Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Nejen do Abu Dhabi - 3.669 Kč, ale také do města, které skrývá nejvyšší budovu světa Burdž Chalífa (828 m) nebo nákupní centrum s lyžařskou sjezdovkou, můžete letět za historicky nejnižší cenu s odletem z Prahy.

Novinka: od 22.03.2014 mohou občané ČR i SK vstoupit do SAE bez víz.

Jak nás informovala Dana, letenky na trase Praha - Dubaj - Vídeň zakoupíte pouze za 3.669 Kč. Vedle ceny tato akce nabízí krátké přestupy, zavazadlo do 30 kg a zvýhodněná víza do SAE díky aerolince Etihad airways.

Aktualizace:  25. 1. 2014, 14:00 - Tarif byl opraven, letenky za avizovanou cenu již nejsou dostupné.

  • Rezervuj letenku Praha - Dubaj - Vídeň za 3.669 Kč
  • Cestovní období do 31.05.2014
  • Odlety ve dny: po, st, pá, ne
  • Minimální pobyt: noc so/ne
  • Prodej do aktualizace tarifu
  • Nutné vízum do SAE - 110$ / 2.200 Kč (e-vyřízení zde)
Jak vidíte z náhledu, poslední úsek cesty je operován pohodlnými a klimatizovanými autobusy společnosti Etihad. Pokud máte již rezervované letenky do Abu Dhabi a chtěli byste využít bezplatný transfer do Dubaje, kontaktujte Etihad Express zde. Klasický spoj mezi městy stojí 20 AED / 110 Kč.

Vízum do SAE

Před svou cestou však nezapomeňte na nutnost víz! Víza vyřídíte přes Etihad Airways - turistická na 30 dní 110 USD  / 2.232 Kč. Etihad Airways z poloviny vlastní právě AirSERBIA, se kterými do Abú Dhabí poletíte. Při vyplňování žádosti nezapomeňte, že letíte do SAE ze Srbska, nikoliv České republiky.

O zrušení víz do SAE se dlouze debatuje, raději s touto skutečností při své cestě nepočítejte.

Z Vídně

Autobusové spojení z letiště ve Vídni do Prahy stojí 550 Kč se společností Student Agency, která jezdí v tomto směru několikrát denně. Další alternativou může být vlakové spojení, jízdenku zakoupíte v e-shopu ČD.

Hotely v Dubaji od 812 Kč

Nejdražší položkou celého výletu jsou pouze víza, ubytování v Dubaji je totiž na stejné cenové úrovni, jako v v různých evropských metropolích. Nejlevnější nabídku ubytování v dvoulůžkovém pokoji naleznete již za 800 Kč / noc. Zapátrat doporučuji také po výhodných nabídkách se slevou 50% a více.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

101 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele janika.kolarova
janika.kolarova

Zdravím, včera jsme se vrátili ze 4 denního pobytu v Dubaji. Cesta tam úplně bez problémů a načas, včetně autobusu, kde se nám od Etihadu dostalo skoro stejného palubního servisu, jako v letadle :-) Zpátky jsme už letěli s Air Serbia a oba dva spoje (z Abu Dhabi i Bělehradu) měli okolo 1 hodiny zpoždění. Naštěstí stopover v Bělehradu měl být asi 6 hod., tak se to tím značně zkrátilo :-) Ještě jednou moc děkuji za tip, náramně jsme si výlet do Dubaje užili! Už teď se těšíme na další.

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Super! :-) tak mákneme na další akci.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele Petr R
Petr R

