Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Milí čtenáři webu Cestujlevně.com, nabídky zde uveřejňované jsou v drtivé většině buďto časově omezené nebo v omezeném množství (letenky, počet pokojů). Pokud chcete být informování v okamžik, kdy příspěvek zveřejníme a mít tak prioritní postavení, sledujte nás na Facebooku či pomocí RSS čteček, které si snadno přidáte i na Seznam.cz

Do konce dnešního dne je možné rezervovat noc v 5* hotelu Bristol již za 1.923 Kč. Hotel patří do luxusní sítě hotelů Kempinski a disponuje saunou, parní lázní či posilovnou. Hotel se nachází na hlavní třídě města Berlína a například do místní zoo to budete mít jen pár kroků. Většina víkendových termínů je dostupná až do listopadu, přičemž se ceny pohybují od 2 do 2,5 tisíc za noc.

Do Berlína jezdí z Prahy všichni velcí hráči na trhu mezinárodní autobusové dopravy, vybírat tak můžete u Eurolines, Orangeways či Student Agency. Nejlevněji vychází právě Orangeways, kde zpáteční jízdenku zakoupíte za 1.000 Kč.

Nechť je příkladem odjezd v sobotu 3.listopadu ráno v 7:45 z pražského Florence do Berlína s příjezdem v 12:30. Ubytování na tuto noc zakoupíte za 2.097 Kč a zpět pojedete třeba v 17:00 s příjezdem do Prahy v 21:30. Jízdenky jsou od Orangeways za 1.000 Kč. Celkem pro 2 osoby zaplatíte 4.097 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Edinburgh
ušetříš až 75%
Tam jsi ještě nebyl!
Jeruzalem
ušetříš až 59%
Tam to bude krásný!
Canal Grande most
ušetříš až 66%
Honem, dokud jsou místa!
Sicílie
ušetříš až 59%
To bude jízda!
5553 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Německo
Německo

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo