Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Nemáte-li nic v plánu na víkend 14.-17., 21.-24.června nebo 28.6.-1.7., zaleťte si na návštěvu mafiánského města Neapol a udělejte si výlet do nedalekých Pompejí nebo na sopku Vesuv. Odlet je v pátek brzy ráno z Prahy a přílet zpět v pondělí dopoledne.

Letenky z Prahy do Neapole

Výhodou je opravdu akční cena letenek. Zpáteční letenky z Prahy zakoupíte na data 14.-17. a 21.-24.6. za 1.258 Kč! V ceně je zdarma přeprava příručního zavazadla o rozměrech 42 x 32 x 25 centimetrů. Podmínkou je být členem Wizzair Discount klubu, pokud členem nejste, automaticky jej zakupte při rezervaci, neboť úspora se dostaví již při první cestě. Pokud poletíte ve dvou, byla by cena bez zakoupení členství 3.596 Kč, pokud však zakoupíte i členství, výsledná cena letenek + poplatku za členství je pouze 3.266 Kč.

Letiště v Neapoli (NAP) se nachází přímo u města. Pokud se vydáte z letiště s městskou hromadnou dopravou, zaplatíte pouze 1€ za přesun.

LEVNÉ ubytování v 3*H se snídaní!

Největším lákadlem těchto prodloužených víkendů jsou extra levné hotely! Doporučuji pořídit nejlevnější 3* hotely vč. snídaně. Poloha je přesně v centru a ceny jsou opravdu lákavé - méně jak 450 Kč na noc pro osobu. Očekávám velký zájem, proto upozorňuji na to, že ceny jsou platné v době publikace příspěvku.

Rezervujte si hotel ještě dnes ať nepřijdete zkrátka, ceny si o to říkají!

Nechcete se spoléhat na městskou hromadnou dopravu a meziměstské vlaky? Rezervace automobilu s vyzvednutím na letišti stojí na uvedené víkendy 2.440 Kč. Online rezervace v našem srovnávači cen zde - autopůjčovny letiště Neapol. Případně porovnejte tento tip na prodloužený víkend v Neapoli se zájezdy do Neapole od cestovních kanceláří.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Pláže v Hurghadě
ušetříš až 50%
Tam jsi vždycky chtěl!
Burj Khalifa v mlze
ušetříš až 41%
Jedem!
Prodloužený víkend v Dubaji
4 388 Kč
2021-11-29T09:19:16+01:00 7 komentářů
Flag Beach
ušetříš až 38%
Jedem!
Ryanair
ušetříš až 75%
Všude dobře, co doma!
5228 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?