Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Silvestr se blíží a tímto započnu nový "seriál" eurovíkendů. Od teď se budu snažit každý den přidat nějaký ten tip na silvestrovský pobyt v evropské metropoli.

1. příspěvek se týká asi nejoblíbenějšího města Evropy, Londýna! Zpáteční letenky na data 31.12. - 2.1.2013 (lze individuálně i pozměnit dle přiloženého náhledu) zakoupíte za 2.644 Kč se společností Wizzair - připomeňme si však změnu pravidel ohledně kabinových zavazadel. Informace o letišti Luton (LTN).

Ubytování na těchto pár dní vychází v 2*hotelu nedaleko centra, snadná dostupnost je prioritou, na 3.433 Kč. Cena je za 2 osoby na 2 noci vč. snídaní a storna ZDARMA. Rezervovat pokoj můžete zde >>

Chtě nechtě, za Silvestra v Londýně (letenka + ubytování se snídaní) nedáte více jak 4.360 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
To musíš vidět!
Ragusa
ušetříš až 60%
To musíš vidět!
Gambie
ušetříš až 36%
Tam to bude krásný!
Milán Duomo
ušetříš až 70%
A už tam budem?
5512 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Londýn
Spojené Království

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království