Mapa

Havaj s odletem z Varšavy a Prahy - 17.572 Kč.

9 komentářů
2014-10-14T19:40:02+02:00

O akci

Dovolená na havajských bělostných pláží je na dosah díky spolupráci letecké společnosti British Airways a American Airlines. Letenky z Varšavy na Havaj a s návratem do Londýna jsou k dispozici již za 17.572 Kč. Dostupné jsou i letenky s odletem z Prahy už za 18.730 Kč.

Cena letenky zahrnuje jedno odbavené zavazadlo do 23 kg.

Průměrné ceny na Havaj se pohybují okolo 22-26 tisíc, v této nabídce můžete navíc libovolně kombinovat následující 4 ostrovy:

  • Oahu - letiště Honolulu (HNL)
  • Maui - letiště Kahului (OGG)
  • Kauai - letiště Lihue (LIH)
  • Hawaii - letiště Kona (KOA)
  • Při pobytu na Havajských ostrovech vám doporučujeme si sjednat cestovní pojištění
  • Letenky musí být vystaveny do 24. října 2014
  • Cestovní období: do 15. května 2015 (kromě vánočního období)

Přípoj do Varšavy a z Londýna

Do Varšavy jezdí z Prahy autobusy Polskibus. Další, často promované jízdenky nabízí také Simple express.

Není nad ideálnější letiště co do přípojů než Londýn. Letět můžeme do všech letišť v našem okolí s cenami nepřevyšující 1.000 Kč, mnohdy však ani 500 Kč. Nezapomeňte však na důležitý fakt, že se budete přesouvat mezi letišti. Z Heathrow pojedete metrem do centra, odkud už s easyBus nebo Terravision na letiště Luton, Stansted nebo Gatwick.

Přelety mezi Havajskými ostrovy

Přelety mezi jednotlivými Havajskými ostrovy lze objednat u letecké společnosti Islandair (ceny v rozmezí 65 - 90 $). Další aerolinky na Havajských ostrovech: Hawaiian Airlines a Mokuleleairlines.

Ubytování na Havaji?

Mnozí nízkorozpočtoví cestovatelé místo klasického hotelu na Havajských ostrovech volí možnost stanování v kempech. K tomuto účelu je však nezbytné míti auto. Vypůjčení automobilu na 10 dní stojí přibližně 6 tisíc Kč! Srovnej ceny na letišti v Honolulu nebo Kahului (Maui)Lihue (Kauai)Kona (Hawaii) ve srovnávači autopůjčoven.

Pokud se rozhodnete dát přednost hotelům na jedné z nejznámějších pláží ostrova Ohau Waikiki, podívejte se na nabídku pokojů, které začínají na 1.100 Kč pro 2 - hotely v Honolulu

Výhodným místem k ubytování pro více osob může být soukromý apartmán. Nejlepší nabídky naleznete na Airbnb.cz, který také nabízí pro první objednávku slevu 495 Kč.

Proč navštívit Havajské ostrovy?

Havajské ostrovy je souostroví sopečného původu a je tvořeno desítkami sopečných a korálových ostrovů v Tichém oceánu. Na ostrově Hawaii (neboli Big Island) se nachází stále aktivní sopka Kilauea díky jejíž lávě, která z ní vyteče a poté ztuhne, se ostrov neustále zvětšuje. Na ostrově Oahu leží vyhledávané plážové středisko s názvem Waikiki. I přesto, že tento ostrov není největší, sídlí zde hlavní město Havajských ostrovů - Honolulu. Pokud vás kromě nádherné místní přírody - pláží, korálových útesů, deštných lesů a květin zajímá i historie, Honolulu vás jistě zaujme i svými historickými památkami v podobě radnice, královského paláce Iolani, budově senátu či kostela Kawaihao. Havajské ostrovy však nabízí ještě nespočet výletů, které je zde možné podniknout - ať už se jedná o potápění mezi korálovými útesy nebo výstup na nejvyšší horu Mauna Kea.

[start][zeme]USA[/zeme][odlet]Praha[/odlet][mezikrok][usa][prg][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-10-14T19:40:02+02:00

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Petka.MaryKay
Petka.MaryKay
před 9 lety

Ahoj, mate někdo prosím zkušenosti s Mokulele Airlines? Našla jsem několik negativních recenzí, že ruší lety bez oznámení, špatný zákaznický servis apod. a neradi bychom se spálili. Recenze jsou ale z roku 2013, moc nových jsme nenašli. Hledáme přelet z Kahului do Kony 19.1.2015. Děkuji

Avatar uživatele martin.hreho
martin.hreho
před 9 lety

muzu nastoupit v londyne, nebo to neni povoleno?

Avatar uživatele Vendy
Vendy
před 9 lety

Ahoj Martine, nastoupit v Londýně nemůžeš, propadla by Ti letenka.

Avatar uživatele Jarda85
Jarda85
před 9 lety

Ahoj Martine, nemůžeš, propadne Ti zbytek letenky.

Avatar uživatele Jarda85
Jarda85
před 9 lety

Tady je kalendář termínú (pro lepší hledání) z Prahy na Honolulu - přílet do Londýna - cena 18.730 Kč: http://bit.ly/1vrPP8Q

Avatar uživatele Jarda85
Jarda85
před 9 lety

Ještě něco k routingu: tarif omezuje odlety do 15. května s maximální délkou pobytu 3 měsíce, rezervace do 24. října.

Avatar uživatele ppospisilova123
ppospisilova123
před 9 lety

Ahoj, nemate prosim termin v dubnu cca 1.-20.? diky moc

Avatar uživatele ppospisilova123
ppospisilova123
před 9 lety

oml se sem.. Praha – Maui / Kauai – Londýn

Avatar uživatele Jarda85
Jarda85
před 9 lety

Ahoj Petro, kombinace letišt a ostrovů kopíruje kalendář termínu na Honolulu: http://bit.ly/1vrPP8Q. Pokud to jde, jsou tam např. lednové,únorové a březnové termíny.

Další akce