Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Dnešní další specialitkou je skloubení promo nabídky od společností Eurolines a Booking.com

Eurovíkend v luxusním stylu si můžete dopřát za tuto jedinečnou cenu například ve dnech čt-ne, 14.-17.června. Termíny záleží jen a jen na Vás.

[wp-like-locker]

Doprava do hlavního města Maďarska Vás bude stát 680 Kč. Za tuto cenu získáte dopravu tam i zpět, tato trasa je operována autobusy BC - Bussines Class, která mimo pohodlné sedačky nabízí WiFi připojení, 220V zásuvky, láhev vody, denní tisk ve formě novin a časopisů zdarma. Jízdenku zakoupíte v našem vyhledávači po pravé straně.

Ubytovat se můžete v tomto 5* hotelu Ramada Plaza Budapest. Cena za 3 noci pro 2 osoby vychází na 5.175 Kč ! V ceně kromě ubytování máte taktéž přístup do WELLNESS části hotelu - normální a termální bazén, vířivka, sauna a parní lázeň. Hotel taktéž poskytuje kyvadlovou dopravu do centra města. V případě, že chcete ubytování se snídaní, zvolte možnost pokoje za cenu 7.189 Kč. Ubytování lze rezervovat jen do dnešní půnoci.

[/wp-like-locker]

Vzhledem k servisu ve formě kyvadlové dopravy, není nutné řešit MHD ve městě. V případě, že přeci byste jen měli zájem o individuální dopravu ve městě, tak zde najdete ceny lístků na MHD.

Eurovíkend v Budapešti pro 2 osoby na 3 noci Vás tak vyjde na 6.535 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Pláže v Hurghadě
ušetříš až 50%
Tam jsi vždycky chtěl!
Burj Khalifa v mlze
ušetříš až 41%
To bude jízda!
Prodloužený víkend v Dubaji
4 388 Kč
2021-11-29T09:19:16+01:00 7 komentářů
Flag Beach
ušetříš až 38%
Honem, dokud jsou místa!
Ryanair
ušetříš až 75%
To bude jízda!
5228 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Maďarsko - Balaton
Maďarsko

To není jen guláš

Maďarská republika je středoevropský vnitrozemský stát, jehož sousedy jsou Slovensko, Ukrajina, Rumunsko, Srbsko, Chorvatsko, Slovinsko a Rakousko.

V Maďarsku se určitě nudit nebudete, na nepříliš velké rozloze nabízí nečekanou škálu příležitostí. Na své si přijde jak návštěvník historických památek, tak sportovně založený jedinec. Zklamán nebude ani vyznavač odpočinkově pojatého výletu za dobrým vínem nebo termálními prameny. Nepřestane vás udivovat, jak je tato geograficky blízká země v mnoha aspektech podobná té naší, a zároveň v jiných ohledech tak moc odlišná.

Průvodce pro Maďarsko