Dva postřehy z právě absolvované návštěvy Dubaje: 1) srovnání nabíjecích karet pro městskou dopravu: Red Card (cena 2 AED, možno koupit v automatu, papírová, max. počet nabití 10, jen metro nebo jen autobus, celodenní jízdné jednorázový odpočet 14 AED), Silver Card (cena 20 AED, které obsahuje již credit 14 AED, možno koupit v pokladně na každé stanici metra, plastová, neomezený počet nabití, metro i autobus, jízdné se odečítá postupně až do maximální denní výše 14 AED) 2) pro cestující Etihad Airways je možno 24 až 6 hodin před odletem provést check-in, vč. odbavení zavazadel, v Etihad Travel Mall na Sheikh Zayed Road (naproti stanici metra Noor Islamic Bank)

před 8 lety
Avatar uživatele hoperm
hoperm

Ahoj, nám RED NOL karta fungovala jak v buse tak v metru :)

před 8 lety
Avatar uživatele +jjami
+jjami

Prosím Vás, jak je to s tou denní jízdenkou v Dubaji, mám 24 hod. času, dík

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Denní jízdné dle infa zde je za 14AED, na červenou NOL kartu.

před 8 lety
Avatar uživatele +jjami
+jjami

díky a pokud dobře chápu, měla by platit jak na metro, tak na autobus, hm?

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ano, určitě. Bude dobré si zjistit mapku kudy pak chceš jezdit. Metro jezdí jen v centru města a k pláži musíš jinak.

před 8 lety
Avatar uživatele +jjami
+jjami

Jasně, cestuji do KL a v Dubaji se zdržím 22 hod., chci to trochu projezdit, tak 24 hod. jízdenka bude asi super, v Dubaji budu v jednu v noci, jízdenku bych měl koupit asi v automatu, hm? A ještě jeden dotaz, jízdenka platí 24 hod. libovolně nebo jen kalendářní den

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele HankaAbbasova
HankaAbbasova

Ahoj, je tu někdo, kdo letí do Dubaje a v Abu Dhabi přestupuje na bus, který ho tam odveze? Nevíte jak je to s kufry když se jede busem, jestli se musejí vyzvedávat nebo ne? Děkuji

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Zavazadla si vyzvednete již na letišti. Konečné slovo bude mít pracovnice na check-inu ;)

před 8 lety
Avatar uživatele HankaAbbasova
HankaAbbasova

děkuji :) a ještě dotaz: asi před týdnem se stalo, že mi společnost zrušila cestu busem z Abu Dhabi (pak ji obnovili) - dá se případně zabookovat cesta autobusem s Ethiad např.? Jen do SAE přiletíme až po 22. hodině večer, takže to možná bude problém :/

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Moc nechápu dotaz.. Máte letenku koupenou s cílovou destinací Dubaj? Pak bych chápal předchozí otázku na zavazadla. Nyní to ale vypadá tak, že máte letenku a k tomu extra objednané jízdenky do Dubaje.

před 8 lety
Avatar uživatele Dana11
Dana11

Zavazadla se do autobusu nepřekládají. Takže vyzvednout na pásu.

před 8 lety
Avatar uživatele HankaAbbasova
HankaAbbasova

Mám letenku od Air Serbia s cílovou destinací Dubaj(se 2 přestupy), ale cesta z Abu Dhabi do Dubaje je psána autobusem, ale pokud by mi oni zrušili tu cestu autobusem (což už se jednou stalo),musela bych si sehnat svůj vlastní odvoz nebo zkusit zabookovat autobus u jiné letecké společnosti jestli by to právě bylo možné?

před 8 lety
Avatar uživatele Dana11
Dana11

Taky moc nechápu, co řešíš ... tak zrušili ti ten autobus nebo ne? Pokud je segment letenky s autobusem platný, tak jaké coby, kdyby? Jinak žádný jiný autobus jiné letecké společnosti neexistuje, z letištĕ do Dubaje jede jen autobus Etihadu, tento autobus bývá při rezervaci vypsán na letence jako přestup na další let. Jinak normální mezimĕstské autobusy jezdí z centra Abu Dhabi, tak si nastuduj tuto přepravu, když nevĕříš letence.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele pivonks
pivonks

ahoj chci se zeptat - pokud stravim v Abu Dhabi jen 3 dny mohu zazadat o transfer visa? let je z Prahy do Vidne :-) Uz to takto nekdo udelal a proslo to? diky

před 8 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Ahoj, je možné, že už to někdo zkusil, ale u trasferových víz je jasně daná podmínka, že musíš v Abú Dhabí přestupovat, tzn. musíš mít letenku do třetí země.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele reena29
reena29

Dobrý den, dalo by se sehnat ještě jedno místo na let do Dubai v březnu někdy mezi 13.3. - 24.3.2014 - v podstatě kdykoliv ...

před 9 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Viz odpověď na tentýž dotaz

před 9 lety
Avatar uživatele revicka
revicka

Dobrý den, platí ještě akce pro dvě osoby v termínu 24.3. - 30.3.2014? Děkuji

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele Adamooos
Adamooos

Dobrý den, je možné, že bude i něco během června, či později ? Děkuji

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele tom.janca
tom.janca

dobry den, byl by jeste nejaky termin v breznu pro 2 na 5-6dní. Děkuji.

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den Tome, například 4.-9.3. http://bit.ly/1fbkBcp cena je nyní 3.820 Kč

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele hoperm
hoperm

Dobrý den, potřebuju trošku poradit, mám koupené letenky na únor a právě jsem vyřizoval vízum. Když jsem vše vyplnil a kartou zaplatil, tak mi system vytvořil dokument, kde jsou všechny udaje shrnuty k podepsání (chápu to tak, že je předám na letišti v Abu Dhabi). Jenže se mi v adrese (GUEST'S ADDRESS(COUNTRY OF RESIDENCE)) zvolilo Srbsko. Ale ve formuláři tam k výběru nic nebylo, tahle kolonka se doplňuje automaticky, je to problém?

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den Martine, na e-mail Vám přijde po několika dnech schválená žádost o vízum, s tím pak půjdete na imigrační. Toto byl nejspíš jen přehled pro Vás. Pokud je vyplňováno toto pole automaticky, problém by to být neměl, neboť to by měli problém všichni, kteří poletí s AirSerbia ;)

před 9 lety
Avatar uživatele Dana11
Dana11

To je absolutnĕ v pořádku ... letenka je se Srbskou aerolinkou, proto internetová brána volí automaticky Srbsko. Tento souhrn, co se ti zobrazil slouží jako podklad pro vyhotovení víza ... nikde se neukazuje. To není vízum!!! TT servis podanou žádost odkontroluje, pokud chybí požadované přílohy, tak tĕ e-mailem vyzve k doplnĕní, to stejné, pokud se jim nezdají nĕjaké vyplnĕné údaje, tak tĕ vyzvou k doplnĕní. Pokud je žádost v pořádku ... teprve potom ji TT servis pošle na UAE úřad, kde dojde k vystavení víza či případnému zamítnutí. Vízum bys mĕl dostat e-mailem cca do týdne. Bude na nĕm tvoje fotka, čárový kód i to, že jsi Čech a ne Srb.

před 9 lety
Avatar uživatele Dana11
Dana11

Ještĕ doplním .... úřední vízum si vytiskneš a budou ho po tobĕ chtít ukázat už v Praze na letišti. Potom ho budeš ukazovat při pasové kontrole na přepážce v Emirátech, při průchodu pasovkou ti ještĕ k čárovému kódu přiřadí tvůj oční scan .

před 9 lety
Avatar uživatele Dana11
Dana11

Martine, zeptám se na oplátku .... při výbĕru platby .... vybíral jsi v menu platbu kartou nebo tĕ systém automaticky přesmĕroval přes Pay Pal ? Je pro mĕ důležitý ten moment ... výbĕr platby kartou v menu. Dříve se totiž při platbĕ automaticky založil Pay pal účet (při platbĕ za vízum ... jinak to nešlo). Nestudovala jsem podmínky Pay Palu, nepoužívám. Pay pal ovĕřuje kartu stržením malé částky a potom se s ním musí navázat spojení. Já ignorovala výstrahy na potvrzení mé karty a pay pal mĕ ji u sebe zablokoval. Takže jsem musela u TT servisu vždy použít cizí kartu ... ráda bych se od nĕkoho, kdo už žádal přes srbskou bránu, dozvĕdĕla, zda platba z karty je přímo či zda se stále automaticky založí pay pal.

