Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Díky své oblíbenosti patří Vídeň mezi dražší města, která nenabízejí moc často šanci k levnému zakoupení ubytování. Dnes je však příležitost si pořídit pokoj ve 4* hotelu 1060 Vienna za 2.008 Kč na noc pro 2 osoby s možností pobytu 1 dítěte zdarma.

Pokud nechcete jezdit do Vídně osobním automobilem, můžete využít spoje společnosti Eurolines, která nabízí zpáteční jízdenky již za 580 Kč !

Například víkendový pobyt od pátku do neděle můžete pořídit za 5.177 Kč pro 2 osoby (+1 dítě). Jako příklad uvádím odjezd z Prahy v 13:00 v pátek 20.července a zpět z Vídně v 18:00 v neděli. Ubytování ve 4* hotelu se snídaní a wifi připojením zdarma pořídíte za 4.017 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Tyha
Tyha

kde se dají najít ty jízdenky za 580,-? já tam vidím zpáteční pouze za 891,- a 950,-, tak nevím, jestli nehledám špatně..

před 10 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

Vyberte zemi Rakousko, Vídeň, zvolte obousměrnou jízdenku a data. Pokud  budete kupovat s dostatečným předstihem, můžete najít jízdenky za 580 Kč - viz příloha. U každé jízdenky je několik tarifů, samozřejmě kupujeme ty nejlevnější :)) Pokud budete mít ještě nějaké dotazy, ptejte se ! :)

Přidat odpověď
před 10 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Canal Grande most
ušetříš až 66%
Tam chceš!
Sicílie
ušetříš až 59%
Tam jsi vždycky chtěl!
Madridská katedrála
ušetříš až 62%
Honem, dokud jsou místa!
Bordeaux most
ušetříš až 66%
A už tam budem?
5551 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Rakousko
Rakousko

Ideální na víkend, ještě lepší na týden

Málokdo by nevěděl, kde leží Rakouská republika. Mimo České republiky a Slovenska sousedí na severu s Německem, na západě s Lichtenštejnskem a Švýcarskem, na jihu s Itálií a Slovinskem a na východě s Maďarskem.

Rakousko není jen Vídeň. Objevte nádherná jezera, překrásné hory, hrady, zámky a v neposlední řadě nespočet historických měst v čele s Grazem, Lincem a Salzburgem.

Země vás okouzlí i v čase vánočním, kdy se napříč celým Rakouskem konají vyhlášené a svařeným vínem provoněné vánoční trhy. Po Novém roce vyrazte do rakouských Alp na skvělé lyžování v místních lyžařských střediscích.

Průvodce pro Rakousko