu následujícím spojem.

Ubytování v Římě

Hotely v Římě dle požadavků naleznete na největším portálu booking.com, případně sledujte akce a slevy  na ubytovací kapacity v Římě. Pokud dáváte přednost levnějším hostelům, kompletní nabídku naleznete zde.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Lucie
Lucie

Mám stále ten samý problém jaki psal Martin v prosinci. Chci letět 1.března, ale hlásí to, že trasa bude k dispozici od 27. března. To nedává moc smysl, ne?

před 6 lety
David Eiselt

Lucko, žádný problém tady není. easyJet bude na této lince létat od konce března. Podívej se na jiné dopravce, např. wizzair.com

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele adventureweb
adventureweb

Škoda, že tím nahrazují končící lety do Lyonu :-/

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele nitramho
nitramho

Ahoj, vypadá to, že letenky na březen objednat zatím nelze. Při pokusu o rezervaci na březen hlásí systém, že trasa bude v prodeji až od 31 Mar 2014. Duben už funguje...

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele feb51998
feb51998

To bude na trati hezka konkurence, Easy, Wizz, Smartwings, Csa, Alitalia, Vueling. TO jsem zvedavy kdo to zabali driv. Muj tip je ze to bude WizzAir a Alitalia.

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 50%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 65%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 20%
To budou fotky!
ušetříš až 63%
Hurá za zážitky!
4524 starších akcí