Mapa

Eurovíkend: Paříž 4* hotel - 6.246 Kč.

0 komentářů
2012-05-17T19:11:20+02:00

O akci

Jelikož o nějaký zajímavý levný tarif do světa né a né zavadit, zkouším prohledávat alespoň zajímavé nabídky hotelů. Naštěstí má snaha přináší občas i to ovoce. ;)

Další zajímavou destinací, řekl bych, že dle statistik tou nejzajímavější, je Paříž. Kdo by neznal hlavní stěžejní pilíře Paříže jako jsou: Eiffelova věž, Moulin Rouge, Sacré Coeur a další. Tohle vše teď můžete vidět na vlastní oči a vychutnat si tak francouzskou atmosféru se vším všudy. A aby toho nebylo málo, ubytování jak bývá zvykem bude znovu v luxusnějším hotelu za super cenu. (Pokud někdo nepotřebuje vyloženě nadstandardní kvalitu, ceny hotelů začínají v Paříží na ceně 1.070 Kč - nabídku můžete shlédnout zde).

Ubytování doporučuji v tomto 4* hotelu Paris Montmartre Sacré Coeur, který je právoplatným členem řetězce Mercure - kvalita je tedy na místě! Obrovským plusem je fakt, že  hotel leží pár kroků od samotného Sacré Coeur a Moulin Rouge - tedy na jedná z hlavních turistických tras v centru (3 noci za 7.492 Kč pro 2 osoby).

Dopravou sice mnohé z Vás nenadchnu, jelikož se nejedná o žádný levný tarif. Vzhledem k tomu, že příspěvek je o jednom z nejdražších měst v Evropě,tak mi to snad i prominete. Letenky z Prahy na hlavní letiště Paříže Charles de Gaulle zakoupíte za cenu kolem 2.200 Kč na jakýkoli den v následujících měsících. Kupujte z oficiálních stránek dopravce, easyJet.

O tom jak se levně dopravit z letiště do centra se dozvíte informacích o letiště CDG.

Hotel leží u stanice metra Blanche ma modré lince č.2 - pro přehlednost přikládám schéma Pařížského metra.

A jako naposled, příklad a cena celého eurovíkendu. Čtvrtek - neděle, 26.-29.července vyjde 2 osoby na 3 noci ve 4* hotelu + letenky na velmi zajímavých 12.492 Kč. Na největší turistickou sezónu, hotel v centru a nejdražší destinaci ze střední Evropy je to jistě cena výtečná a dle mě, má na tomto serveru zasloužené místo.

 

 

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2012-05-17T20:11:20+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce