Eurovíkend: BRUSEL, 4* v centru se snídaní (letecky z Prahy) - 4.368 Kč.

Před 5 lety

Jak akci využít?

Co takhle dopřát si novoroční eurovíkend v Bruselu? Do konce dnešního dne můžete zarezervovat parádní ubytování v centru města. 4* hotel Leopold nabídne za cenu 1.469 Kč ubytování pro 2 osoby vč. snídaně!

[notice]Hotel Leopold Brussels se nachází 5 minut chůze od stanice metra Trone. K Magrittovu muzeu a budově Evropské komise dojdete za 12 minut.[/notice]

Online rezervaci hotelu provádějte zde >>

Termíny naleznete v průběhu listopadu, prosince a především ledna.

Jak do Bruselu? Zpáteční letenky s tuzemskými aeroliniemi Vás vyjdou na 2.899 Kč vč. zavazadla a standardů klasických aerolinek. Pro přehledný výběr letenek si zobrazte tento kalendář >>

Máte-li však kratší cestu spíše do Bratislavy, nejlépe však do Budapešti, zaplatíte za letenku u společnosti Ryanair řádově ve stokorunách.

[insetleft title="Letecký eurovíkend"]z Prahy za 4.368 Kč[/insetleft]Typickým eurovíkendem může být termín 18.-20. nebo 25.-27.ledna 2013. Zpáteční letenky jsou dostupné právě za 2.899 Kč a stejně tak i ubytování pro 2 osoby na víkend za 2.938 Kč. Celková cena se vyšplhá na 8.736 Kč za 2 osoby.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

To bude jízda!

Lyon s Ženevou jako víkendové 2v1 z Vídně
-60 %

Tam chceš!

Na druhou stranu Země z Německa: Austrálie, Nový Zéland a ještě dál
-34 %

A už tam budem?

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Belgie  

Království čokolády, piva i historie

Belgické království (nizozemsky: Koninkrijk België, francouzsky: Royaume de Belgique, německy: Königreich Belgien), běžně označované pouze jako Belgie, leží v západní Evropě. Jeho břehy omývá Severní moře, nejdelší hranici má na jihu s Francií, na východě sousedí s Lucemburskem a Německem a jeho severním sousedem je Nizozemsko.

Co vás napadne první, když se řekne Belgie? Čokoláda? Pivo? Brusel a Evropská unie? Belgie je rozmanitá země, která nabízí spoustu možností poznávání i relaxace. Je plná středověkých památek, je místem, kde tvořili přední světoví umělci. Její města pulzují rušným životem a v jejich ulicích se potkávají různé národy a kultury. Každý z belgických regionů má svá specifika, vlastní jazyk a obyvatele s rozličnými povahami. A to všechno dohromady dodává Belgii její jedinečnost.

Průvodce pro Belgie