Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

V aktuální promo akci společnosti Korean air naleznete zvýhodněné letenky do Austrálie a Oceánie. Oproti obvyklým cenám z Prahy tak ušetříte až několik tisíci korun. Letenky vyzývají k cestám do divoké Austrálie, panenského Nového Zélandu a ostrovního státu v Oceánii pro zimní dovolenou - Fidži. Při zpáteční cestě je vzhledem k delšímu přestupu dostatek času i na prohlídku Soulu.

  • Rezervuj letenku na cestujlevne.com/letenky
  • Cestovní období: 15.10.-07.12.2013 a 08.01.-31.03.2014
  • Maximální doba pobytu 3 měsíce
  • Prodej omezen do 30.září
Dostupné destinace a ceny: Letenky na Fidži

Kde a za kolik se ubytovat

Apartmány po celém světě můžete rezervovat za přívětivé ceny prostřednictvím portálu Airbnb.cz, využijte však slevu 495 Kč na svou první rezervaci – sleva 495 airbnb.cz

Hotely v Austrálii nabízí lepší standard, který je však vykoupen vyšší cenou. Ubytování v hotelu tak můžete rezervovat v Sydney od 602 Kč.

Hotely na Novém Zélandu najdete na této stránce Nový Zéland – hotely, kde je přehled všech hotelů se slevou 50% a více! Konkrétně levné ubytování v Aucklandu pořídíte jen za 679 Kč za noc pro 2 osoby.

Hotely na Fidži Vás mile překvapí svou cenou, dovolená již na místě není příliš drahá, veškeré finance tak přijdou pouze na letenky. Hotelové pokoje v Nadi zarezervujete od 335 Kč.

K detailnějšímu prozkoumání australské přírody Vám dopomůže půjčení osobního automobilu. Sazba za 14 denní pronájem auta s půjčením v Melbourne na letišti a vrácením v Sydney na letišti začíná na 18 tisících. Vyhledejte si nejlepší ceny renomovaných autopůjčoven v Sydney a v Melbourne. Oproti tomu týdenní pronájem v Aucklandu Vás vyjde jen na 5.500 Kč –auto na letišti v Aucklandu.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Ragusa
ušetříš až 60%
A už tam budem?
Gambie
ušetříš až 36%
A už tam budem?
Milán Duomo
ušetříš až 70%
To budou fotky!
Barcelona
ušetříš až 70%
Tam jsi ještě nebyl!
Barcelona z Prahy během října
1 065 Kč
2022-06-29T10:43:09+02:00 3 komentáře
5511 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Fidži
Fidži

Tropický ráj uprostřed Pacifiku

Fidži (anglicky Fiji, fidžijsky Matanit ko Viti) naleznete 2.600 kilometrů východně od Austrálie a asi 1.800 kilometrů od Nového Zélandu. Nejbližším sousedem je ostrov Samoa ležící asi 700 kilometrů severovýchodním směrem.

Pacifický ráj jménem Fidži si získá srdce všech cestovatelů svými nádhernými souostrovími s nekonečně dlouhými bílými plážemi, azurově modrou vodou, barevnými korály a panenskou přírodou. Na slunečných plážích lemovaných kokosovými palmami potkáte srdečné místní obyvatele, kteří mají úsměv stále na tváři a rozhodně nikam nespěchají.

Průvodce pro Fidži