Mapa

HIT! Dovolená na Krétě, 9 dní, All Incl. - 6.038 Kč.

2 komentáře
2013-05-23T21:45:37+02:00

O akci

Last minute nabídkou rakouské cestovky je dovolená na Krétě po dobu 9 dní. V ceně 6.038 Kč je zahrnuta doprava autobusy Student Agency na letiště ve Vídni nebo zdarma parkování na tomto letišti, letenky, transfer na 3* hotel a stravování formou All Inclusive! S rezervací neváhejte - dostupnost je omezená!

  • Rezervujte teď na dovolena.cz/recko
  • Termín: 27.05. - 04.06.
  • V ceně: doprava na letiště / parkování, letenky, 3* hotel, ALL INCLUSIVE, transfer na hotel

Jak funguje transfer zdarma na letiště v Rakousku?

Po rezervaci online Vás budou pracovníci společnosti dovolena.cz kontaktovat a s celou rezervací zájezdu pošlou i rezervaci na autobusové linky dopravce Student Agency. Bude Vám nabídnu nejbližší spoj na stálých linkách. Tzn. že se nejedná vyloženě o transfer k zájezdu, ale o volnou jízdenku např. Praha – Vídeň dle jízdního řádu.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-05-23T21:45:37+02:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele ttttt.ppppp
ttttt.ppppp
před 9 lety

Jeli jsme nakonec za 5700. Vynikající dovolená, all inclusiv fantastický. Perfektní výběr jídel a pivečko celý den. Student agency bomba. Transfer do hotelu luxusním klimatizovaným busem. Hotel útulný s příjemným personálem. Moře a pláž nádherná. Celkově oblast Malia vřele doporučuji.

Avatar uživatele riksy
riksy
před 10 lety

Zde máte recenzi toho nabízeného hotel. No moc dobré hodnocení to není. Petr Kuchař, 20.05.2012, HODNOCENÍ: 47% Cestovali jsme s cestovkou FTI a za 5.800,- na týden. Cena úžasná až do příjezdu na hotel.Ucházející pokoj,ikdyž byl hotel téměř prázdný jsme si museli vybojovat. Strava byla nic moc a k tomu mizerný výběr. Nápoje místní výroby byly pouze ve třech druzích. S barmanem jsme hned měli konflikt, když nám začal vysvětlovat "zákony All inclusive" Možná by se dalo říci, že za ty peníze to stačí. Neumím si představit, že bysme jeli s českou cestovkou za inzerujících více ja 20.000,- Kč. Že jsou české cestovky zlodějsky drahé se ví, ale toto by byl asi největší vrchol drzosti. Toto byla nejhorší dovolená ,co se týká All inclusive. Jinak majitel hotelu je takový krpatý pán, s personálem, který přes to všechno byl vynikající a milý, někdy zofale bezradný, zachází tento lakomec neskutečně zle, ponižuje je a je na ně neskutečně nadřazení chovající. O majiteli kolovaly neskutečné zvěsti. Tento hotel bych nedoporučil ani největšímu nepříteli. Jediný klad bylo úžasné cestování se STUDENT AGENCY.

Další akce