Eurovíkend: Düsseldorf, 4* se snídaní, letecky (pá-ne) - 3.684 Kč.

Jak akci využít?

Ačkoliv se jedná o velmi netradiční destinaci, nenechte se svést. Düsseldorf má opravdu co nabídnout - Od mondénnosti po tmavé pivo.

Letenky z Prahy do Düsseldorfu a zpět zakoupíte na stránkách ČSA v tomto kalendáři s nejlevnějšími termíny. Zpáteční letenky na víkend Vás vyjdou na 2.457 Kč.

Ubytování zakoupíte dnes ve slevě 67%, tedy za pouhých 1.227 Kč na noc pro 2 osoby. Ubytování budete v luxusním 4* hotelu řetězce NH. Na výběr máte víkend v září a říjnu. Ovšem s kombinací letenek připadá v úvahu jen říjen. V ceně je bohatá snídaně formou bufetu, sauna s fitness centrem! Rezervaci provádějte zde Düsseldorf City-Nord****

Příkladem může být poslední víkend v říjnu. Odlet v pátek v 7:00 nebo v 17:15 z Prahy (doba letu 1h 20min) a zpět v neděli k večeru v 19:15. V kombinaci s luxusním ubytování na 2 noci zaplatí 2 osoby 7.368 Kč.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

To budou fotky!

Přímé lety z Prahy do Basileje na víkend
-55 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce