Emiráty: letenky z Prahy do Dubaje - 3.669 Kč.

Spojené Arabské Emiráty
Před 3 lety

Jak akci využít?

Nejen do Abu Dhabi - 3.669 Kč, ale také do města, které skrývá nejvyšší budovu světa Burdž Chalífa (828 m) nebo nákupní centrum s lyžařskou sjezdovkou, můžete letět za historicky nejnižší cenu s odletem z Prahy.

Novinka: od 22.03.2014 mohou občané ČR i SK vstoupit do SAE bez víz.

Jak nás informovala Dana, letenky na trase Praha - Dubaj - Vídeň zakoupíte pouze za 3.669 Kč. Vedle ceny tato akce nabízí krátké přestupy, zavazadlo do 30 kg a zvýhodněná víza do SAE díky aerolince Etihad airways.

Aktualizace:  25. 1. 2014, 14:00 - Tarif byl opraven, letenky za avizovanou cenu již nejsou dostupné.

  • Rezervuj letenku Praha - Dubaj - Vídeň za 3.669 Kč
  • Cestovní období do 31.05.2014
  • Odlety ve dny: po, st, pá, ne
  • Minimální pobyt: noc so/ne
  • Prodej do aktualizace tarifu
  • Nutné vízum do SAE - 110$ / 2.200 Kč (e-vyřízení zde)
Jak vidíte z náhledu, poslední úsek cesty je operován pohodlnými a klimatizovanými autobusy společnosti Etihad. Pokud máte již rezervované letenky do Abu Dhabi a chtěli byste využít bezplatný transfer do Dubaje, kontaktujte Etihad Express zde. Klasický spoj mezi městy stojí 20 AED / 110 Kč.

Vízum do SAE

Před svou cestou však nezapomeňte na nutnost víz! Víza vyřídíte přes Etihad Airways - turistická na 30 dní 110 USD  / 2.232 Kč. Etihad Airways z poloviny vlastní právě AirSERBIA, se kterými do Abú Dhabí poletíte. Při vyplňování žádosti nezapomeňte, že letíte do SAE ze Srbska, nikoliv České republiky.

O zrušení víz do SAE se dlouze debatuje, raději s touto skutečností při své cestě nepočítejte.

Z Vídně

Autobusové spojení z letiště ve Vídni do Prahy stojí 550 Kč se společností Student Agency, která jezdí v tomto směru několikrát denně. Další alternativou může být vlakové spojení, jízdenku zakoupíte v e-shopu ČD.

Hotely v Dubaji od 812 Kč

Nejdražší položkou celého výletu jsou pouze víza, ubytování v Dubaji je totiž na stejné cenové úrovni, jako v v různých evropských metropolích. Nejlevnější nabídku ubytování v dvoulůžkovém pokoji naleznete již za 800 Kč / noc. Zapátrat doporučuji také po výhodných nabídkách se slevou 50% a více.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

101 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele janika.kolarova

Zdravím, včera jsme se vrátili ze 4 denního pobytu v Dubaji. Cesta tam úplně bez problémů a načas, včetně autobusu, kde se nám od Etihadu dostalo skoro stejného palubního servisu, jako v letadle :-) Zpátky jsme už letěli s Air Serbia a oba dva spoje (z Abu Dhabi i Bělehradu) měli okolo 1 hodiny zpoždění. Naštěstí stopover v Bělehradu měl být asi 6 hod., tak se to tím značně zkrátilo :-) Ještě jednou moc děkuji za tip, náramně jsme si výlet do Dubaje užili! Už teď se těšíme na další.

Super! :-) tak mákneme na další akci.

Avatar uživatele petrspion

Dva postřehy z právě absolvované návštěvy Dubaje: 1) srovnání nabíjecích karet pro městskou dopravu: Red Card (cena 2 AED, možno koupit v automatu, papírová, max. počet nabití 10, jen metro nebo jen autobus, celodenní jízdné jednorázový odpočet 14 AED), Silver Card (cena 20 AED, které obsahuje již credit 14 AED, možno koupit v pokladně na každé stanici metra, plastová, neomezený počet nabití, metro i autobus, jízdné se odečítá postupně až do maximální denní výše 14 AED) 2) pro cestující Etihad Airways je možno 24 až 6 hodin před odletem provést check-in, vč. odbavení zavazadel, v Etihad Travel Mall na Sheikh Zayed Road (naproti stanici metra Noor Islamic Bank)

Avatar uživatele hoperm

Ahoj, nám RED NOL karta fungovala jak v buse tak v metru :)

Avatar uživatele +jjami

Prosím Vás, jak je to s tou denní jízdenkou v Dubaji, mám 24 hod. času, dík

Denní jízdné dle infa zde je za 14AED, na červenou NOL kartu.

Avatar uživatele +jjami

díky a pokud dobře chápu, měla by platit jak na metro, tak na autobus, hm?

Ano, určitě. Bude dobré si zjistit mapku kudy pak chceš jezdit. Metro jezdí jen v centru města a k pláži musíš jinak.

Avatar uživatele +jjami

Jasně, cestuji do KL a v Dubaji se zdržím 22 hod., chci to trochu projezdit, tak 24 hod. jízdenka bude asi super, v Dubaji budu v jednu v noci, jízdenku bych měl koupit asi v automatu, hm? A ještě jeden dotaz, jízdenka platí 24 hod. libovolně nebo jen kalendářní den

Avatar uživatele HankaAbbasova

Ahoj, je tu někdo, kdo letí do Dubaje a v Abu Dhabi přestupuje na bus, který ho tam odveze? Nevíte jak je to s kufry když se jede busem, jestli se musejí vyzvedávat nebo ne? Děkuji

Zavazadla si vyzvednete již na letišti. Konečné slovo bude mít pracovnice na check-inu ;)

Avatar uživatele HankaAbbasova

děkuji :) a ještě dotaz: asi před týdnem se stalo, že mi společnost zrušila cestu busem z Abu Dhabi (pak ji obnovili) - dá se případně zabookovat cesta autobusem s Ethiad např.? Jen do SAE přiletíme až po 22. hodině večer, takže to možná bude problém :/

Moc nechápu dotaz.. Máte letenku koupenou s cílovou destinací Dubaj? Pak bych chápal předchozí otázku na zavazadla. Nyní to ale vypadá tak, že máte letenku a k tomu extra objednané jízdenky do Dubaje.

Avatar uživatele Dana11

Zavazadla se do autobusu nepřekládají. Takže vyzvednout na pásu.

Avatar uživatele HankaAbbasova

Mám letenku od Air Serbia s cílovou destinací Dubaj(se 2 přestupy), ale cesta z Abu Dhabi do Dubaje je psána autobusem, ale pokud by mi oni zrušili tu cestu autobusem (což už se jednou stalo),musela bych si sehnat svůj vlastní odvoz nebo zkusit zabookovat autobus u jiné letecké společnosti jestli by to právě bylo možné?

Avatar uživatele Dana11

Taky moc nechápu, co řešíš ... tak zrušili ti ten autobus nebo ne? Pokud je segment letenky s autobusem platný, tak jaké coby, kdyby? Jinak žádný jiný autobus jiné letecké společnosti neexistuje, z letištĕ do Dubaje jede jen autobus Etihadu, tento autobus bývá při rezervaci vypsán na letence jako přestup na další let. Jinak normální mezimĕstské autobusy jezdí z centra Abu Dhabi, tak si nastuduj tuto přepravu, když nevĕříš letence.

Avatar uživatele pivonks

ahoj chci se zeptat - pokud stravim v Abu Dhabi jen 3 dny mohu zazadat o transfer visa? let je z Prahy do Vidne :-) Uz to takto nekdo udelal a proslo to? diky

Ahoj, je možné, že už to někdo zkusil, ale u trasferových víz je jasně daná podmínka, že musíš v Abú Dhabí přestupovat, tzn. musíš mít letenku do třetí země.

