Eurovíkend: BUDAPEŠŤ, 5* s wellness, 3 dny - 2.050 Kč.

Jak akci využít?

Do zítřejší půlnoci (26.10. 23:59) můžete rezervovat luxusní pokoje za luxusní cenu v 5* hotelu v Budapešti. Hotel se nachází na břehu Dunaje na kraji historického centra města. Pár metrů od hotelu naleznete Markétin ostrov a do centra dojdete pohodovou procházkou po nábřeží. V ceně za 1.222 Kč na noc pro 2 osoby získáváte kromě luxusního ubytování také přístup do wellness části hotelu. Zde naleznete jak klasický tak i termální bazén, parní lázeň nebo saunu. Termíny za tuto cenu naleznete v dalším roce od ledna do března 2013. V letošním roce zaplatíte za noc o 27 Kč více :) Dostupné jsou samozřejmě veškeré víkendové termíny!

Rezervujte si 5* hotel za 1.222 >>

Jak do Budapešti? Přímé spoje Praha - Budapešť zakoupíte za cenu v rozmezí od 670 do 800 Kč za zpáteční jízdné. Jízdenky můžete zakoupit jak u Eurolines, tak i u Orangeways.

[insetleft title="Eurovíkend za 2.050 Kř"]Doprava + 2 noci v 5*[/insetleft]Příkladovým eurovíkendem nechť je poslední listopadový víkend. Ubytování na 23.-25.listopadu zakoupíte za 2.499 Kč pro 2 osoby a dopravu skrz Orangeways za 790 Kč / osoba. Odjíždět z Prahy budete v 6:30 a zpět z Budapešti v 8:00.

[alert]Valentýn v 5* hotelu ? Tak to myslím nic jiného nepřekoná ;)[/alert]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem do Evropy za polovic
-50 %

To musíš vidět!

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Hurá za zážitky!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

To budou fotky!

Další akce