Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Skvělou kombinací letenek společností Ryanair a Transavia můžete letět na portugalský ostrov Madeira za pouhých 4.090 Kč. Využijete-li letenek z Norimberka do Porta za 60€, o kterých jsem informoval nedávno zde, a k nim přidáte letenky na trase Porto - Funchal, začínající na ceně 100€, máte skvělý trip okořeněn pevninskou i ostrovní Portugalskou kulturou.

Norimberk - Porto - 60€

Tento let lze zvolit na úterý či sobotu. Letenky budou skvěle navazovat na následující let Porto - Funchal, avšak zpět si uděláte minimálně 1 noc pauzu v Portu, jelikož zpáteční let letí v 6:30 ráno. Což však rozhodně nevadí.
  • Rezervujte na ryanair.com/nue-opo
  • Dostupné termíny za 30€
    • tam: 22, 25, 29.červen 2, 6, 9, 13, 16.července
    • zpět: 22, 25, 29.červen 2, 6, 9, 13, 16.července
Norimberk mají za humny především západočeši, cesta z Prahy na letiště však netrvá déle jak 3 hodiny.Na letišti v Norimberku zaparkujete za 39€ na 8 dní. Přehled cen najdete zde – parkování v Německu. Pokud však nechcete jet autem, vyplatí se linky společnosti Student agency. Jízdenky zakoupíte s ohledem na výchozí bod za pár stokorun.

Porto - Funchal - 100€

Letenky na trase Porto - Funchal zakoupíte od 100€, přičemž ke konečné rezervaci bude ještě přidán poplatek ve výši 5€, nezávisle na počtu osob. Dostupné termíny za nejnižší ceny přehledně ukazuje přiložený kalendář.

Prosím, mějte na paměti, že uvedené ceny nezahrnují odbavené zavazadlo. Proto si sbalte do batůžku, případně menšího kufru o maximální hmotnosti 10kg a rozměrech 55 x 40 x 20 cm.

Levné hotely

Funchal: Výhodnou nabídku Vám nepřekazí ani ubytování na Madeiře, v samotném Funchalu můžete rezervovat dvou-lůžkové pokoje od 515 Kč! Přehled nejnižších cen hotelů ve Funchalu. Plánujete-li větší průzkum ostrova, půjčte si auto. Pěti denní pronájem přijde na 3.800 Kč. Srovnat ceny autopůjčoven na Funchalu.

Porto: Vzhledem k možnosti pobytu i v samotném Portu, Vás jistě budou zajímat i ceny za ubytování v tomto městě. Nejnižší ceny v Portu začínají na 360 Kč!

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele lennie03
lennie03

Dobrý večer, chtěla bych Vás poprosit o vyhledání levných letenek na Madeiru - odlet 13.7.(+/- 2dny), návrat zhruba za 10 dní (22.7.). S cestováním na vlastní pěst bohužel ještě nemáme zkušenost - zajímalo by nás, zda se dá předpokládat, že ceny letenek půjdou ještě dolů.. Budeme vděční za každou radu. Děkujeme!!

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den, dle postupu uvedeném v příspěvku rezervujte letenky Norimberk - Porto na 13. - 23.7. Porto - Funchal na 14. - 22.7. Je nutné 2x přenocovat v Portu, jelikož časy letů příliš nesedí. Letenky z Norimberku do Porta, vč. letenek na Funchal a zpět rezervujte již nyní. Letenka Porto - Norimberk by mohla / nemusí o pár € jít níže. Osobně bych nakoupil vše najednou, úspora nebude příliš velká aby se dalo riskovat.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Sofie
ušetříš až 60%
A už tam budem?
Bosa
ušetříš až 67%
Honem, dokud jsou místa!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
To musíš vidět!
Borobudur
ušetříš až 59%
Tam chceš!
5559 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Algarve
Portugalsko

Surfařský ráj s chutí portského vína

Portugalsko je nejzazší zemí na jihozápadě Evropy. Nachází se na Pyrenejském poloostrově, o který se dělí se svým jediným sousedem – Španělskem. Celé pobřeží Portugalska ohraničuje Atlantský oceán. K této zemi náleží dvě autonomní oblasti – Azorské ostrovy a Madeira. 

Portugalsko je země mořeplavců, fotbalistů a surfařů. Od řeky Douro až po jižní město Faro nabízí tato země mnoho: krásu a neposkvrněnost Azorských ostrovů, hornatou a nepříznivou Madeiru, zkušenost se surfováním v Peniche (jedno z deseti nejlepších míst na surfování na světě), chuť Pastel de Nata v Lisabonu (jednoho z nejlepších dezertů na světě), degustace portského vína u řeky Douro v Portu. Stačí si jen vybrat a pak se jednoduše zamilujete.

Průvodce pro Portugalsko