Algarve

Extra levné letenky na Madeiru z Katovic - 2.590 Kč.

28 komentářů
2015-06-20T08:26:04+02:00

O akci

Číháte-li stále na nějaký vhodný last minute směrem na ostrovy v Atlantiku, zkuste letos vyrazit na úžasný portugalský ostrov Madeira. Na tomto ostrově si na své přijdou především milovníci přírody, protože ta je skutečně nádherná. Nejlépe ji poznáte procházkami podél levád, kterými je Madeira propletená. Každá leváda je unikátní a při procházkách narazíte třeba na vavřínový les nebo na krásné vodopády či vyhlídky. Ti odvážnější mohou vyrazit na střechu Madeiry, Pico Ruivo.

Aktuálně nabízí letenky na Madeiru za opravdu směšnou cenu polská cestovka TUI, která doprodává kapacity na charterových letech z polských Katovic. Zpáteční letenka je k mání za suprových 397 zlotých neboli 2.590 Kč. Odlet je ve středu příští týden, návrat pak o týden později.

  • Rezervuj letenku Katovice – Funchal za 397 PLN / 2.590 Kč na TUI.pl
  • Termín: 24. června – 1. července
  • Dostupnost 6 míst (limit rezervačního systému)
Lety jsou operovány polskou aerolinkou Enter Air, v ceně letenky je tedy zavazadlo k odbavení do 20 kg. Občerstvení během letu je za poplatek. Mezipřistání v Poznani není přestup, slouží jen k vystoupení cestujících, kteří v Poznani končí.

Dojezd na letiště Katovice

Na letiště Katowice-Pyrzowice se pohodlně a rychle dostanete po dálnici D1/A1, z Ostravy je to asi hodina jízdy. Zaparkujte na parkingu P1 před budovou terminálu. Pro auta s českou a slovenskou poznávací značkou nabízí letiště slevu 90 % z parkovného, za týden zaplatíte 13 zlotých (90 Kč). Pro uplatnění slevy musíte při výjezdu z parkoviště předložit kartu Fly Silesia, kterou zdarma dostanete na informační přepážce letiště.

Pokud nemáte možnost se na letiště dopravit autem, můžete využít služeb Tigerexpress, zpáteční jízdenku z Ostravy na letiště Katovice pořídíte v akční ceně za 598 Kč.

Na Madeiře

Pokud byste si chtěli vypůjčit auto, může to být vzhledem k pozdnímu příletu problém. Většina půjčoven má otevřeno do půlnoci. Bez potíží si však můžete auto vypůjčit následující den v centru Funchalu a pak jej vrátit před odletem na letišti. Pronájem vychází na cca 700 Kč na den. Vyhněte se půjčovně Goldcar! Nebudete-li mít v plánu pronájem auto, na autobusovém nádraží v centru Funchalu chytnete autobusy do všech koutů ostrova, proto hledejte ubytování právě ve Funchalu.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-06-20T08:26:04+02:00

28 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce