Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Jedna super akce do Brazílie skončila, co bychom to však byli za web, kdybychom nenabídli další skvělou akci? Akci do Ria střídá akce do New Yorku. Letenky na trase Ženeva - New York - Milán zakoupíte za 7.535 Kč a to také na období do konce letošního roku. Nechť jsou příkladem termíny 8.-15.XI, 10.-16.XI, 20.-26.XI a 10.-16.XII atd. (Je jich opravdu mnoho!).

Jak do Ženevy? Nejsnadnější cesta vede přes Budapešť (BUD). Jízdenky z Prahy zakoupíte u Eurolines za 350 Kč nebo u Orangeways za cca 400 Kč. Odtud pak letecky s easyJetem do Ženevy - dle výběru termínů lze nakombinovat i let bez nutnosti s přespáním!

A z Milána (MXP) do Prahy? Jednoduše, přímou linkou od easyJetu do Prahy za pár šupů. Případně to můžete vzít z Bergama (BGY) do Brna/Prahy.

Něco málo k easyJetu: letenky kupujte najednou v jedné rezervaci. Tzn. zakoupíte najednou letenky pro všechny osoby na linkách Budapešť – Ženeva a Milán – Praha. Ušetříte tak na poplatku, který je stanoven na 270 Kč za rezervaci (bude tedy tato suma rozpočítána mezi osoby). A poslední rada nakonec jak zaplatit na letenkách ještě méně je zde – Jak na letenky u easyJet

Příklad cesty 25.11.-4.12.  z Prahy bez nutnosti nocování za : Cesta do Budapešti závisí opravdu na Vás, cenově jsou termíny stejné a záleží jen na tom, kolik a jestli vůbec toho chcete vidět z Budapešti (400 Kč). Let z Budapešti na křídlech easyJet je 25.11. v 10:20, přílet v 12:20 (519 Kč). Dále odlet v 18:40 s Alitalií - pobyt v USA - zpět odlet 3.prosince a přílet 4.prosince v 7:20 do Milána. Ten samý den let do Prahy s easyJetem v 10:30 (případně i v 19:35) a cena (451 Kč). Celkem tedy zaplatíte s odjezdem a návratem do Prahy necelých 9.000 Kč ! Seskládat se dá samozřejmě x termínů - vše je jen na Vás. PS: z Budky lze letět již za 339 Kč !!! PS: letenky s easyJetem nezahrnují zavazadlo, to stojí 370 Kč za let, doporučuji tedy udělat to samé, co jsem udělal loni - vyleťte jen s baťůžkem a zavazadlo dokupte jen na zpáteční cestu :-) PSPS: kabinové zavazadla se u easyJetu neváží !

Vízum: vzhledem k různým "podvodným webům" které nabízejí vyřízení vstupního víza s poplatkem, dávám odkaz na stránky zřízené vládou USA - tedy ESTA za 14$ na 2 roky - https://esta.cbp.dhs.gov/esta/

Ubytování v New Yorku je dostupné již za 1.192 Kč. Osobně Vám však z vlastní zkušenosti doporučuji tento kvalitní 3* hotel Best Western Plaza! Stojí 1.998 Kč pro 2 osoby/noc vč. snídaně. Stanici metra máte ani né minutku chůze od hotelu a na dolní Manhattan dojedete pohodlně s jedním přestupem do půl hodiny. U Central Parku jste za 5 minut jízdy metrem. Tak na co ještě čekáte ? Nakupte na Vánoce v USA !

 

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele narayen
narayen

Vykradač hrobek a tarifů. Mrdka Narayen, Dave a spousta dalších. Pozor PODVODNIK!!!!

před 9 lety
Avatar uživatele ladislavcarda
ladislavcarda

Moment moment, jak to myslíte? Rád by mě to zajímalo.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Pláže v Hurghadě
ušetříš až 50%
Tam jsi ještě nebyl!
Burj Khalifa v mlze
ušetříš až 41%
Jedem!
Prodloužený víkend v Dubaji
4 388 Kč
2021-11-29T09:19:16+01:00 7 komentářů
Flag Beach
ušetříš až 38%
To budou fotky!
Ryanair
ušetříš až 75%
Honem, dokud jsou místa!
5228 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?