před 9 lety
Avatar uživatele hoperm
hoperm

System mi dal vybrat jestli PayPal nebo Visa/MasterCard.. Platil jsem pres MasterCard, standartne pres platebni branu.. Jinak děkuji moc za informace.

před 9 lety
Avatar uživatele Dana11
Dana11

Tak to se pro mĕ dobrá zpráva, taky dík.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele daesar
daesar

Ahoj Dave, mohl bys prosím poradit, chtěli bychom termín 22.3-4.4 pro 6 osob, lze vůbec za tuto cenu pro tolik lidí? Dal by se naplánovat ten bus do Dubaje o něco později na cestě tam NEBO o něco dříve na cestě zpět, aby byl čas na prohlídku Abu Dhabi? Díky

před 9 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Ahoj, pro tolik osob není možné najít absolutně žádný termín, už je to hodně probrané a stěží se dá najít něco pro dva. Třeba se později uvolní nějaká místa.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele Petr R
Petr R

Rezervace vyžaduje ID cestovního pasu. Pas si však do odletu musím vyměnit. Lze tedy doplnit nyní číslo stávajícího pasu a následně ho změnit?

před 9 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Pokud letenky objednáváte u nás, číslo pasu není vyžadováno.

před 9 lety
Avatar uživatele Petr R
Petr R

Lukáši, díky za radu (na stránkách AirSerbia se mi lépe vyhledávaly možné kombinace odletů a tak jsem automaticky začal rezervaci tam), letenky mám! Teď rychle pro nový pas.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele HankaAbbasova
HankaAbbasova

Mohu mit dotaz? Letim na vlastni pest poprve a tedy...nrjdriv musim zakoupit letenku..pak oskenuji pas,foto a letenku a vyplnim formular..ten jim zaslu a oni mi poslou vizum. To je vse..pak samozrejme nejaky hotel..nevi nekdo nejaky levnejsi a blizko u neplacene plaze v Dubaji? A take jsou jeste terminy cca na 8 dni asi od 20. brezna pro 2 osoby? :) dekuji

před 9 lety
Avatar uživatele HankaAbbasova
HankaAbbasova

A ještě dotaz k vízům online: To se nejdřív musí zaplatit a až pak se to nahrává ty dokumenty? Angličtina není má silná stránka tak se v tom trochu ztrácim. Díky

před 9 lety
Avatar uživatele HankaAbbasova
HankaAbbasova

Děkuji, a mohu poprosit o ten termín co jsem psala pro 2 lidi?

před 9 lety
Avatar uživatele daurba
daurba

Lukáši, nevím, jak jsi to myslel s tím přiložením potvrzení o zaplacení víza, ale možná tě trochu opravím .... nejdříve se vyplní formulář v počítači, potom se přiloží JPG přílohy, formulář stále člověka vede správnou cestou. Na konci se to odklepne jako jakákoliv internetová objednávka a zaplatí se poplatek, který je správně jak píšeš nevratný i v případě zamítnutí víza. TT Service nemůže ovlivnit schválení či zamítnutí víza, to je plně v rozhodnutí úředníků UAE.

před 9 lety
Avatar uživatele daurba
daurba

V podstatě je to tak ... vše vyplníš, přiložíš přílohy, potvrdíš a jsi přesměrován na platební bránu ... potom zaplatíš a jsi hotov. Vyjede ti výpis žádosti a čekáš, jak se k této akci aerolinek postaví úředníci, protože předpokládám, že letenky koupilo hodně mladých lidí a vřele doufám, že pro tentokrát bude uvolněnější režim (v režii Etihad jako garanta cesty), protože mladým se občas dává stop. Snad se to nikomu nestane.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele lucia.scepkova
lucia.scepkova

Ahoj, nahodou nejaky termin zaciatkom kvetna pre 2osoby alebo cez velikonoce? Dik

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, Velikonoce - 19.-25.4. http://bit.ly/1aJ2vNt

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele tomas.zdvorily
tomas.zdvorily

Ahoj ještě jednou díky za tip, máme s přítelkyní dvě letenky v půlce března. Máme tam téměř 12 hodin volna v Bělehradě, je možné se dostat z letiště a podívat se do města? Letím takto dál poprvé, minule jsem měl na přestup asi hodinu a jinak létám většinou přímo, takže nemám se stop-over žádné zkušenosti... Byl bych rád, kdyby mi tedy někdo zkušenější poradil, jak to probíhá, jestli vůbec je možné se potom vrátit na letiště, na co si dát pozor atd. Díky :)

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, v tomhle není žádný problém ;) Opustit letiště můžete a i to doporučuji, přeci nebudete půl dne zavření - místo toho poznejte nové město :)

před 9 lety
Avatar uživatele tomas.zdvorily
tomas.zdvorily

Díky moc za zprávu! A ještě - nějaké zkušenosti s Bělehradem? Je náročné získat vstup, jak daleko je letiště od centra, atd.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele miki77
miki77

Prosim termin v kvetnu na tyden pro 2 dospely a 1 dite (6) na tyden

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den, např. 8.-15.5. http://bit.ly/1kXecH5

před 9 lety
Avatar uživatele miki77
miki77

Dekuji uz mam rezervaci - ted jen hotel a visa a je to bajecne

před 9 lety
Avatar uživatele miki77
miki77

Bylo by prosím ještě možno sehnat navíc 2 letenky pro rodiče v tom samém termínu? Pokud by se povedlo bylo by to skvělé!

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele narija.elephie
narija.elephie

Pomohl by mi prosím někdo pomoct najít letenky od 30.1. do 9.2.? Jsme 2 pod 24 let. Děkuju :)))

před 9 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 9 lety
Avatar uživatele
Marek Jelínek

Můžete mi pomoci s rezervací letenky někdy buden - březen 6-8 dní. mě se to pořád nedaří. Děkuji

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Marku, např. 31.1.-7.4. - http://bit.ly/1eSiAj5

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele Jirka
Jirka

Ahoj, to vyřízení víza, když je online - tzn. že si ho vyřídím hned nebo se X dnů čeká? :) Nikdy jsem to nedělal, tak se ptám. Btw není možné to udělat tak, že přiletíme do Abu Dhabí, tam zůstaneme třeba den/dva a pak využijeme až jiný bus do Dubaje? Nebo takto nakombinovat to možné není? Díky za info a super tip!

před 9 lety
Avatar uživatele Dana11
Dana11

Na podání víza si nech dostatečný časový prostor ... třeba u mladých lidí občas chtĕjí nĕco doplnit, tak ať potom nejsi ve zbytečném stresu. Vĕtšinou ho pošlou do 5 prac. dnů (jejich). Potřebuješ hlavnĕ scan pasu, scan fotografie na doklady ... aktuální (třeba pozor muži na fotku s knírem a přicestování bez nĕho), scan letenky, platí se přes Pay pal ... u TT servisu v říjnu 2013 nebyla jiná volba. Upozornĕní pro cestující s dĕtmi jsem psala nĕkde ve vláknu k Abu Dhabi ... TT servis po mnĕ požadoval úřední překlad rodného listu dítĕte do angličtiny. Mohlo se též zmĕnit ... toto se stalo před 2 roky, od té doby přikládám RL v angličtinĕ automaticky, tak nevím. Takže s žádostí nečekejte na poslední chvíli. Od vystavení platí 60dnů.

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Platba už jde i online kartou. Bus stojí zmiňovaných 100 Kč, není nutné objednávat s letenkou.

před 9 lety
Avatar uživatele Dana11
Dana11

Dave ... víš jistĕ, že u TT servisu? Třeba platební brána u Emirates brala také kartu. Ale TT servis mĕl na výbĕr pouze Pay Pal ... mám u nĕho nešťastnou náhodou zablokovanou kartu, tak musím otravovat nĕkoho jiného. Tato informace by se mi líbila ... jsi si jistý, že píšeš o platbĕ u TT servisu? Říkám ... naposledy jsem žádala v říjnu.

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Koukám na aktuální info: Step 4: Transfer visa fee online using multiple payment options provided https://www.ttsuaevisas.com/Home/SelectBranch.aspx?Cul=en-US

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele a.lupiskova
a.lupiskova

Dobrý den, jsou ještě volné lety za akční ceny přes Velikonoce pro min. 3 osoby? Od 18. do 22. 4. mi to ukazuje akční cenu jen pro jednu osobu, pro víc už je to drahé. Pokud by to nešlo kolem Velikonoc, tak jindy v dubnu také možnost, ideálně na 3-4 noci. Díky

před 9 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Dobrý večer Alžběto, našel jsem např. 13.-18. dubna - rezervace pro 3 osoby nebo můžete 14.-18. dubna

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele g.l.o
g.l.o

Ahoj, pomohl byste mi prosím najít nějaký termín: odlet 1.-8.5....tak na 5 a více dní...Děkuji

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj Petro, můžeš letět 2.-7.5. http://bit.ly/1ikyI2f (kliknutím na posunutí termínu jde i 2.-8.5.)

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele lucienikol
lucienikol

Tak než jsme stihli koupit, už je to fuč... Najde se jiný termín? Nejlépe duben? Potřebujeme... 4 dospělí+ 1 dítě 2010 a druhé 2013. Děkujeme moc!!!

před 9 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Niko, zkouším všechno možné, ale nelze koupit na jednu rezervaci 4 dospělé a 2 děti, lze navolit max. 3 dospělé a 2 děti. Nevím proč, ale nejde to. Musely by se udělat dvě rezervace, ale není jisté, že po provedení první budou k dispozici ještě další volná místa v další rezervaci.

před 9 lety
Avatar uživatele lucienikol
lucienikol

JJ, taky jsem na to právě přišla :( A vidíš nějaký termín? Jsme 2 rodiny... Každá má 1 dítě :) Takže 2 rezervace nevadí... jen to misto :(

před 9 lety
Avatar uživatele lucienikol
lucienikol

Děkujiii

před 9 lety
Avatar uživatele lucienikol
lucienikol

Je jedno jestli Dubaj nebo Abu Dabi... To by se v poho vyřešilo... jen společný let...

před 9 lety
Avatar uživatele lucienikol
lucienikol

Lukáši děkujeme moc! My s kočárem bysme to zvládli, ale známí s tím pětiletým nechtějí riskovat... Takže se nedá nic dělat... Kdyby si náhodou něco objevil ne s tak velkýma přestupama, dej prosím vědět. Děkuji moc!

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele SONY7
SONY7

Prosim pomuzes mi najit volny termin pro tri dospele-od 7.2.nebo 7.3.aspon na 10 - 14dnu. Jsem nova a vyjizdi mi jen same drahe.... Diky moc

před 9 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Ahoj Soňo, 7.2.-7.3. je rozsah dat, v kterém můžeš cestovat?

Přidat odpověď
před 9 lety
Načíst všechny komentáře
Avatar uživatele

Další akční letenky

Canal Grande most
ušetříš až 66%
Jedem!
Sicílie
ušetříš až 59%
Hurá za zážitky!
Madridská katedrála
ušetříš až 62%
To musíš vidět!
Bordeaux most
ušetříš až 66%
Tam jsi ještě nebyl!
5551 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Mešita Šejcha Zayeda
Spojené arabské emiráty

Země všeho nej a kde nic není nemožné

Spojené arabské emiráty (zkráceně SAE), jakožto federace 7 emirátů, se nachází na Blízkém Východě ve východní části Arabského poloostrova. Pevninské hranice sdílí s Ománem a Saudskou Arábií, námořní s Katarem, Íránem a Pákistánem. 

V minulosti zde byl hlavním způsobem obživy rybolov, lov perel a dálkový obchod. V současné době je to čím dál méně ropa a naopak více turismus. SAE je absolutistickou monarchií v čele s prezidentem a viceprezidentem, kteří jsou voleni emíry jednotlivých Emirátů.

Průvodce pro Spojené arabské emiráty