Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Máte-li chuť někam vyrazit a užít si zaslouženého relaxu, avšak Vaše finanční možnosti jsou omezené, potom může být právě Budapešť tou nejlepší volbou. Tuto evropskou metropoli si můžete vychutnat s absolutním klidem a pohodlím 4* komfortu, díky nabídce v hotelu ACHAT PREMIUM Hotel Budapest. Hotel je situovaný na hranici centra města, tedy ideální poloha pro prozkoumání této destinace. Termíny naleznete od teď do konce listopadu na každý den a cena za pokoj (2 osoby) činí 725 Kč.

Rezervace pokoje v 4* hotelu za 725 Kč >>

Autobusovými spoji dojedete do Budapešti z Prahy za 400 Kč, z Bratislavy pak za 200 Kč - jízdenky zakupte u společnosti Orangeways, která tuto trasu jezdí až 3x denně.

[insetleft title="Eurovíkend za 1.525 Kč"]Zpáteční autobusová jízdenka z Prahy + 2 noci v 4*hotelu[/insetleft]Příkladový eurovíkend nechť je na první víkend v listopadu. Jízdu z Prahy na stránkách Orangeways zvolíme v pátek s odjezdem v 7:00 a příjezdem v 14:00. Ubytování na 2 noci za krásných 1.451 Kč pro 2 osoby a cestu zpět v neděli s odjezdem v 15:00 - 22:15. Celkové náklady pro 2 osoby činí 3.051 Kč

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele tereza.ridka
tereza.ridka

Dobrý den, minulý víkend jsme navštívili Budapešť, měli jsme jet tam i zpět autobusem společnosti Orangeways. Zpáteční jízdu nám zrušili a cestou tam jsme jeli uplně jiným náhradním autobusem, kde první řidič mluvil maďarsky a druhý naštěstí slovensky. Přiřazená místa neplatila, takže na počátku cesty byly velké zmatky a za zavazadla u autobusu vybírají 2 Eu;) tak buď má společnost problémy, nebo řešili akutní problém, každopádně to byla pro nás sranda, ale nevím, jak pro ty starší lidi. Tereza

Odpovědět
před 10 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Výroční Korunovační kapsle
ušetříš až 54%
To bude jízda!
Pohled ze střechy dómu
ušetříš až 60%
To budou fotky!
Wall Street
ušetříš až 36%
Tam jsi ještě nebyl!
New York z Prahy během zimy
8 373 Kč
2022-08-17T08:49:00+02:00 1 komentář
Source d'Argent
ušetříš až 47%
Jedem!
5568 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Maďarsko - Balaton
Maďarsko

To není jen guláš

Maďarská republika je středoevropský vnitrozemský stát, jehož sousedy jsou Slovensko, Ukrajina, Rumunsko, Srbsko, Chorvatsko, Slovinsko a Rakousko.

V Maďarsku se určitě nudit nebudete, na nepříliš velké rozloze nabízí nečekanou škálu příležitostí. Na své si přijde jak návštěvník historických památek, tak sportovně založený jedinec. Zklamán nebude ani vyznavač odpočinkově pojatého výletu za dobrým vínem nebo termálními prameny. Nepřestane vás udivovat, jak je tato geograficky blízká země v mnoha aspektech podobná té naší, a zároveň v jiných ohledech tak moc odlišná.

Průvodce pro Maďarsko