Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Co takhle dopřát si novoroční eurovíkend v Bruselu? Do konce dnešního dne můžete zarezervovat parádní ubytování v centru města. 4* hotel Leopold nabídne za cenu 1.469 Kč ubytování pro 2 osoby vč. snídaně!

[notice]Hotel Leopold Brussels se nachází 5 minut chůze od stanice metra Trone. K Magrittovu muzeu a budově Evropské komise dojdete za 12 minut.[/notice]

Online rezervaci hotelu provádějte zde >>

Termíny naleznete v průběhu listopadu, prosince a především ledna.

Jak do Bruselu? Zpáteční letenky s tuzemskými aeroliniemi Vás vyjdou na 2.899 Kč vč. zavazadla a standardů klasických aerolinek. Pro přehledný výběr letenek si zobrazte tento kalendář >>

Máte-li však kratší cestu spíše do Bratislavy, nejlépe však do Budapešti, zaplatíte za letenku u společnosti Ryanair řádově ve stokorunách.

[insetleft title="Letecký eurovíkend"]z Prahy za 4.368 Kč[/insetleft]Typickým eurovíkendem může být termín 18.-20. nebo 25.-27.ledna 2013. Zpáteční letenky jsou dostupné právě za 2.899 Kč a stejně tak i ubytování pro 2 osoby na víkend za 2.938 Kč. Celková cena se vyšplhá na 8.736 Kč za 2 osoby.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
To bude jízda!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
To bude jízda!
Ragusa
ušetříš až 60%
Tam jsi vždycky chtěl!
Gambie
ušetříš až 36%
Hurá za zážitky!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Belgie
Belgie

Království čokolády, piva i historie

Belgické království (nizozemsky: Koninkrijk België, francouzsky: Royaume de Belgique, německy: Königreich Belgien), běžně označované pouze jako Belgie, leží v západní Evropě. Jeho břehy omývá Severní moře, nejdelší hranici má na jihu s Francií, na východě sousedí s Lucemburskem a Německem a jeho severním sousedem je Nizozemsko.

Co vás napadne první, když se řekne Belgie? Čokoláda? Pivo? Brusel a Evropská unie? Belgie je rozmanitá země, která nabízí spoustu možností poznávání i relaxace. Je plná středověkých památek, je místem, kde tvořili přední světoví umělci. Její města pulzují rušným životem a v jejich ulicích se potkávají různé národy a kultury. Každý z belgických regionů má svá specifika, vlastní jazyk a obyvatele s rozličnými povahami. A to všechno dohromady dodává Belgii její jedinečnost.

Průvodce pro Belgie