Jak akci využít?

Pro náročnější cestovatele je dnes v akční nabídce hotelů ubytování v centru Bruselu za 1.939 Kč pro 2 osoby. Jedná se o 5* hotel Le PLAZA, který je zasazen do historického centra Bruselu. Kromě ceny a polohy také potěší dostatečný výběr termínů, ty jsou k dispozici na každý víkend.

Rezervace hotelu LE PLAZA >>

K tomuto ubytování pak lehce doplníte letenky s ČSA, kteří létají z Prahy do Bruselu několikrát denně, takže si i zde, přijdete na své. Zpáteční letenku pořídíte taktéž na víkendové termíny, a to za cenu 2.900 Kč / osoba vč. všech poplatků a tax a odbaveného zavazadla do hmotnosti 23kg. Kalendář s letenkami za 2.900 Kč >>

Nízkonákladovou variantou může být odlet z Bratislavy se společností Ryanair. Zpáteční letenky do Charleroi (CRL) např. na víkend 7.-9.prosince zakoupíte za 56€.

[insetleft title="16.-18.XI"]Eurovíkend za 4.839 Kč[/insetleft] Příkladem může být odlet z Prahy v 7:00 / 9:00 / 16:25 nebo 18:55 v pátek 16.listopadu. Ubytování na 2 noci zakoupíte za 3.879 Kč pro 2 osoby a zpět zvolte odlet v neděli k večeru v 21:05.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 80%
Jedem!
ušetříš až 56%
Jedem!
ušetříš až 28%
To bude jízda!
ušetříš až 28%
To musíš vidět!
New York z Prahy rychlými lety
7 934 Kč
2019-08-21T16:57:00+02:00 3 komentáře
4429 starších akcí
Zavřít boční panel
Belgie

Království čokolády, piva i historie

Belgické království (nizozemsky: Koninkrijk België, francouzsky: Royaume de Belgique, německy: Königreich Belgien), běžně označované pouze jako Belgie, leží v západní Evropě. Jeho břehy omývá Severní moře, nejdelší hranici má na jihu s Francií, na východě sousedí s Lucemburskem a Německem a jeho severním sousedem je Nizozemsko.

Co vás napadne první, když se řekne Belgie? Čokoláda? Pivo? Brusel a Evropská unie? Belgie je rozmanitá země, která nabízí spoustu možností poznávání i relaxace. Je plná středověkých památek, je místem, kde tvořili přední světoví umělci. Její města pulzují rušným životem a v jejich ulicích se potkávají různé národy a kultury. Každý z belgických regionů má svá specifika, vlastní jazyk a obyvatele s rozličnými povahami. A to všechno dohromady dodává Belgii její jedinečnost.

Průvodce pro Belgie