Jak akci využít?

Milí čtenáři webu Cestujlevně.com, nabídky zde uveřejňované jsou v drtivé většině buďto časově omezené nebo v omezeném množství (letenky, počet pokojů). Pokud chcete být informování v okamžik, kdy příspěvek zveřejníme a mít tak prioritní postavení, sledujte nás na Facebooku či pomocí RSS čteček, které si snadno přidáte i na Seznam.cz

Do konce dnešního dne je možné rezervovat noc v 5* hotelu Bristol již za 1.923 Kč. Hotel patří do luxusní sítě hotelů Kempinski a disponuje saunou, parní lázní či posilovnou. Hotel se nachází na hlavní třídě města Berlína a například do místní zoo to budete mít jen pár kroků. Většina víkendových termínů je dostupná až do listopadu, přičemž se ceny pohybují od 2 do 2,5 tisíc za noc.

Do Berlína jezdí z Prahy všichni velcí hráči na trhu mezinárodní autobusové dopravy, vybírat tak můžete u Eurolines, Orangeways či Student Agency. Nejlevněji vychází právě Orangeways, kde zpáteční jízdenku zakoupíte za 1.000 Kč.

Nechť je příkladem odjezd v sobotu 3.listopadu ráno v 7:45 z pražského Florence do Berlína s příjezdem v 12:30. Ubytování na tuto noc zakoupíte za 2.097 Kč a zpět pojedete třeba v 17:00 s příjezdem do Prahy v 21:30. Jízdenky jsou od Orangeways za 1.000 Kč. Celkem pro 2 osoby zaplatíte 4.097 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 60%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 30%
A už tam budem?
ušetříš až 74%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 25%
To bude jízda!
Na slunnou Floridu v zimě z Prahy
9 336 Kč
2019-11-15T11:07:57+01:00 1 komentář
4574 starších akcí
Zavřít boční panel
Německo

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo