Eurovíkend: Berlín, 5* hotel - 3.024 Kč.

Jak akci využít?

Dnešní nabídka na levné ubytování v Německu nabízí velmi zajímavý kousek, který zde již jednou byl. Hotel Kempinski v Berlíně. Tento 5* hotel se nachází na berlínské nákupní třídě Kurfürstendamm a nabízí elegantní pokoje, krytý bazén a skvělou dostupnost veřejnou dopravou. Najdete jej 600 metrů od Pamětního kostela císaře Viléma a berlínského zoo.

Cena za pokoj pro 2 osoby činí 1.655 Kč, pokud budete chtít trávit pobyt v Berlíně o víkendu, připlatíte si přibližně 200 korun na noc.

Spojení mezi Prahou a Berlínem zajišťuje několik dopravců, například vedle Student Agency i společnost Eurolines, která nabízí levnější tarify. Zpáteční jízdné Vás tak vyjde na 1.100 Kč. Spoje jsou zajišťovány pohodlnými autobusy, kde je po celou dobu jízdy dostupné wifi připojení, denní tisk, lehčí občerstvení a 230V zásuvky.

Jako příklad uvádím víkendový pobyt v luxusním 5* hotelu v Berlíne od pátku 20.července do neděle 22.července. Ubytování Vás bude stát 3.849 Kč a odjezd z Prahy ráno v pátek v 9:00 a zpět z Berlína v neděli odpoledne v 15:00

Sdílej akci s přáteli

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 41%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 45%
Jedem!
ušetříš až 53%
A už tam budem?
ušetříš až 40%
To budou fotky!
3805 starších akcí