New York

Florida: letenky do slunného Miami - 11.008 Kč.

10 komentářů
2014-01-04T15:58:32+01:00

O akci

Zimu nemá nikdo rád, uleťte jí za Sluncem na floridské pláže. Vychutnejte si atmosféru pravé Ameriky nebo dejte šanci plavbě na Bahamy.

Aktuálně lze rezervovat zpáteční letenky z blízkého Lipska do Miami za 11.008 Kč. Do Lipska dojedete z Prahy do 3 hodin.

Letenky jsou také dostupné v průběhu dubna a května za cenu 12.809 Kč. Pro vstup na území USA postačí elektronická žádost ESTA. Tu vyřídíte během pár minut za poplatek 14$ s dobou platnosti 2 let.

Při cestě můžete zvolit delší přestup v Amsterdamu, New Yorku nebo obou městech zároveň - ubytování je však ve Vaší režii. (Amsterdam, New York).

Změnu termínu a počet cestujících změníte kliknutím na odkaz Nové vyhledávání. Pokud byste si nevěděli rady, nechť vám poslouží náš podrobný návod.

Půjčení auta na Floridě

K průzkumu floridského pobřeží a vnitrozemí doporučuji vypůjčit osobní automobil, nejlépe však kabriolet. Automobil v nejnižší kategorii můžete mít již za 485 Kč / den s možností vyzvednutí i vrácení na letišti. Srovnejte nabídky lokálních autopůjčoven.

Díky půjčenému autu se přesuňte například do West Palm Beach, Fort Lauderade či Boca Raton, kde naleznete větší klid od cestovního ruchu a tím i levnější hotely.

Ubytování na Miami Beach

Vedle nabídky hotelů na Miami Beach, které nabízí ubytování pro dva od 950 Kč doporučuji taktéž porovnat nabídky mezi jednotlivými prodejci, kde lze občas vychytat zajímavé akce u méně známých, ale stále prověřených webů.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-01-04T15:58:32+01:00

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce