Eurovíkend: Berlín, 5* hotel - 3.024 Kč.

Německo
Před 5 lety

Jak akci využít?

Dnešní nabídka na levné ubytování v Německu nabízí velmi zajímavý kousek, který zde již jednou byl. Hotel Kempinski v Berlíně. Tento 5* hotel se nachází na berlínské nákupní třídě Kurfürstendamm a nabízí elegantní pokoje, krytý bazén a skvělou dostupnost veřejnou dopravou. Najdete jej 600 metrů od Pamětního kostela císaře Viléma a berlínského zoo.

Cena za pokoj pro 2 osoby činí 1.655 Kč, pokud budete chtít trávit pobyt v Berlíně o víkendu, připlatíte si přibližně 200 korun na noc.

Spojení mezi Prahou a Berlínem zajišťuje několik dopravců, například vedle Student Agency i společnost Eurolines, která nabízí levnější tarify. Zpáteční jízdné Vás tak vyjde na 1.100 Kč. Spoje jsou zajišťovány pohodlnými autobusy, kde je po celou dobu jízdy dostupné wifi připojení, denní tisk, lehčí občerstvení a 230V zásuvky.

Jako příklad uvádím víkendový pobyt v luxusním 5* hotelu v Berlíne od pátku 20.července do neděle 22.července. Ubytování Vás bude stát 3.849 Kč a odjezd z Prahy ráno v pátek v 9:00 a zpět z Berlína v neděli odpoledne v 15:00

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální nebo zda bude brzy další podoboná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)