Eurovíkend: Budapešť 5* hotel - 3.268 Kč.

Jak akci využít?

Dnešní další specialitkou je skloubení promo nabídky od společností Eurolines a Booking.com

Eurovíkend v luxusním stylu si můžete dopřát za tuto jedinečnou cenu například ve dnech čt-ne, 14.-17.června. Termíny záleží jen a jen na Vás.

[wp-like-locker]

Doprava do hlavního města Maďarska Vás bude stát 680 Kč. Za tuto cenu získáte dopravu tam i zpět, tato trasa je operována autobusy BC - Bussines Class, která mimo pohodlné sedačky nabízí WiFi připojení, 220V zásuvky, láhev vody, denní tisk ve formě novin a časopisů zdarma. Jízdenku zakoupíte v našem vyhledávači po pravé straně.

Ubytovat se můžete v tomto 5* hotelu Ramada Plaza Budapest. Cena za 3 noci pro 2 osoby vychází na 5.175 Kč ! V ceně kromě ubytování máte taktéž přístup do WELLNESS části hotelu - normální a termální bazén, vířivka, sauna a parní lázeň. Hotel taktéž poskytuje kyvadlovou dopravu do centra města. V případě, že chcete ubytování se snídaní, zvolte možnost pokoje za cenu 7.189 Kč. Ubytování lze rezervovat jen do dnešní půnoci.

[/wp-like-locker]

Vzhledem k servisu ve formě kyvadlové dopravy, není nutné řešit MHD ve městě. V případě, že přeci byste jen měli zájem o individuální dopravu ve městě, tak zde najdete ceny lístků na MHD.

Eurovíkend v Budapešti pro 2 osoby na 3 noci Vás tak vyjde na 6.535 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 53%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 40%
To bude jízda!
ušetříš až 21%
To budou fotky!
3803 starších akcí