Eurovíkend (pá-ne): Milán, 4* hotelu vč. snídaně - 2.256 Kč.

Jak akci využít?

Pokud plánujete ještě letos vzdálenější eurovíkend, můžete využít této nabídky na luxusnější ubytování v Miláně. 4* hotel řetězce Starhotels je umístěný 30 minut jízdy MHD od samotného centra Milána. V ceně 1.372 Kč naleznete ubytování pro 2 osoby vč. snídaně formou. Termíny do 24.prosince s možností rezervace pouze do středy 10:00.

Online rezervace 4* hotelu v Milánu za 1.372 Kč >>

Letenky z Prahy do Milána zakoupíte např. u společnosti Wizzair. Se společností Ryanair se můžete vydat z Brna nebo Bratislavy. Letenky Vás nepřijdou dráž jak na 1.200 Kč.

[insetleft title="Balíček za 2.481 Kč"]Letenky + transfér z letiště + 2 noci v 4*[/insetleft]Příkladem může být eurovíkend 30.listopadu - 2.prosince s odletem v 10:50 z Prahy za 884 Kč za osobu - letenky naleznete na straně společnosti Wizzair. Následně využitím transféru z letiště Bergamo (BGY) do centra Milána a zpět za 9€ + ubytováním na 2 noci za 2.745 Kč pro 2 osoby docílíte velmi zajímavé ceny. Celkem vyjde tento víkend v 4* hotelu v Miláně dvě osoby na 4.963 Kč.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem do Evropy za polovic
-50 %

To budou fotky!

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

To budou fotky!

Další akce