Eurovíkend: Vídeň, 4* hotel se snídaní - 2.589 Kč.

Před 6 lety

Jak akci využít?

Díky své oblíbenosti patří Vídeň mezi dražší města, která nenabízejí moc často šanci k levnému zakoupení ubytování. Dnes je však příležitost si pořídit pokoj ve 4* hotelu 1060 Vienna za 2.008 Kč na noc pro 2 osoby s možností pobytu 1 dítěte zdarma.

Pokud nechcete jezdit do Vídně osobním automobilem, můžete využít spoje společnosti Eurolines, která nabízí zpáteční jízdenky již za 580 Kč !

Například víkendový pobyt od pátku do neděle můžete pořídit za 5.177 Kč pro 2 osoby (+1 dítě). Jako příklad uvádím odjezd z Prahy v 13:00 v pátek 20.července a zpět z Vídně v 18:00 v neděli. Ubytování ve 4* hotelu se snídaní a wifi připojením zdarma pořídíte za 4.017 Kč.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Tyha

kde se dají najít ty jízdenky za 580,-? já tam vidím zpáteční pouze za 891,- a 950,-, tak nevím, jestli nehledám špatně..

Avatar uživatele cestujlevne

Vyberte zemi Rakousko, Vídeň, zvolte obousměrnou jízdenku a data. Pokud  budete kupovat s dostatečným předstihem, můžete najít jízdenky za 580 Kč - viz příloha. U každé jízdenky je několik tarifů, samozřejmě kupujeme ty nejlevnější :)) Pokud budete mít ještě nějaké dotazy, ptejte se ! :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Květnové výlety za sluněním z Bratislavy do Burgasu
-74 %

Hurá za zážitky!

Jarní Kalifornie na lehko z Berlína
-40 %

To musíš vidět!

Na úchvatný ostrov Réunion z Prahy přes Paříž
-32 %

Všude dobře, co doma!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Rakousko  

Ideální na víkend, ještě lepší na týden

Málokdo by nevěděl, kde leží Rakouská republika. Mimo České republiky a Slovenska sousedí na severu s Německem, na západě s Lichtenštejnskem a Švýcarskem, na jihu s Itálií a Slovinskem a na východě s Maďarskem.

Rakousko není jen Vídeň. Objevte nádherná jezera, překrásné hory, hrady, zámky a v neposlední řadě nespočet historických měst v čele s Grazem, Lincem a Salzburgem.

Země vás okouzlí i v čase vánočním, kdy se napříč celým Rakouskem konají vyhlášené a svařeným vínem provoněné vánoční trhy. Po Novém roce vyrazte do rakouských Alp na skvělé lyžování v místních lyžařských střediscích.

Průvodce pro Rakousko