Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Využijte 3 denní nabídky portálu HRS k rezervaci 4* hotelu HERMITAGE Hotel v centru Milána za 69€ / pokoj (1.682 Kč). Poloha hotelu je v samotném centru města a kromě pokoje pro 2 osoby za tuto cenu získáváte také snídaně formou bufetů a pozdní odhlášení v 15:00. Ačkoliv do konce akce zbývá více jak 100 hodin, termínů za tuto cenu je již velmi pomálu, neváhejte s rezervací proto ani minutu!

Rezervujte si svůj pokoj na stránkách HRS >>

Letecky do Milána? Snadno a levně! Ať už se vydáte z Prahy, Brna či Bratislavy, zpáteční letenky Vás nevyjdou dráž jak na 1.000 Kč. Využít můžete letiště Malpensa (MXP) nebo Bergamo (BGY). Informace o dopravě do centra se dozvíte pod jednotlivými odkazy.

[insetleft title="Eurovíkend za 3.450 Kč"]Letenky z Prahy + transfer z letiště + 2 noci ve 4*hotelu se snídaní[/insetleft]Příklad pěkného eurovíkendu může být například termín pátek 9.11. - neděle 11.11., kdy za letenky z Prahy do Bergama zaplatíte pouhých 884 Kč na osobu vč. všech poplatků! Nezapomeňte však cestovat pouze s kabinovým zavazadlem. Letenky zakoupíte na stránkách společnosti Wizzair. Dopravu z letiště do centra a zpět pořídíte za 9€ (215 Kč) - rezervujte si lístky předem pro jistotu místa v autobuse. Využít můžete náš vyhledávací formulář po pravé straně - Terravision. Ubytování na tento termín stojí samozřejmě 2x69€, tedy 3.364 Kč pro 2 osoby. Celkem za letenky + transfér z letiště + ubytování v 4* se snídaní zaplatí 2 osoby 6.900 Kč ! Tedy jsme na ceně cca 2/5 z ceny cestovních kanceláří!!!

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Výroční Korunovační kapsle
ušetříš až 54%
Jedem!
Pohled ze střechy dómu
ušetříš až 60%
Tam jsi ještě nebyl!
Wall Street
ušetříš až 36%
To musíš vidět!
New York z Prahy během zimy
8 373 Kč
2022-08-17T08:49:00+02:00 1 komentář
Source d'Argent
ušetříš až 47%
Tam jsi ještě nebyl!
5568 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?