Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Chcete-li ještě letos strávit exotickou dovolenou, můžete využít aktuální akce společnosti SriLankan Airlines, která nabízí zpáteční letenky na trase  Frankfurt - Maledivy jen za 383,72 €, resp. 9.815 Kč. V ceně je standardní zavazadlo o hmotnosti 32 kg.

Na zpáteční cestě máte delší stopover v Colombu na Srí Lance, určitě využijte ke krátké prohlídce.

Doprava na letiště ve Frankfurtu

Kromě dopravy vlastním automobilem se na letiště ve Frankfurtu dostanete například žlutým autobusem Student Agency, za nejlevnější zpáteční jízdenku mezi Prahou a letištěm Frankfurt zaplatíte 1.690 Kč, další možností je využít národního dopravce ČSA, kde za zpáteční letenku zaplatíte cenu 3.000 Kč, v ceně je zavazadlo k odbavení do 23 kg.

Pokud máte blíže letiště v polských Katovicích, přímé spojení do Frankfurtu zajišťuje Lufthansa, zpáteční letenky jsou za 498 polských zlotých, tj. 3.040 Kč.

Z letiště na ostrov Maafushi

Letiště je umístěné na samotném ostrůvku, proto je nutné započít cestu krátkým převozem. Cesta loďkou z letiště na hlavní ostrov Malediv - Male, trvá přibližně 10 minut a cena za jednu osobu činí 1$ - 20 Kč. V Male máte na výběr. Buďto přečkat alespoň jednu noc a prohlédnout si i tento ostrov nebo se rovnou přesunout na druhou stranu ostrova, odkud odjíždí transfery na okolní ostrůvky. Osobně doporučuji přespat jednu noc na Male před zpáteční cestou. Ubytování na Male pro 2 osoby začíná na 800 Kč.

Mezi odlehlými stranami ostrova se dostanete taxíkem, cena se pohybuje od 2 do 5$. Následně již zbývá zaplatit 2,5$ za trajekt z Male na Maafushi, který odjíždí každý den mimo pátek v 10:00 a 14:30.

Ubytování na Maafushi

Cestu na ostrov Maafushi jsem popsal především proto, že na tomto ostrově naleznete cenově přijatelnou nabídku ubytování. Nejlevnější dvoulůžkový pokoj se snídaní na 7 denní pobyt např. od 1.-8. prosince (odlet 30. listopadu, návrat 9. prosince) vyjde na 8.226 Kč (včetně daní a poplatků).

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele potapec35
potapec35

Díky za tip, koupeny dvě letenky na 23.10 - 4.11, až se vrátím podám zprávu :-) (letenky koupeny 8.10)

před 9 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Určitě uvítáme nějaké postřehy, praktické rady. Hezký pobyt přeje tým cestujlevne.com

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele LiborS
LiborS

Nějak ty ceny nemohu objevit. Dělám chybu nebo už jsou pryč?

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ano, už jsou fuč.. Neboj, Condor jistě přijde taktéž se zajímavými cenami.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele Evelinkac
Evelinkac

Dobry den, vcera jsem si zakoupila dve letenky. Zadali jsme cislo karty a veskere info. Chtela jsem se zeptat, letenky nam prijdou na mail? Nebo jak se postupuje dale? Je potreba. Provest check in?? Dekuji

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den, určitě Vám musí dorazit nějaký email s rezervačními údaji. Letenky obdržíte na letišti u check-in přepážky. 1) zkontrolujte si účet, zda transakce proběhla 2) zkontrolujte si spamovou složku ve Vašem emailu

před 9 lety
Avatar uživatele Evelinkac
Evelinkac

Chtela jsem se zeptat, zda se daji letenky zrusit nebo orebookovat na jine osoby? Meli jsme letet od 15.11.-21.12. Ale nahla zivotni situace nam to nedovoli. Dekuji za info.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Barcelona
ušetříš až 70%
Tam to bude krásný!
Barcelona z Prahy během října
1 065 Kč
2022-06-29T10:43:09+02:00 1 komentář
Kostarika
ušetříš až 31%
Všude dobře, co doma!
Turin
ušetříš až 73%
Tam to bude krásný!
Algarve
ušetříš až 46%
Tam jsi vždycky chtěl!
Prázdninové Faro z Prahy
4 328 Kč
2022-06-27T20:04:26+02:00 0 komentářů
5508 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Maledivy
Maledivy

Ráj v Indickém oceánu

Maledivy (anglicky Maldives) se nachází v Indickém oceánu v oblasti rovníku asi 500 km jihozápadně od břehů Indie. Maledivy jsou zapsány v Guinessově knize rekordů jako nejplošší země světa (žádné místo neleží více než 2,5 m nad mořskou hladinou).

Maledivy tvoří tisíce malých ostrůvků, které jsou omývány křišťálově průzračnou vodou a písek na plážích je jemný a bílý tak jako nikde jinde na světě. To celé dokresluje azurově modré nebe bez jediného mráčku a vzrostlé kokosové palmy.

Průvodce pro Maledivy