Avatar uživatele reena29

Dobrý den, dalo by se sehnat ještě jedno místo na let do Dubai v březnu někdy mezi 13.3. - 24.3.2014 - v podstatě kdykoliv ...

Viz odpověď na tentýž dotaz

Avatar uživatele revicka

Dobrý den, platí ještě akce pro dvě osoby v termínu 24.3. - 30.3.2014? Děkuji

Avatar uživatele adamsustek

Dobrý den, je možné, že bude i něco během června, či později ? Děkuji

Avatar uživatele tom.janca

dobry den, byl by jeste nejaky termin v breznu pro 2 na 5-6dní. Děkuji.

Dobrý den Tome, například 4.-9.3. http://bit.ly/1fbkBcp cena je nyní 3.820 Kč

Avatar uživatele hoperm

Dobrý den, potřebuju trošku poradit, mám koupené letenky na únor a právě jsem vyřizoval vízum. Když jsem vše vyplnil a kartou zaplatil, tak mi system vytvořil dokument, kde jsou všechny udaje shrnuty k podepsání (chápu to tak, že je předám na letišti v Abu Dhabi). Jenže se mi v adrese (GUEST'S ADDRESS(COUNTRY OF RESIDENCE)) zvolilo Srbsko. Ale ve formuláři tam k výběru nic nebylo, tahle kolonka se doplňuje automaticky, je to problém?

Dobrý den Martine, na e-mail Vám přijde po několika dnech schválená žádost o vízum, s tím pak půjdete na imigrační. Toto byl nejspíš jen přehled pro Vás. Pokud je vyplňováno toto pole automaticky, problém by to být neměl, neboť to by měli problém všichni, kteří poletí s AirSerbia ;)

Avatar uživatele Dana11

To je absolutnĕ v pořádku ... letenka je se Srbskou aerolinkou, proto internetová brána volí automaticky Srbsko. Tento souhrn, co se ti zobrazil slouží jako podklad pro vyhotovení víza ... nikde se neukazuje. To není vízum!!! TT servis podanou žádost odkontroluje, pokud chybí požadované přílohy, tak tĕ e-mailem vyzve k doplnĕní, to stejné, pokud se jim nezdají nĕjaké vyplnĕné údaje, tak tĕ vyzvou k doplnĕní. Pokud je žádost v pořádku ... teprve potom ji TT servis pošle na UAE úřad, kde dojde k vystavení víza či případnému zamítnutí. Vízum bys mĕl dostat e-mailem cca do týdne. Bude na nĕm tvoje fotka, čárový kód i to, že jsi Čech a ne Srb.

Avatar uživatele Dana11

Ještĕ doplním .... úřední vízum si vytiskneš a budou ho po tobĕ chtít ukázat už v Praze na letišti. Potom ho budeš ukazovat při pasové kontrole na přepážce v Emirátech, při průchodu pasovkou ti ještĕ k čárovému kódu přiřadí tvůj oční scan .

Avatar uživatele Dana11

Martine, zeptám se na oplátku .... při výbĕru platby .... vybíral jsi v menu platbu kartou nebo tĕ systém automaticky přesmĕroval přes Pay Pal ? Je pro mĕ důležitý ten moment ... výbĕr platby kartou v menu. Dříve se totiž při platbĕ automaticky založil Pay pal účet (při platbĕ za vízum ... jinak to nešlo). Nestudovala jsem podmínky Pay Palu, nepoužívám. Pay pal ovĕřuje kartu stržením malé částky a potom se s ním musí navázat spojení. Já ignorovala výstrahy na potvrzení mé karty a pay pal mĕ ji u sebe zablokoval. Takže jsem musela u TT servisu vždy použít cizí kartu ... ráda bych se od nĕkoho, kdo už žádal přes srbskou bránu, dozvĕdĕla, zda platba z karty je přímo či zda se stále automaticky založí pay pal.

Avatar uživatele hoperm

System mi dal vybrat jestli PayPal nebo Visa/MasterCard.. Platil jsem pres MasterCard, standartne pres platebni branu.. Jinak děkuji moc za informace.

