Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Jelikož o nějaký zajímavý levný tarif do světa né a né zavadit, zkouším prohledávat alespoň zajímavé nabídky hotelů. Naštěstí má snaha přináší občas i to ovoce. ;)

Další zajímavou destinací, řekl bych, že dle statistik tou nejzajímavější, je Paříž. Kdo by neznal hlavní stěžejní pilíře Paříže jako jsou: Eiffelova věž, Moulin Rouge, Sacré Coeur a další. Tohle vše teď můžete vidět na vlastní oči a vychutnat si tak francouzskou atmosféru se vším všudy. A aby toho nebylo málo, ubytování jak bývá zvykem bude znovu v luxusnějším hotelu za super cenu. (Pokud někdo nepotřebuje vyloženě nadstandardní kvalitu, ceny hotelů začínají v Paříží na ceně 1.070 Kč - nabídku můžete shlédnout zde).

Ubytování doporučuji v tomto 4* hotelu Paris Montmartre Sacré Coeur, který je právoplatným členem řetězce Mercure - kvalita je tedy na místě! Obrovským plusem je fakt, že  hotel leží pár kroků od samotného Sacré Coeur a Moulin Rouge - tedy na jedná z hlavních turistických tras v centru (3 noci za 7.492 Kč pro 2 osoby).

Dopravou sice mnohé z Vás nenadchnu, jelikož se nejedná o žádný levný tarif. Vzhledem k tomu, že příspěvek je o jednom z nejdražších měst v Evropě,tak mi to snad i prominete. Letenky z Prahy na hlavní letiště Paříže Charles de Gaulle zakoupíte za cenu kolem 2.200 Kč na jakýkoli den v následujících měsících. Kupujte z oficiálních stránek dopravce, easyJet.

O tom jak se levně dopravit z letiště do centra se dozvíte informacích o letiště CDG.

Hotel leží u stanice metra Blanche ma modré lince č.2 - pro přehlednost přikládám schéma Pařížského metra.

A jako naposled, příklad a cena celého eurovíkendu. Čtvrtek - neděle, 26.-29.července vyjde 2 osoby na 3 noci ve 4* hotelu + letenky na velmi zajímavých 12.492 Kč. Na největší turistickou sezónu, hotel v centru a nejdražší destinaci ze střední Evropy je to jistě cena výtečná a dle mě, má na tomto serveru zasloužené místo.

 

 

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Mauritius pláže
ušetříš až 26%
Tam to bude krásný!
Domky na Madeiře
ušetříš až 33%
Jedem!
Almadraba
ušetříš až 49%
Tam jsi ještě nebyl!
K moři do Alicante z Prahy
3 048 Kč
2022-05-19T12:02:42+02:00 0 komentářů
Tropea - Kalábrie
ušetříš až 64%
Tam jsi vždycky chtěl!
5455 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?