Jak akci využít?

V aktuální promo akci společnosti Korean air naleznete zvýhodněné letenky do Austrálie a Oceánie. Oproti obvyklým cenám z Prahy tak ušetříte až několik tisíci korun. Letenky vyzývají k cestám do divoké Austrálie, panenského Nového Zélandu a ostrovního státu v Oceánii pro zimní dovolenou - Fidži. Při zpáteční cestě je vzhledem k delšímu přestupu dostatek času i na prohlídku Soulu.

  • Rezervuj letenku na cestujlevne.com/letenky
  • Cestovní období: 15.10.-07.12.2013 a 08.01.-31.03.2014
  • Maximální doba pobytu 3 měsíce
  • Prodej omezen do 30.září
Dostupné destinace a ceny: Letenky na Fidži

Kde a za kolik se ubytovat

Apartmány po celém světě můžete rezervovat za přívětivé ceny prostřednictvím portálu Airbnb.cz, využijte však slevu 495 Kč na svou první rezervaci – sleva 495 airbnb.cz

Hotely v Austrálii nabízí lepší standard, který je však vykoupen vyšší cenou. Ubytování v hotelu tak můžete rezervovat v Sydney od 602 Kč.

Hotely na Novém Zélandu najdete na této stránce Nový Zéland – hotely, kde je přehled všech hotelů se slevou 50% a více! Konkrétně levné ubytování v Aucklandu pořídíte jen za 679 Kč za noc pro 2 osoby.

Hotely na Fidži Vás mile překvapí svou cenou, dovolená již na místě není příliš drahá, veškeré finance tak přijdou pouze na letenky. Hotelové pokoje v Nadi zarezervujete od 335 Kč.

K detailnějšímu prozkoumání australské přírody Vám dopomůže půjčení osobního automobilu. Sazba za 14 denní pronájem auta s půjčením v Melbourne na letišti a vrácením v Sydney na letišti začíná na 18 tisících. Vyhledejte si nejlepší ceny renomovaných autopůjčoven v Sydney a v Melbourne. Oproti tomu týdenní pronájem v Aucklandu Vás vyjde jen na 5.500 Kč –auto na letišti v Aucklandu.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 74%
Tam jsi ještě nebyl!
Levné Jordánsko z Prahy
918 Kč
2019-09-13T17:03:00+02:00 0 komentářů
ušetříš až 61%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 13%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 42%
Všude dobře, co doma!
4463 starších akcí
Zavřít boční panel
Fidži

Tropický ráj uprostřed Pacifiku

Fidži (anglicky Fiji, fidžijsky Matanit ko Viti) naleznete 2.600 kilometrů východně od Austrálie a asi 1.800 kilometrů od Nového Zélandu. Nejbližším sousedem je ostrov Samoa ležící asi 700 kilometrů severovýchodním směrem.

Pacifický ráj jménem Fidži si získá srdce všech cestovatelů svými nádhernými souostrovími s nekonečně dlouhými bílými plážemi, azurově modrou vodou, barevnými korály a panenskou přírodou. Na slunečných plážích lemovaných kokosovými palmami potkáte srdečné místní obyvatele, kteří mají úsměv stále na tváři a rozhodně nikam nespěchají.

Průvodce pro Fidži