HIT: Bangkok, Thajsko - 12.990 Kč - POSLEDNÍ ŠANCE.

Před 6 lety

Jak akci využít?

Další várka levných letenek s ČSA v kombinaci s Etihad airways do JV Asie je nyní dostupná i na hlavní sezónu do března 2013. Jako příklad uvádím odlet z Prahy 7.ledna a návrat 29.ledna 2013 - letenky můžete zakoupit zde.

NOVĚ: Kalendář s nejlevnějšími termíny a zlevněná cena na 12.990 Kč ! - kalendář s nabídkou letenek

POZOR: Zbývá už jen pár termínů, letenky rychle mizí. Jedná se opravdu o delikátní záležitost, proto se moc dlouho nerozmýšlejte! Podobná akce už nemusí přijít a normální ceny za letenku se pohybují okolo 18 tisíc!

Pokud zakoupíte letenky prokliknutím z těchto stránek, dostanete k rezervaci na stránkách pelikán.cz  průvodce Bangkokem LONELY PLANET zdarma, a to buď v českém nebo slovenském jazyce. Stačí nás kontaktovat na email: cestujlevne@email.cz a poslat číslo Vaší rezervace, nejlépe i s datem a přibližným časem, kdy jste letenku zarezervovali.

Levné ubytování v Thajsku naleznete v tomto odkazu, konkrétně v Bangkoku pak zde. Asie je známá především nízkými náklady na pobyt, v kombinaci s touto levnou letenku Vás tak dovolená nevyjde dráž jak letní plážování v Tunisu.

Občané České republiky při pobytu do 30 dní nepotřebují vstupní vízum.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele ariana2008

Ahoj, prosím nevíte někdo tip na Praha /příp. jinde z evropy/ do Manily nebo Cebu 30.6. - 15.7., nebo o pár dnů prodlouženo? Nebo jiná exotika - Thajsko, Malajsie, J. Amerika, Indie, Karibik, Dominikána, .....

Avatar uživatele cestujlevne

Ahoj, pokud jsi časově flexibilní, tak odlet 27.6. je Manila z Prahy za 20.988 Kč - akce od Koreanu. Takhle narychlo se levně moc nedá čarovat. :(

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem do Evropy za polovic
-50 %

Tam to bude krásný!

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

A už tam budem?

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Thajsko  

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko