Francie: babí léto a víkendy v Paříži - 1.895 Kč.

Jak akci využít?

Pod rouškou babího léta se můžete vydat do města zamilovaných - Paříže. Pokud však upřednostňujete letní prázdninové termíny, letenky vás vyjdou pouze o 135 Kč více. Navštivte Eiffelovu věž, plujte po Seině či vyjeďte z centra do kouzelných zahrad ve Versailles.

Po aktualizaci cen zakoupíte zpáteční letenky z Prahy do Paříže za 69€ / 1.895 Kč. K celé rezervaci (nezávisle na počtu osob) je připočítán poplatek ve výši 10€ / 270 Kč.

Po vyhledání letenky přepněte na Monthly view a uvidíte tento přehledný kalendář s termíny. V ceně je příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 35 x 25 cm a hmotnosti 10 kg.

Po příletu na letiště Orly se dopravíte do města pomocí tramvajové linky jezdící z letiště na stanici pařížského metra Villejuif-Louis Aragon. Budete  potřebovat 1 jízdenku na každý druh dopravy, proto kupte rovnou tzv. carnet, tj 10 kusů za 13.70€.

Jak je to s hotely?

Kde se ubytovat? V bezprostřední blízkosti centra Paříže se vám může výsledný rozpočet velmi znelíbit, proto doporučuji hledat ubytování v cca 3 km okruhu od místa hlavního dění – rozhodně se vyhněte hotelům mimo první městský okruh, odtud byste dojížděli každý den i hodinu a více. Přednastavený filtr pro vyhledání hotelů v Paříži >>

[start][prilet]Paříž[/prilet][odlet]Praha[/odlet][mezikrok][ory][prg][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

25 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele davha

Ahoj, není zde na stránkách někde popsána městská hromadná doprava v Paříži? Ceny, trasy, slevy ... Díky D:

Ahoj, tady máme http://mapa-metra.cz/pariz/

Avatar uživatele petrklacek1

Ahoj, chtěl bych se zeptat, moc tomu nerozumim..:( chtěl bych poprvé využít takové nabídky, a v nadpise se píše, že po aktualizaci cen se dostanu s cenou zpáteční letenky na 69eur, když si ovšem vyhledám potřebný datum, přejdu dále, tak se mi cena nezmění,a jsem stále na 120eur. co dělám prosím špatně?? Moc díky

Ahoj Petře, akce je 2 týdny stará. Přepni si vyhledávání do kalendáře, abys viděl více termínů - ceny mohou být již vyšší a na jiná data.

Avatar uživatele petrklacek1

super díky..snad se ještě objeví nějaká podobná akce na začátek srpna. :)

Avatar uživatele Tomáš

To je škoda, že přílety do Paříže jsou pokaždé v 22:50... Takže bych nic neušetřil, za taxík dám pomalu jak za letenku a takhle večer metro nejede. Poslední varianta je hotel v blízkosti letiště, ale to už si rovnou můžu zaplatit nějákou dražší letenku v dobrým čase... Škoda

Tomáši, tramvaj z letiště stihneš napohodu a tím i metro, které jezdí do 01:00.. Není vůbec nutné brát taxi.

Avatar uživatele kvapta

Zdravim, chci se zeptat jestli cena letu do parize je velmi vyhodna nebo jestli se oplati jeste pockat na nejakou dalsi akci..letet bych chtel v obdobi mezi cervencem az zarim. Diky

Zdravím, ano cena je velmi výhodná, proto tu také tento příspěvek visí. Nevím jakou máš představu za zpátečku do Paříže z Prahy, ale pod 1.500 se nikdy nedostaneš, kord v létě... Standard jsou 3-4 tisíce.

Avatar uživatele kvapta

diky, presne takovou odpoved jsem potreboval..nemel jsem vubec predstavu, kam se cena muze dostat a jaka je obvykla

Chápu, díky za podnět. Vím, že obecná neznalost trápí spoustu lidí a pak je těžké rozhodovat, něco s tím vymyslím. ;)

Avatar uživatele davha

Dobrý den, díky za inspiraci, letíme 7. srpna, návrat 10. srpna. Chceme do Disneylandu, nemáte nějaké návrhy na ubytování poblíž? Popřípadě nějaké info přímo o Disneylandu? Ještě jednou díky D.

Ahoj, do Disneylandu ti frčí červená linka metra ;)

Avatar uživatele kacavaculikova

Ahoj, mám takovej oříšek,..rezervuju letenky do Paříže na září...v červenci ale budu měnit příjmení. A teď nevím, jestli mám zadat svoje rodný nebo budoucí příjmení? děkuju K.

Ahoj Káťo, napiš takové, které budeš mít v době letu v cestovním dokladu (pas, občanka).

Avatar uživatele kacavaculikova

Díky, doufám, že s tím nebude nějaký problém. Když je na kreditce jiný příjmení než na rezervaci. Chtěla bych se ještě zeptat na další postup. Podle všeho rezervace proběhla. Ale žádný potvrzovací mail nepřišel. Je to v pořádku, bude to trochu trvat než údaje zpracují? Děkuju K.

Kreditka / rezervace je taktéž jedno. Nevím jak rychle chodí e-mail od transavie, ale předpokládám řádově v minutách. Mrkni také do spamu.

Avatar uživatele kacavaculikova

Všechno je v pořádku, děkuju moc :-) K.

Avatar uživatele ss1

Supeeer, přesně na tohle jsme čekali, vemem taťku do Paříže! 3 letenky koupeny ;)

Avatar uživatele frydova.nikola

Dobrý den, je to moje první objednávání letenk a vlastně první cesta letadlem :-D. Chtěla bych zde zakoupit 2 letenky na srpen. Mohl by mi někdo prosím poradit? Bojím se, abych něco neudělala špatně.

Dobrý den, s čím bude třeba poradit? :-) Na stránce si vyberete termín, počet osob a pak jen budete pokračovat v objednávkovém formuláři. Zavazadlo vám bude stačit příruční, takže to v druhém kroku odmítněte. A třetí krok je už platba :-)

Avatar uživatele frydova.nikola

právě spíš s platbou, to lze pouze kartou? Ne převodem? Nikola

Avatar uživatele frydova.nikola

Dobře, díky :).

Avatar uživatele misscat

Skvělé! Díky!

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Cestovatelská výzva: Z Prahy přes Bratislavu a Balkán do Asie s Emirates
-56 %

Tam chceš!

Nejlevnější letenky z Prahy nejen na Benátský karneval
-54 %

Tam to bude krásný!

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

Jedem!

Další akce