Avatar uživatele Dana11

Tak to se pro mĕ dobrá zpráva, taky dík.

Avatar uživatele daesar

Ahoj Dave, mohl bys prosím poradit, chtěli bychom termín 22.3-4.4 pro 6 osob, lze vůbec za tuto cenu pro tolik lidí? Dal by se naplánovat ten bus do Dubaje o něco později na cestě tam NEBO o něco dříve na cestě zpět, aby byl čas na prohlídku Abu Dhabi? Díky

Ahoj, pro tolik osob není možné najít absolutně žádný termín, už je to hodně probrané a stěží se dá najít něco pro dva. Třeba se později uvolní nějaká místa.

Avatar uživatele petrspion

Rezervace vyžaduje ID cestovního pasu. Pas si však do odletu musím vyměnit. Lze tedy doplnit nyní číslo stávajícího pasu a následně ho změnit?

Pokud letenky objednáváte u nás, číslo pasu není vyžadováno.

Avatar uživatele petrspion

Lukáši, díky za radu (na stránkách AirSerbia se mi lépe vyhledávaly možné kombinace odletů a tak jsem automaticky začal rezervaci tam), letenky mám! Teď rychle pro nový pas.

Avatar uživatele HankaAbbasova

Mohu mit dotaz? Letim na vlastni pest poprve a tedy...nrjdriv musim zakoupit letenku..pak oskenuji pas,foto a letenku a vyplnim formular..ten jim zaslu a oni mi poslou vizum. To je vse..pak samozrejme nejaky hotel..nevi nekdo nejaky levnejsi a blizko u neplacene plaze v Dubaji? A take jsou jeste terminy cca na 8 dni asi od 20. brezna pro 2 osoby? :) dekuji

Avatar uživatele HankaAbbasova

A ještě dotaz k vízům online: To se nejdřív musí zaplatit a až pak se to nahrává ty dokumenty? Angličtina není má silná stránka tak se v tom trochu ztrácim. Díky

Avatar uživatele HankaAbbasova

Děkuji, a mohu poprosit o ten termín co jsem psala pro 2 lidi?

Avatar uživatele daurba

Lukáši, nevím, jak jsi to myslel s tím přiložením potvrzení o zaplacení víza, ale možná tě trochu opravím .... nejdříve se vyplní formulář v počítači, potom se přiloží JPG přílohy, formulář stále člověka vede správnou cestou. Na konci se to odklepne jako jakákoliv internetová objednávka a zaplatí se poplatek, který je správně jak píšeš nevratný i v případě zamítnutí víza. TT Service nemůže ovlivnit schválení či zamítnutí víza, to je plně v rozhodnutí úředníků UAE.

Avatar uživatele daurba

V podstatě je to tak ... vše vyplníš, přiložíš přílohy, potvrdíš a jsi přesměrován na platební bránu ... potom zaplatíš a jsi hotov. Vyjede ti výpis žádosti a čekáš, jak se k této akci aerolinek postaví úředníci, protože předpokládám, že letenky koupilo hodně mladých lidí a vřele doufám, že pro tentokrát bude uvolněnější režim (v režii Etihad jako garanta cesty), protože mladým se občas dává stop. Snad se to nikomu nestane.

Avatar uživatele lucia.scepkova

Ahoj, nahodou nejaky termin zaciatkom kvetna pre 2osoby alebo cez velikonoce? Dik

Ahoj, Velikonoce - 19.-25.4. http://bit.ly/1aJ2vNt

Avatar uživatele tomas.zdvorily

Ahoj ještě jednou díky za tip, máme s přítelkyní dvě letenky v půlce března. Máme tam téměř 12 hodin volna v Bělehradě, je možné se dostat z letiště a podívat se do města? Letím takto dál poprvé, minule jsem měl na přestup asi hodinu a jinak létám většinou přímo, takže nemám se stop-over žádné zkušenosti... Byl bych rád, kdyby mi tedy někdo zkušenější poradil, jak to probíhá, jestli vůbec je možné se potom vrátit na letiště, na co si dát pozor atd. Díky :)

Ahoj, v tomhle není žádný problém ;) Opustit letiště můžete a i to doporučuji, přeci nebudete půl dne zavření - místo toho poznejte nové město :)

Avatar uživatele tomas.zdvorily

Díky moc za zprávu! A ještě - nějaké zkušenosti s Bělehradem? Je náročné získat vstup, jak daleko je letiště od centra, atd.

Avatar uživatele miki77

Prosim termin v kvetnu na tyden pro 2 dospely a 1 dite (6) na tyden

Dobrý den, např. 8.-15.5. http://bit.ly/1kXecH5

Avatar uživatele miki77

Dekuji uz mam rezervaci - ted jen hotel a visa a je to bajecne

Avatar uživatele miki77

Bylo by prosím ještě možno sehnat navíc 2 letenky pro rodiče v tom samém termínu? Pokud by se povedlo bylo by to skvělé!

Avatar uživatele narija.elephie

Pomohl by mi prosím někdo pomoct najít letenky od 30.1. do 9.2.? Jsme 2 pod 24 let. Děkuju :)))

Eliško, na 1.-8.2. - rezervace pro 2 osoby (mládežníci)

Avatar uživatele marcelo66

Můžete mi pomoci s rezervací letenky někdy buden - březen 6-8 dní. mě se to pořád nedaří. Děkuji

Marku, např. 31.1.-7.4. - http://bit.ly/1eSiAj5

Avatar uživatele jerrry

Ahoj, to vyřízení víza, když je online - tzn. že si ho vyřídím hned nebo se X dnů čeká? :) Nikdy jsem to nedělal, tak se ptám. Btw není možné to udělat tak, že přiletíme do Abu Dhabí, tam zůstaneme třeba den/dva a pak využijeme až jiný bus do Dubaje? Nebo takto nakombinovat to možné není? Díky za info a super tip!

Avatar uživatele Dana11

Na podání víza si nech dostatečný časový prostor ... třeba u mladých lidí občas chtĕjí nĕco doplnit, tak ať potom nejsi ve zbytečném stresu. Vĕtšinou ho pošlou do 5 prac. dnů (jejich). Potřebuješ hlavnĕ scan pasu, scan fotografie na doklady ... aktuální (třeba pozor muži na fotku s knírem a přicestování bez nĕho), scan letenky, platí se přes Pay pal ... u TT servisu v říjnu 2013 nebyla jiná volba. Upozornĕní pro cestující s dĕtmi jsem psala nĕkde ve vláknu k Abu Dhabi ... TT servis po mnĕ požadoval úřední překlad rodného listu dítĕte do angličtiny. Mohlo se též zmĕnit ... toto se stalo před 2 roky, od té doby přikládám RL v angličtinĕ automaticky, tak nevím. Takže s žádostí nečekejte na poslední chvíli. Od vystavení platí 60dnů.

Platba už jde i online kartou. Bus stojí zmiňovaných 100 Kč, není nutné objednávat s letenkou.

Avatar uživatele Dana11

Dave ... víš jistĕ, že u TT servisu? Třeba platební brána u Emirates brala také kartu. Ale TT servis mĕl na výbĕr pouze Pay Pal ... mám u nĕho nešťastnou náhodou zablokovanou kartu, tak musím otravovat nĕkoho jiného. Tato informace by se mi líbila ... jsi si jistý, že píšeš o platbĕ u TT servisu? Říkám ... naposledy jsem žádala v říjnu.

Koukám na aktuální info: Step 4: Transfer visa fee online using multiple payment options provided https://www.ttsuaevisas.com/Home/SelectBranch.aspx?Cul=en-US

Avatar uživatele a.lupiskova

Dobrý den, jsou ještě volné lety za akční ceny přes Velikonoce pro min. 3 osoby? Od 18. do 22. 4. mi to ukazuje akční cenu jen pro jednu osobu, pro víc už je to drahé. Pokud by to nešlo kolem Velikonoc, tak jindy v dubnu také možnost, ideálně na 3-4 noci. Díky

Dobrý večer Alžběto, našel jsem např. 13.-18. dubna - rezervace pro 3 osoby nebo můžete 14.-18. dubna

Avatar uživatele g.l.o

Ahoj, pomohl byste mi prosím najít nějaký termín: odlet 1.-8.5....tak na 5 a více dní...Děkuji

Ahoj Petro, můžeš letět 2.-7.5. http://bit.ly/1ikyI2f (kliknutím na posunutí termínu jde i 2.-8.5.)

Avatar uživatele lucienikol

Tak než jsme stihli koupit, už je to fuč... Najde se jiný termín? Nejlépe duben? Potřebujeme... 4 dospělí+ 1 dítě 2010 a druhé 2013. Děkujeme moc!!!

Niko, zkouším všechno možné, ale nelze koupit na jednu rezervaci 4 dospělé a 2 děti, lze navolit max. 3 dospělé a 2 děti. Nevím proč, ale nejde to. Musely by se udělat dvě rezervace, ale není jisté, že po provedení první budou k dispozici ještě další volná místa v další rezervaci.

Avatar uživatele lucienikol

JJ, taky jsem na to právě přišla :( A vidíš nějaký termín? Jsme 2 rodiny... Každá má 1 dítě :) Takže 2 rezervace nevadí... jen to misto :(

Avatar uživatele lucienikol

Děkujiii

Avatar uživatele lucienikol

Je jedno jestli Dubaj nebo Abu Dabi... To by se v poho vyřešilo... jen společný let...

Avatar uživatele lucienikol

Lukáši děkujeme moc! My s kočárem bysme to zvládli, ale známí s tím pětiletým nechtějí riskovat... Takže se nedá nic dělat... Kdyby si náhodou něco objevil ne s tak velkýma přestupama, dej prosím vědět. Děkuji moc!

Avatar uživatele SONY7

Prosim pomuzes mi najit volny termin pro tri dospele-od 7.2.nebo 7.3.aspon na 10 - 14dnu. Jsem nova a vyjizdi mi jen same drahe.... Diky moc

Ahoj Soňo, 7.2.-7.3. je rozsah dat, v kterém můžeš cestovat?

Avatar uživatele lucienikol

Ahoj, pomůžete někdo? Potřebovali bysme termín nejlépe 7.-14.4.2014 a cestující 2 plus infant(dítě 10 měsíců). Děkujeme moc za pomoc! Když zadáme vše samostatně cena je ok, ale při zadání celé rodiny vyskakuje 200 tis :D

Ahoj Niko, na tato data už není požadovaný počet letenek, k dispozici je např. 31.3.-7.4. - rezervace 2 dospělí, 1 dítě do 2 let nebo 4.-11.4.

Avatar uživatele Dino

´Jen mala korekce ohledne viza,je rozdil zadat Srbskou a Ceskou pobocku,ta nase ma turisticke viza na 30 dnu za 83Dolaru,at nedochazi k mistifikaci s uvadenou cenou 110Dolaru.

Dino, také jsme koukali - pak je ale přes českou problém se zadáním letů.. Něco mi říká, že jsou ceny dle linek, nikoliv státní příslušnosti - takže na 83$ asi nedosáhneme :( ale pokud má někdo řešení, sem sním!

Avatar uživatele Dana11

Kluci, k pořízení víza potřebujete garanta ... v tomto případĕ je garantem vaší cesty letecká společnost Etihad, která má dohody s Air Serbia. O vízum musíte žádat tedy v Srbské sekci, pro kterou platí poplatky v této sekci vypsané. Ideální je vstupovat do žádosti o vízum přímo ze stránek Air Serbia, odtud vás to zaručenĕ nasmĕruje na správnou platební bránu. Pokud budete mít letenku Wizzair ... o vízum žádáte přes jejich stránky. Pokud Emirates ... tak přes jejich stránky atd. Letecká spol. se za vás zaručuje a zve vás do zemĕ. Potom třeba, když vás zatknou může spolurozhodovat co s vámi ... ale je to hlubší problematika. Radím nespát ve spacáku venku, jak tu bylo dotazováno. Ať to nemusíte vyzkoušet. Ale ještĕ nedávno se k vízu jinak přes Emirates a Etihad nedalo k letence dostat vůbec. Nyní se s touto službou roztrhnul pytel. Díky za to.

