Eurovíkend: BRUSEL, 5* + let s ČSA - 4.839 Kč.

Belgie
Před 4 lety

Jak akci využít?

Pro náročnější cestovatele je dnes v akční nabídce hotelů ubytování v centru Bruselu za 1.939 Kč pro 2 osoby. Jedná se o 5* hotel Le PLAZA, který je zasazen do historického centra Bruselu. Kromě ceny a polohy také potěší dostatečný výběr termínů, ty jsou k dispozici na každý víkend.

Rezervace hotelu LE PLAZA >>

K tomuto ubytování pak lehce doplníte letenky s ČSA, kteří létají z Prahy do Bruselu několikrát denně, takže si i zde, přijdete na své. Zpáteční letenku pořídíte taktéž na víkendové termíny, a to za cenu 2.900 Kč / osoba vč. všech poplatků a tax a odbaveného zavazadla do hmotnosti 23kg. Kalendář s letenkami za 2.900 Kč >>

Nízkonákladovou variantou může být odlet z Bratislavy se společností Ryanair. Zpáteční letenky do Charleroi (CRL) např. na víkend 7.-9.prosince zakoupíte za 56€.

[insetleft title="16.-18.XI"]Eurovíkend za 4.839 Kč[/insetleft] Příkladem může být odlet z Prahy v 7:00 / 9:00 / 16:25 nebo 18:55 v pátek 16.listopadu. Ubytování na 2 noci zakoupíte za 3.879 Kč pro 2 osoby a zpět zvolte odlet v neděli k večeru v 21:05.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

Komentáře

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální nebo zda bude brzy další podoboná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele
Zavřít
Ikona pinu
Belgie  

Království čokolády, piva i historie

Belgické království (nizozemsky: Koninkrijk België, francouzsky: Royaume de Belgique, německy: Königreich Belgien), běžně označované pouze jako Belgie, leží v západní Evropě. Jeho břehy omývá Severní moře, nejdelší hranici má na jihu s Francií, na východě sousedí s Lucemburskem a Německem a jeho severním sousedem je Nizozemsko.

Co vás napadne první, když se řekne Belgie? Čokoláda? Pivo? Brusel a Evropská unie? Belgie je rozmanitá země, která nabízí spoustu možností poznávání i relaxace. Je plná středověkých památek, je místem, kde tvořili přední světoví umělci. Její města pulzují rušným životem a v jejich ulicích se potkávají různé národy a kultury. Každý z belgických regionů má svá specifika, vlastní jazyk a obyvatele s rozličnými povahami. A to všechno dohromady dodává Belgii její jedinečnost.

Průvodce pro Belgie