Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Výhodné letenky do Pisy jsme tu skloňovaly již několikrát a s příchodem letních prázdnin přichází i čas objevovat nová plážová letoviska. V tomto příspěvku se zaměřím na jedno z nejzajímavějších míst v celém Toskánsku - ostrov Elba.

Základem dopravy je pořízení levných letenek do Pisy, nejlevnější ceny dosáhnete při odletu z Lipska (LEJ). Zpáteční letenky stojí v červenci 46€ - 1.185 Kč, v srpnu pak 1.340 Kč. Letět můžete každý pátek a pondělí, tedy klidně na prodloužený víkend. Z Prahy pak pořídíte letenky za 90€ - 2.315 Kč, v obou případech je v ceně pouze kabinové zavazadlo.

Z Pisy na Elbu

Poté co přiletíte do Pisy (PSA) si můžete udělat krátký výlet k Šikmé věži či rovnou z letiště pokračovat dále. Vlaky trenitalia.it dojedete z letiště do přístavního města Piombino za 11,50€ - 295 Kč. Cesta trvá mezi 1h20min a 1h50min v závislosti na vybraném spoji. Z Piombina jen přesednete na trajekt mířící na ostrov Elba. Cena činí 10€ - 250 Kč. Obě jízdenky můžete objednat online i na místě.

Celkem tedy za zpáteční dopravu zaplatíte 2.275 Kč:

  • Letenky - 1.185 Kč
  • Vlak - 590 Kč
  • Trajekt - 500 Kč

Levné hotely a bílé pláže

Elba nabízí mnoho krásných písčitých i oblázkových pláží s všudypřítomným křišťálovým mořem. Pro opravdový cestovatelský zážitek doporučuji vypůjčení osobního automobilu. Týdenní pronájem s vyzvednutím v přístavu činí 6.250 Kč. Srovnejte ceny autopůjčoven.

Levné hotely po celém ostrově naleznete zde - hotely ostrov Elba. Pokud se rozhodnete pobýt na Elbě bez auta, pravděpodobně Vás bude zajímat nabídka hotelů v okolí přístavu, ve městě Portoferrario naleznete pokoje od 1.400 Kč za noc pro 2 osoby. Hotely Portoferrario zde. V nabídce je taktéž 4* hotel za 1.770 Kč vč. snídaně. Týdenní ubytování se pohybuje v rozmezí 11 - 14 tisíc.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Resort na Maledivách
ušetříš až 23%
Hurá za zážitky!
Catania
Honem, dokud jsou místa!
Ibiza
ušetříš až 40%
Tam jsi ještě nebyl!
Euxinograd
ušetříš až 35%
Honem, dokud jsou místa!
4914 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?