Avatar uživatele Dana11

Ještĕ možná jeden postřeh ... pokud nĕkdo jede s dĕtmi, tak TT servis požadoval vždy úřední překlad rodného list dítĕte do angličtiny ... tak až budete o vízum žádat, počítejte s touto eventualitou a mĕjte zjištĕno, kde ve vašem okolí se úřední překlady dĕlají ... já byla zaskočená, dostala jsem od TT servisu e-mail, kde žádali doplnĕní. Ale třeba už to nyní nechtĕjí, přikládám RL automaticky ... nevím, ale může se stát.

Avatar uživatele hoperm

System mi dal vybrat jestli PayPal nebo Visa/MasterCard.. Platil jsem pres MasterCard, standartne pres platebni branu.. Jinak děkuji moc za informace.

Avatar uživatele i.pokorna

Byl by prosím nějaký termín v březnu, kdy by se nečekalo v Bělehradu přes 13 hodin na přestup? Děkuji

Ivo, na kolik nocí?

Avatar uživatele i.pokorna

6 nebo 7 nocí. Díky za pomoc

Avatar uživatele jenda.chudy

Dobrý den, letenky zakoupeny, díky! Chtěl bych se jen zeptat. Mám let do Abu Dabi a chtěl bych si vyřídit Etihad bus, jenže i když zadám jméno a kterékoliv číslo z letenky do rezervace, tak mi to napíše špatné PNR. Nevíte, jak si s tím poradit? Nebo rovnou napsat mail do Etihadu? Předem děkuji!!

Avatar uživatele eda.jelen

Je potřeba vyřídit vízum? Kolik bude stát na týden?

Dobrý den Eriku, ano vízum je nutné. Vyřídíte jej online za 110$ https://www.ttsuaevisas.com/Home/Index.aspx?CountryID=47

Avatar uživatele jararm1

Zdravím, potřeboal bych nějaký termín pro 4 osoby v květnu, potažmo dubnu, už mi to vyhazuje vysoké ceny, že by už nezbylo nic akčního? :( Díky za pomoc

Zdravím Jardo, na jak dlouho? Můžu nadhodit např. 6.-11.5. http://bit.ly/1jtzEiA (cena za 4) nebo 12.-19. května

Avatar uživatele janika.kolarova

Zdravím, právě jsem si koupila letenky na 21. - 26.5. Děkuji (opět) za super tip!!

Avatar uživatele pedrogonzales

Úspěšně zakoupeno 11.5. - 21.5., Děkuji!

Avatar uživatele JiriDobes

Ahoj, nějaký termín v únoru na 5 dní odlet po 10.2. návrat do 30.2.? Děkuji

Avatar uživatele martin

Do kdy? Do 30. února? :)))

Poslední termín odlet v únoru je 12.2., návrat libovolný - http://bit.ly/1dQsEeD

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Spojené Arabské Emiráty  

Země všeho nej a kde nic není nemožné

Spojené Arabské Emiráty (zkráceně SAE), jakožto federace 7 emirátů, se nachází na Blízkém Východě ve východní části Arabského poloostrova. Pevninské hranice sdílí s Ománem a Saudskou Arábií, námořní s Katarem, Íránem a Pákistánem. 

V minulosti zde byl hlavním způsobem obživy rybolov, lov perel a dálkový obchod. V současné době je to čím dál méně ropa a naopak více turismus. SAE je absolutistickou monarchií v čele s prezidentem a viceprezidentem, kteří jsou voleni emíry jednotlivých Emirátů.

Průvodce pro Spojené Arabské Emiráty