Egypt: k Rudému moři do Hurghady z Vídně - 2.985 Kč.

Egypt
Před 3 lety

Jak akci využít?

Původem malá rybářská osada u břehů Rudého moře, dnes světoznámé letovisko s mnoha luxusními hotely. To je oblast egyptské Hurghady, které se budeme v tomto příspěvku věnovat.

Aktuálně totiž naleznete zpáteční letenku z Vídně do Hurghady za pouhých 109€ / 2.985 Kč, termín je však pouze jeden, a to 13. - 23.březen. Hotely v Egyptě zakoupíte od 90 Kč / noc, doporučit se však dají jen ty luxusnější.

Suma sumárum, 10 denní dovolená v Egyptě vás vyjde s polopenzí na 5.950 Kč! Porovnat můžete s nabídkou od CK, která je v tuto chvíli následující:
  • Zobrazit zájezdy do Egypta u INVIA.cz (odlet z Prahy, all inclusive, 4*h, 7 nocí - 8.590 Kč)
  • Zobrazit zájezdy do Egypta u Dovolena.cz (odlet z Prahy, all inclusive, 4*h, 7 nocí - 8.590 Kč)
Odlet z Vídně je ráno v 6:20, odlet zpět z Egypta poté 23.3. v 22:05. K přepravě z/do hotelu vám poslouží taxi, které doporučuji sjednat přes daný hotel.

Počasí v Hurghadě slibuje na termín pobytu teploty okolo 30°C! Polovina března je doba zlomu počasí mezi zimou a létem, těšit se tak můžete i na teplejší moře, které v této lokalitě svádí k šnorchlování a potápění.

[start][zeme]Egypt[/zeme][mezikrok][egy][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 10. 06. 2013
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele Kickassone

Dneska celkem dobra akce na zitrek - 4* all inc 8 dnu v Egypte (Marsa Alam) za prijemnych 6990 a 5* za 7990 - akorat shanim nekoho kdo se tam se mnou pojede potapet.. :) https://www.cestujlevne.com/go-invia

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele romeo1113

Ahoj Dave, už sa tie letenky vypredali? Lebo za tu cenu mi nič neukazuje?Ďakujem

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4244 příspěvků
Aktivní před 4 hod
Zobrazit profil

Ahoj, ano je to tak - letenka je již pryč.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele martimlejnkova

Dobrý den, nešlo by sem hodit odkaz na angličtinu, vůbec se v tom nevyznám,.. koukám jestli by tam nebyly letenky až tak okolo na duben nejlépe okolo 20.4. 10-15 dní,... dva dospělí, dvě děti (5,2 roky)Díky,...

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4244 příspěvků
Aktivní před 4 hod
Zobrazit profil

Dobrý den Martino, je nutné využít německé mutace. Další termíny jsou za přemrštěné ceny, kde je výhodnější určitě celý zájezd. Je však možné, že se znovu objeví nějaký lastminute.

Přidal se 02. 10. 2015
Napsal 2 příspěvků
Aktivní před rokem
Zobrazit profil
Avatar uživatele verucz

zdravím, neříkám, že cena letenky není úžasná, ale na druhou stranu si dovolím poznámku:) Minulý rok jsme v druhé polovině dubna byli v egyptě - Marsa Alam v 5* hotelu s all inclusive za 7tis. Odlet byl z Lipska. S tím, že jsme se nemuseli starat vůbec o nic, vše zařízeno německou cestovkou. Doufám, že i letos takto dobře pořídíme:)

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4244 příspěvků
Aktivní před 4 hod
Zobrazit profil

Ahoj, na tvůj popud jsem raději ještě jednou překontrolovat nabídky a moje nadsazená poloviční úspora byla trochu mimo. Z Prahy nyní za 8.590 Kč, což si myslím je OK :)) Sice to není na 10 dní a někdo raději dá přednost Vídni, tak minimálně jako inspirace jsme pro Egypt dnes posloužili.

Přidal se 10. 02. 2014
Napsal 121 příspěvků
Aktivní před 2 lety
Zobrazit profil
Avatar uživatele Truhlik

Ted je tam spatne pocasi - http://www.slunecno.cz/clanky/silna-boure-pripravila-v-egypte-o-zivot-od-soboty-16-lidi-704

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na Island během letních prázdnin z Polska
-69 %

Honem, dokud jsou místa!

Babí léto v Miláně, Bergamu či u italských jezer
-60 %

Tam chceš!

Z Ženevy na keňské safari do Nairobi
-35 %

Hurá za zážitky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Egypt  

Bohatství a pestrost za zdmi letovisek

Severoafrická země, kterou obklopuje krásné Středozemní a Rudé moře. Za sousedy má současně kontroverzní státy – Libyi, Súdán a Izrael. Egypt býval jednou z největších říší světa, avšak i dnešní život a kultura v Egyptě má stále co nabídnout. Pokud netrpíte nedostatkem odvahy a rádi opouštíte komfortní zónu, máte možnost poznat opravdový současný (a stále dostatečně bezpečný) Egypt ve všech jeho podobách. 

Budete pít čaj s berbery v oáze Siwa, projedete se úzkými uličkami Luxoru na „hantouru“, zažijete magický obřad „zaaru“, budete při západu slunce plachtit po Nilu, uvidíte dechberoucí představení súfistů a vše zvládnete na vlastní pěst bez průvodce, bez komerce. Pokud máte rádi dobrodružství a nepotřebujete vše dopředu nalinkované, zažijete zde probuzení vašich instinktů a přísun dávek adrenalinu.

Průvodce pro Egypt